| 
ВХОД

Ровенский областной онкологический диспансер

МЕТОДЫ ЛЕЧЕНИЯ
Лучевая Терапия
Хирургия
Химиотерапия
ДИАГНОСТИКА
Лаборатория
УЗИ

О КЛИНИКЕ

Ровеньский обласний онкологічний діспансер

Контакты:

Телефон:
+380 36 222 50 04 +380 36 222 79 89 +380 36 243 02 51

Адрес:
33013, Ровно, ул. Александра Олеся, 12Отзывы

Елена Черняк 22.07.2013
Отделение радиологии, вместе с его персоналом, а именно Щегловская Т.Д. и "сестры милосердия" относятся к больным, как фашисты! Сначала думала, что слухи, потом столкнулись лично, когда отец попал в больницу. Одно непонятно, зачем идти в медицину, когда внутри у человека такая ненависть и нелюбовь к людям???
Ответить
Лада 24.10.2013
Олена, я знаю Вас, Ви замка ще та по життю. Не плетуть не плететься. Очікування з Вами в черзі стало для багатьох хворих стресом.
Ответить
Тетяна 13.10.2015
Мала справу з ними у 2013 році. До цьго часу не можу згадувати про це місце без жаху. Хамство, ненависть, починаючи від лікарів і закінчуючи медсестрами. Привіт головному лікарю від Трофимчук-Тишкевич з м.Дубно. Ви проігнорували мого листа. Ще раз пишу: ви забрали у мене віру. Так, як обходилися з моїм чоловіком і зі мною ті два тижні, які ми їздили до вас, щоб його, ліквідатора ЧАЕС, покласти в вашу прокляту лікарню, в яку ви його так і не поклали, ніхто і ніколи не обходиться з людьми, та ще з такими,які до вас звертаються. Хіба що фашисти. Всі три роки після смерті чоловіка я молю бога, щоб дав сили вас всіх простити. Не дає. Немає дня, щоб я не згадувала вас. І зараз мене трусить від того, що існують такі як ви. Сподіваюся, що вас, Щегольську і таких як ви Бог накаже не такою карою, на яку ви заслуговієте.
Ответить
Галина 19.06.2016
Оперувалась у Левковського С.А. Це лікар від бога з чуйним серцем і золотими руками.На мою думку в відділі мамологіі всі дуже чуйні,хороші спеціалісти,Дай бог вам здоровя. .
Ответить
Ольга 21.08.2013
Мой племянник сейчас находится на лечении в онкодиспансере. Мы тоже столкнулись с равнодушием, ребенку становится хуже, но врачи бездействуют. Мало того, что заплатили большие деньги за лечение, в клинике нет элементарных препаратов. Все приходится покупать самим: вату, спирт, шприцы и т.д. Мы разочарованы в клинике и персонале.
Ответить
Василь 27.10.2013
А до чого тут персонал відділення? Забезпеченням повинні займатись інші, а в відділенні надають допомогу тим, що є
Ответить
Василий Л 02.10.2013
Елена Черняк,зачем тогда по "слухам" обратились туда??? Это как раз тот человек,которых в медицине,сейчас,почти нет. А если,Вы,так говорите,значит,вели себя с людьми в белых халатах по хамски, не однажды это слышала и видела возле ее кабинета (там лечились родственники) а Вы,подумали,что она одна а вас много? У меня бабушка умерла, но это и не был грипп. Не обижайте человека, который учится ради нас, иногда, забывает свою семью накормить ужином,потому что все мы переживаем за своих а о ней Вы подумали?????? Елена,интересно где работаете Вы?
Ответить
Не Елена,мимо шла.. 01.05.2014
А вы специально нанятый адвокат,который парирует на каждый(!)негативный отзыв о клинике или о персонале ?
Ответить
Леді. 08.10.2013
Онколікарня у Рівному то на вигляд гарна нова , а от лікарі то ХАМИ особливо молодий хірург з кабінету №2 тягнув кота за хвіст (час)бачучи шо моя мама ледь стоїть шоб покласти в лікарню хворого виявляється треба платити БАГАТО ГРИВЕНЬ і він мурло таке ганяє мене то вверх то в низ,а її не ложать бо місця немає здихай на дворі. А то в них робочий день кінчився, а то ше якась фігня. ВИБАЧТЕ але я привезла онко хвору людину стан тяжкий а ви відфудболили. бо вам я не заплатила на лапу. ГЕСТАПО то точно- в мирний час. Ще на третьому поверсі зав відділенням допрос мені робив як так і чого ви приїхали. БАЖАЮ ВАМ здоров*я багато при багато і в ночі спокійно спати.
Ответить
домініка 09.10.2013
згідна з вами повністю. сама стикнуласяі з лікарем 2 кабінету (духе важко назвати освіченою вихованою людиною) і зі страшним хабарництвом завідуючого 3 поверху. люди, оминайте цю лікарню бо там не допоможуть!
Ответить
Василь 27.10.2013
Для цього є адміністрацчя, куди вам потрібно було адресувати свої претензії
Ответить
serg 04.12.2013
Васька, а ти походу засланий козачок, втикаєшся у всі розмови, коментуєш. Може ти сам ХАМСЬКИЙ ЛІКАР:-)
Ответить
Василь 08.01.2014
Хамський- це той,хто фамільярно дозволяє собі спілкуватись із незнайомими людьми, тобто- ви
Ответить
Виктори 08.12.2015
Может кто- нибкдь знает телефон Новоселовой. Буду примного благодарна
Ответить
Яна 17.03.2016
Не раджу звертатись до тієї тітки, з таким хамським ставленням та здирництвом як вона відноситься до пацієнтів її потрібно оминати далекими дорогами... був у моєму житті неприємний візит до неї на консультацію так вона мене поставила на той конвеєр і нічого не сказавши виставила з кабінету без коментарів після огляду, а моїй сестрі так взагалі безпліддя поставила, хоч у після.. Маю двоє прекрасних плимінників... Люди тікайте з онко...
Ответить
юра 16.10.2016
слишиш ти попала то будь людиною в кіеві по хуже
Ответить
Ирина 08.06.2017
Не могу пройти мимо такого отзыва про замечательного врача. Наблюдаюсь у Ирины Сергеевны Новоселовой уже лет так с 9. И говорить о ней как о "хабарнице" никак не могу и не смею пройти мимо такого. Даёшь деньги или нет ей, отношение её не поменяется. А насчёт хамства, то она конечно не неженка, говорит четко и только по делу. Делала у неё операцию и никто не требовал от меня денег при выписке в отличии от Мирющенка, где не давали эпикриз пока не заплатила "благотворительный взнос" после операции. Тут же делала их 2 и когда спрашивала об оплате у знакомых, мне сказали дашь, хорошо, если же у тебя нет денег, скажи большое спасибо и иди домой. Когда слышу о ней такое, просто обидно. Вы очереди видели у неё? Как там сюсюкать со всеми будешь?! Да и Вы постойте и посмотрите на наших женщин в той очереди,сплошные склоки и хамство, невежество. Я пролежала в той больнице 2 недели и Ирина Сергеевна приходить задолго до приёма и сразу же принимает пациентов, и уходит опосля...поставьте на её место себя и тогда мы посмотрим...а она так уже десятками лет..не нравится, ищите другого врача, но такой как она не найдёте! Боюсь даже думать, что она уйдет на пенсию когда-то.. спасибо за внимание
Ответить
юра 16.10.2016
слишиш ти то рулюй на кіев і там роскажи
Ответить
Лікар 27.10.2013
Госпіталізація не виконується, бо комусь погано. Необхідна певна процедура, в першу чергу бюрократична, щоб потім "вдячні" родичі не поливали брудом. Та й, врешті, так погано вашій мамі не стало в секунд у- ви відтягували візит до лікарні, втратили не годину, а роки. Лікар - не бог, померлого не воскресить. Це - не цинізм, а реалії сучасного життя, в якому у людей приорітети хибні, але життя все розставляє по місцях: не можна весь час перебігати дорогу у невстановленому бля цього місці, коли-небудь машина зіб`є
Ответить
Василь 27.10.2013
Змініть Нікнейм - леді таких слів не знають
Ответить
Алла 31.07.2016
Повністю згідна ...Скрізь хамство, вбивають словом...Байдужість,холоднокровність, не думають що треба буде колись відповісти за все...
Ответить
Валентина 19.10.2013
Хочу подякувати відділенню Променевої терапії №1, особливо вдячна завідуючій Щегловській Т.Д і старшій медсестрі Лавор С.С за професіоналізм, чуйність, добросовісне відношення до хворих. Нехай вам Бог дає здоровя! І велике вам СПАСИБІ!
Ответить
СПРАВЕДЛИАИЙ 24.12.2013
ПАНІ ВАЛЕНТИНА ЗА ЩО САМЕ ДЯКУЄТЕ ЗА ЛЮДСЬКІ СЛЬОЗИ
Ответить
Катерина! 21.10.2013
!!!!!!!!!
Ответить
Олена В. 24.10.2013
Ну на хамство хамство відповідати потрібно. Лікарі теж люди так як і будь який вчитель чи економіст,про це змовчимо. Не розумію одного: ранок, робочий день ,шукаємо лабораторію і ніколи не могли б і подумати,що вона "захована в ресторанних запахах". Завідуючу кормлять (сама як свиня,а змучені хворі мусять чекати) оце вже ні в які рамки не вкладається. Вам би дієту,шановна!!!
Ответить
гість 29.10.2013
Вона - не завідуюча, а непростий лікар
Ответить
гість 30.10.2013
Вона - не завідуюча, а непростий лікар
Ответить
Олена В. 13.11.2013
Непростий жирний рвач.....
Ответить
гість 17.11.2013
Чому ви так про людину кажете? Ви знаєте її, вона вам щось погане зробила?
Ответить
гість 19.11.2013
Чому ви так про людину кажете? Ви знаєте її, вона вам щось погане зробила?
Ответить
гість 22.11.2013
Чому ви так про людину кажете? Ви знаєте її, вона вам щось погане зробила?
Ответить
Олександр 11.11.2013
А мене з того світу витягли хірурги ( Ткач О.О.) і дівчата 4 хірургічного поверху. Щиро їм вдячний дай Бог їм здоровя. Вже три роки після операції.
Ответить
Вера 12.11.2013
Впервые завтра еду к врачу. Верю в понимание,внимание и правильный диагноз! У нас в Нетешине нет к кому обратиться. В 2006г. мне ошибочно поставили диагноз - рак слепой кишки. Сделали операцию. Заключительный диагноз - анемия! Можете представить, что пережила я и моя семья.
Ответить
анемія- це не діагноз, 08.01.2014
анемія - це симптом якогось захворювання, в тому числі й багатьох онкозахворювань
Ответить
Полюхович М 13.11.2013
З хірургії в променеву і першу і другу і всім вклонюсь і завідуючим і медсестрам і санітаркам. Люди чого ж ви такі невдячні???
Ответить
світлана 17.11.2013
Чи хтось з жінок робив в онкодиспансері ампутацію матки,скільки вартуе така операція?
Ответить
Мария Вакульчук 27.11.2013
Хочу выразить благодарность врачу Смирнову Г.Ю РООД хирургии №1, 4 этажа, а особенно хочется отметить медсестер и санитаров, которые добросовестно выполняют свою работу и в первую очередь относятся к тебе не только как к "больному", а как к человеку, чувствуешь себя не как в палате больницы, а как дома. нельзя судить по одному или двум врачам ввсеь диспансер. "Не суди людей да не судим будешь"
Ответить
Петро Васильович 28.11.2013
Читаючи відгуки хворих і побажання невдоволених, вирішив подякувати колективу хірургії під керівництвом лікаря Смірнова Г.Ю., де лікуюся останніх сім років. Ця людина врятувала мені життя. Це професіонал своєї справи, лікар від Бога. Регулярно стикаюся з ним і його колективом-надзвичайно привітні і чуйні дюди. При всій недосконалості та убогості нашої медицини ,ці люди продовжують витягувати хворих з того світу. Низький їм уклін за це!Особливо хочу відмітити молодший і середній персонал, адже найважча робота лежить на їхніх тендітних плечах. Дай Вам Бог усім здоров`я!
Ответить
СПРАВЕДЛИВИЙ 24.12.2013
ПЕЧЕНЮК МИКОЛА ТЕЛ 0673614171 ЩЕГЛОВСЬКА ТА ПАРХОМЕНКО ЗНУЩАЮТЬСЯ НАД ПАЦІЄНТАМИ А МАКСИМЯК ЇМ У ЦЬОМУ ДОПОМАГАЄ СВОЄЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬЮ БОГ ВАМ (ШАНОВНІ)ВІДДЯЧІТЬ ЗА ВАШЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ. ЯКЩО ПОТРІБНІ ФАКТИ ЇХ БЕЗЛІЧ ПЕШІТЬ ПРАВДУ І НЕ БІЙТЕСЬ ЦИХ (лікарів) АХМЕТОВ ЯКИЙ БИ НЕ БУВ ДАВ ГРОШІ НА ЦЕ ОБЛАДНАНЯ А ВОНИ ЗРОБИЛИ СОБІ СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС ЦЕНТР.
Ответить
внесемо ясність 08.01.2014
Печенюк Микола, такий собі, приватний підприємець, що перепродує контрабандне скло в Ковелі та Рівному. Але справи, мабуть, не задовольнили цього ділка своєю доходністю, тому він вирішив підняти свій добробут за рахунок інших статей доходу. Й тут, як в пригоді стало відкриття Центру променевої терапії в мюРівне. Тому цей підприємливий представник типового місцевого бізнесу знайшов кількох довірливих громадян, які стикнулися з онкологічними діагнозами та наобіцяв їм, що допоможе їм попасти на лікування до вищевказаного центрую Дарма, що, не будучи лікарем, він найменшошго поняття про онкозахворювання та їх лікування не мав( та й мати не міг, бо навіть у своєму пасквілі примудрився наробити безліч граматичних та стилістичних помилок- на комп"ютер тут не спишеш ). Все одно, з непереборним апломбом спонукав цих бідолах на аферу. Не впевнений, чи безкорисливо(хоча всі обставини твердять про протилежне), але йому вдалося переконати цих людей звернутися в Рівне та ВИМАГАТИ "лікування на прискорювачі", незважаючи на наявність протипоказів до такого ліквування. Після довгого спілкування з цими пацієнтами, з"ясувалось, що ініціатором цих подій був новоявлений "Доктор Мю" ( бо доктор Пі вже знаходиться у СІЗО. От і читайте тут коментарі, "Бумага всьо стєрпіт". Шановні громадяни , не займайтесь ні самодіагностикою, ні самолікуванням. А, тим більше, не довіряйте своє життя порадам "одної знайомої", "тьоті Галі", "я знаю людей" та таких печенюків і будете жити довго
Ответить
ПЕЧЕНЮК МИКОЛА 03.10.2014
ВНЕСЕМО ЯСНІСТЬ ТИ ДИБІЛ І ДАЙ БОГ ,ЩОБ ТАКА БІДА НЕ ТОРКНУЛАСЬ ТВОІХ РІДНИХ, БО ТОДІ ТИ ЗРОЗУМІВБИ ЩО ЦЕ ТАКЕ
Ответить
знущаються, 08.01.2014
тобто- не погодилися вбити важкохворих на апараті. Вибачте, Печенюк Микола, що завадили вашим планам
Ответить
"справедливому" 17.01.2014
ви були у вказаних осіб на лікуванні? все , що вами написано, засвідчено вами особисто?
Ответить
микола 31.12.2014
був і усе правда
Ответить
Анонім 27.12.2013
ЦЕ ТОЧНО
Ответить
таня 25.01.2014
Дякуємо лікарю Бокію Р.С. за те, що врятував нам маму, він прекрасна людина і чуйний лікар. Персонал хірургії №2 (медсестри та санітарки) також прекрасно виконує свою роботу. А ліки в інших лікарнях теж купують самі хворі.
Ответить
lyubov 29.04.2015
Дійсно Бокій Р.С.дуже чуйний,прекрасний лікар ,ми з м... периконались вцьому на своєму здоровї
Ответить
mari 23.06.2015
підскажіть будь-ласка, чи не має у вас номера телефону до лікаря Бокій?
Ответить
інкогніто 04.02.2014
Хочу звернутися, як працівник закладу "РОВЕНЬСКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОДІСПАНСЕР". Ви думаєте нам легко тут? Ми тут теж люди зі своїми проблемами і негараздами. Але приходимо до вас з усміхненими обличчями і відкритою душею. Коли ви платите лікарям, зверніть увагу на середній персонал, який проводить з вами дні і ночі. Не забудьте подякувати ... хоча б на цьому онкофорумі.
Ответить
Иван Петрук Острог 04.12.2015
Хирурги Онкоцентра! Вы также также ходите под Богом! Неужели предлагать операцию при раке легких 4 ст., реально зная,что это приговор, даже если за это вы не требуете денег, этично, читайте Солженицина "Раковый корпус", а все денег не собирете, их всегда мало. Я много лет работал в ЦРЛ простым хирургом и эту "кухню" знаю всю изнутри.
Ответить
НАТАЛІЯ 05.02.2014
ЛЮДИ ПРОШУ ВАС НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО л.смирнова и л.денещук.БЕЗДУШНІ ХАБАРНИКИ.ІМ ПОТРІБНО ПЕРЕД ТИМ ЯК ВИ ПОМРЕТЕ В МУКАХХХХ;ВИТЯГТИ З ВАС ВСІ ГРОШІ.ВЕЛИКА ПОДЯКА МЕДСЕСТРІ Ровенського обласного облдіспансеру ЛАРИСІ ПАВЛІВНІЙ-ЗДОРОВЯ ВСІМ ВАМ
Ответить
не судіть 07.02.2014
і не судимі будете: чим думали, коли роками не приділяли увагу своєму здоров`ю? онкопатологія, в більшості випадків вилікувана може бути лиша за багато років до початку перших проявів , а це- роки, тому, в першу чергу звинувачуйте себе, бо не зробили елементарного. а названі вами лікарі сто відсотків не просили у вас грошей на оплату своїх послуг. ви досі не зрозуміли, що невідворотність розплати за свою бездіяльнісь як ніде актуальна в онкології- втратив час- втратив життя
Ответить
Мимо шла 01.05.2014
Василий, Вы уже ник новый сменили ? Ба,только стих изложения один и тот же остался..И хватает Вам совести читать больным людям нравоучения и обвинять их в недообследовании? Пример вам с Джарты привести? Уже он-то часто обследовался, а далеко не самыми худшими врачами.А в результате сами знаете что. Поэтому закройтесь про расплату и про приділяли увагу своєму здоров*ю
Ответить
у мимо проходящих 19.05.2014
всё в порядке? несокрушимая уверенность в будущем? разочарую- все умрут
Ответить
а джарты 19.05.2014
имел ту же психологию - он не с марса, поэтому обследоваться начал после появления симптомов
Ответить
... 07.02.2014
Тетяна Дмитрівна хороша людина, але попадає під вплив інших своїх колег, і інколи змушена так різко відповідати пацієнтам. Хоча, інколи самі ж пацієнти є невдячними та пихатими, які навіть за людей не ввважають не те, що середній персонал, а навіть лікарів. Про що може йти мова, коли на досить хороших лікарів пишуть анонімки, виставляючи їх бездушними неуками,які вміють лише тягти гроші з людей. Я не кажу, що в онко всі надзвичайно розумні та добре ставляться до пацієнтів, але є ж такі індивідуальні які дійсно допомагають. А на рахунок взяток. то люди самі привчили "дякувати". Але ж ставлення до пацієнта не повинно залежати від того, скільки ти положив до кишені. Задумайтеся над цим, лікарі та пацієнти. Роби для людей, як для себе - і жити стане краще)
Ответить
Россоха Ната 09.02.2014
Так сталося, що 27 років назад, коли мені було 3 рочки, тяжко захворіла моя мама, і хоч я була ще зовсім маленька, дещо памятаю-їїпрооперував з приводу мастектомії, вилікував і спас життя лікар Смірнов Геннадій Юрійович, за що моя сімя йому щиро вдячна і низький Вам уклін! Згодом прооперована була моя бабуся і врятована цим лікарем, справжнім професіоналом своєїсправи. Довго чекаючи - аж 5 років нашої дитинки, ми з чоловіком безмежно зраділи і заспокоїлись, як Господь нам подарував такого довгожданого синочка, та треба було пережити ще одне випробування-під час годування груддю (дитині було 1,9 міс.)у мене виявили злоякісну пухлину лівої молочної залози. Не знаю як дякувати зав.відділенню хірургії 1 Смірнову Г.Ю., високий професіоналізм, мобільність, людяність , за правильне і грамотно підібране лікування і за врятоване моє життя!Цей лікар ніколи не відмовить у консультації, він ніколи не відпочиває, постійно переймається здоровям і життям пацієнтів, завжди або в операційній, абоу відділенні абдомінальної хірургії на 4 поверсі.Безмежно дякую команді професіоналів хірургії1, які стали мені майже рідними за підтримку, відповіді на усі мої питання, за позитивний настрой, і що разом спасли життя мамі маленького хлопчика.Особлива подяка: сестрі-хозяйці Смілянець Юлії Василівні, маніпуляційн. м/с Мороль Тетяні Дмитр., перевязочн. м/с Мазуркевич Наталії Микол. пост. м/с Смоляк Світлані Адамівні, санітаркам Михальчук Марії Вячесл., Гвіздовській Олені Микол., м/с Лебедь Олесі серг.,
Ответить
инна 05.11.2014
полностью согласна по поводу Смирнова Г.Ю.
Ответить
Ольга 20.04.2017
Підскажіть, будь-ласка, телефон Смірнова
Ответить
)))) 22.02.2014
А що можете сказать про Шиховича І.А. (Ровенський обласний онкодіспансер)?
Ответить
Він козел 07.04.2016
і хам. Людині в лице каже у Вас не рак, а рачище.
Ответить
Ruslana75@ukr.net 10.08.2016
Не коректна людина. А який він спеціаліс? Бо щось багато говорить, а толку мало
Ответить
юра 16.10.2016
а в кіев звенись
Ответить
Іван 06.03.2014
Я вже не перший раз лікуюся в променевій терапії 1 Онкодіспансера. Середній персонал добре ставиться, хто б що не говорив про них. Маніпуляційні медсестри уважні і чуйні, завжди поговорять і піднімуть настрій. А от з лікарів мені сподобався лише Яценюк О.М. ВІН ЄДИНИЙ З ВСІХ ТИХ ЛІКАРІВ РОБИТЬ ОБХІД. Такого не було, щоб він сказав щось погане, завжди все пояснить, порадить як краще. А завідуюча там дійсно дивна трохи.
Ответить
наболіло 18.03.2014
скажіть навіщо було закривати Дубенський онкодиспансер? Де дітися нам, хворим людям? Після лікування в Рівненськом онкодіспансері наступають жахливі години. Дні вдома. Нікого не хвилює подальша доля онкохворого. Невже важко відкрити онковідділення у нас в місті?
Ответить
теж наболіло 19.03.2014
запитайте про це Богатирьову і Сад, але шлях в Європу лежить тільки через скорочення лікувальних закладів, хоча невідомо, чи приведе він до Європи
Ответить
катя 19.03.2014
так ви гарно підмітили.добре коли у онкохвороі людини є родичі які можуть піклуватися про неі.а що робити коли приіжджаєш після хіміі з Рівного в пусту квартиру івибачте,блюєш-світа не бачиш,не рахуючи вже дороги поки доберешся додому.І це не якихось пару годин і все пройде,а ой як довго поки хоч трішки стане краще.а відправляють то додому на реабілітацію!???
Ответить
Тишкевич-Трофимчук 23.10.2015
У Рівненському Онкодиспансері мені сказали, що у нас в Дубні був свинарник, а не онкодиспансер. Нехай би повчилися у цьому "свинарнику", як розмовляти з хворими.А дубенчани самі винні, треба було захищати. Ось такі ми - наша хата завжди с краю, поки самих біда не зачепить.
Ответить
василь 20.03.2014
ви маєте рацію, це просто неможливо і дуже важко, але ніколи ніхто з верхів не хоче думати про простих людей ,які ледь витягують аби купити хімію ...
Ответить
нічого не допомагає 01.04.2014
якщо рак має виражену симптоматику- виліковний тільки рак у ранніх стадіях, а все інше- це гроші на вітер, тому розвинуті країни зробили основним напрямком у боротьбі з раком систему ранньої діагностики, коли до проявів раку лишаються рокию А в нас іде доліковування хворого до смерті за гроші, правд, не такі венличезні, як за кордоном
Ответить
гість 07.04.2014
Чи лікувався хтось у Грабовського? (ЛОР)
Ответить
Агнес 31.05.2014
Готуйте бабло- багато бабла!!!!
Ответить
Х 11.04.2014
Лікар може і не поганий, але страшний хабарник.
Ответить
ви можете 23.04.2014
ви можете надати беззаперечні факти, чи ні?
Ответить
Свідок 05.06.2014
Особисто в мене брав по 50 грн. за видалення родинок.
Ответить
Виктория. 03.09.2015
100 грн за родимку випечену лазером.
Ответить
Надія 30.01.2017
Як лікар не дуже але апетит росте з кожним роком і фактів не потрібно . Кожного хто виходить з кабінету обдирають як липку ( якщо ви не мати або батько 5-ох дітей)
Ответить
почитати тут 12.04.2014
В Ровеньскому онкодиспансері ніхто нічого не вміє робити, крім вимагати гроші та знущатися з людей!
Ответить
на превеликий жаль 23.04.2014
всі, хто знає та вміє лікувати вже працюють таксистами, двірниками та на багатьох інших посадах
Ответить
Нідія 13.01.2016
це неправда, не всі такі.В вас просто такий лікар. Звичайно, є лікарі, які беруть, але ж не всі.
Ответить
Татьяна Николаевна , САРНЫ 22.05.2014. 23.05.2014
Так случилось,что тяжелая болезнь застала меня внезапно и в солидном возрасте. Конечно,было тяжело и тревожно. С направлением приехала в Ровенский онкодиспансер. Еще в Сарнах знакомая колега посоветовала обратиться к Смирнову Г.Ю. Я так и сделала. Смирнов Г.Ю. оказался очень добрым и внимательным человеком,тепло принял меня обследовал,назначил лечение и провел очень сложную операцию по удалению опухоли на кишечнике в сентябре 2013г.Потом назначил комплексное лечение,которое проходила в первом хирургическом отделении.Какие там добрые,бескорыстные,услужливые,заботливые люди работают.Дай им Бог всем здоровья!Я всем им очень благодарна за внимание и заботу.И никто из них ни разу не потребовал никаких денег ни за что- а это и операции и системы,уколы,перевязки,судна,клизмы-никто и ни за что. А когда увидела как кое-кто жестоко и дико оговаривает врачей,называя медиков ФАШИСТАМИ, ВЗЯТОЧНИКАМИ и что они ничего не умеют делать,только деньги брать,то хочется спросить,а кто же тогда часами стоит у операционного стола,кто выхаживает больных в реанимации ,кто сутками дежурит в палатах,кормит,переодевает и т.д.Конечно,может и не все зависит от врача,но бесспорно одно, все врачи-люди в натуре очень добрые. Хочу вынести благодарность зав.отделением Смирнову Г.Ю.и всему коллективу первой хирургии-всем-всем за их нелегкий труд.Всем здоровья и успехов! Выдержки ВАМ-ЛЮДИ В БЕЛЫХ ХАЛАТАХ! А если кто-то некрасиво выразился в Ваш адрес -НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГИ! Ведь у ВАС в натуре-ДОБР
Ответить
Агнес 31.05.2014
Всім хто надумає лікуватись у Рівненському онкоцентрі-Люди їдьте до Києва- не втрачайте час і гроші!
Ответить
Олька 21.08.2015
Підтримую
Ответить
ІРА 04.03.2016
ЯКИЙ КИІВ ТАМ ПРОСТО ТЬМА
Ответить
Галина 07.05.2017
Куди їхати? Допоможіть, порадьте.
Ответить
Омельчук Наталія 10.06.2014
Новосьоловой дуже вдячна за операцію зробленою два роки назад. Хай їй Бог пошле здоровя,щастя і довгих років життя.Ваша пацієнтка з Головниці Корецького району Рівненської області.
Ответить
ірина 16.06.2014
Щегловська то ще та ТВАИНА!!!!! я взагалі на неі напишу до прокуратури. Мало того, що як лікар веде себе, по меншій міпі аморальро, ВОНО як людина ніяка. В нашій сім`і теж була велика біда, ми втратили МАМУ. і от коли довеловся звернутися до Щегловськоі і на хвилиночку не безкоштовно, вона заставила мою Маму, яка вже втрачала свідомість, бо була тиждень після лпераціі і пів дня в черзі простділа на диванчику, де туляться і пацієнти і відвідувачі хворих, так коли я запитала в чому проблема ми ж на певний час, так Щегловська, як рознчла свого рота" я зараз вам таке понаписую, що в житті не вилікуєтесь". я була шокована і це лікар? і завідувач відділенням???! все в золоті сидить і все ій мало!! як так можна не боятися Бога?! адже ця піда сьогодні в мене, а завтра в трбе!! чому такс людина із таким відношенням до людей ще працює?! всім хто мав від неі проблеми звертайтесь підемо разом до прокуратури!! 097 30 11 230
Ответить
Чарнецький Андрій 26.06.2014
дякую лікарям та медичному персоналу за іхню роботу та добре ставлення,,,,,я особисто лікуюсь в цій клініці у відділені радіологіі крім добрих слів та добрих ємоцій нічого не можу сказати,,,,дякую дівчатам які опромінюють Світлані та Наталі зав,віділенням Тетяні Дмитрівній дякую за те що є такі люди і такі лікарі,,,,я вважаю що це заслуга та робота головного лікаря цієі лікарні,,,щастя вам і добра,,
Ответить
Місько Роман 01.07.2014
читаючи ці коментарі, розумієш, що їх автори належать до двох різних груп- ті, що задоволені, й ті, що не задоволені.З першими зрозуміло. А ті, що не задоволені змушують задати питання:" А що, форум- єдине місце, де можна скаржитись?" Чи ходили вони до начальників їхніх кривдників? Є ж головний лікар, облздрав. Якщо мене щось не влаштовує, то я з`ясовую це на місці. Якщо тут не влаштовує- йду до вищестоячого начальства іт.д. Нехай начальстао розбирається й приймає міри, для того їх там і поставили
Ответить
олег 03.07.2014
Згідний з РОМАНОМ
Ответить
Світлана 08.08.2014
Я була на прийомі у ЯКУБОВСЬКОГО Сергія Святославовича мамолога-хірурга. Дуже хороший і порядний лікар. Взяток не бере. Можу порадити його всім. Я йому дуже сильно вдячна. Лікар від Бога.
Ответить
наташа 13.11.2015
Світлано,ви мене потішили.На днях Сергій Святославович буде оперувати маму,а тут стільки негативних відгуків.
Ответить
ігор 05.09.2014
Дякую медсестрі з 4 кабінету, дуже чуйна,дбайлива.
Ответить
олена 10.09.2014
З вами згідна
Ответить
Гордійчук Лілія, м. Дубно 17.10.2014
Висловлюю велику вдячність Грабовському П.Л. Професійний лікар та просто хороша людина. Нехай ваші золоті руки завжди рятують людські життя так як і мені. Люди,не вірте всій брехні,що пишуть тут про лікарів.Довіртеся їм та будьте здорові.
Ответить
Аня 22.10.2014
що ви можете сказати про зав.від.гінекології Орешко С.О.?
Ответить
Людмила 27.12.2014
Орешко дуже хороший онкогінеколог. Я лікувалась і мама моя. Раджу всім як медпрацівник. Тільки не Новосьолова.
Ответить
Деханова Валентина 08.03.2016
Спасибо врачам онко гинекологам, медицинскому персоналу гинеколгического отделения врача и медсестрам реанимации Ровенского онкодиспансера. Два года назад я прошла весь ужас онкозаболевания. И поверьте врач Орешко С.О. очень хороший специалист,человек. Большое всем им спасибо Счастья им и благополучия.
Ответить
таня 03.11.2014
Порадьте хорошого гінеколога-онколога
Ответить
Галя 06.11.2014
Всі хороші
Ответить
наталка 13.11.2014
до кого краще звернутись? Орешко чи Новосьолова??
Ответить
Тетяна, м. Рівне 14.11.2014
Обидві професійні. Зверніться і до тої, і до тої, якщо не впевнені.
Ответить
перехожий 17.11.2014
якщо як до онколога - хорошого спеціаліста, то новоселова краща, але до неї тяжко попасти і ще важливо під гарний настрій попасти і не задавати лишніх питань, бо вона тоді нервова стає. А орешко, теж онколог, але як спеціаліст вона поступається новоселовій, а по людяності то орешко приємніша. особисто я була у новоселової. вирішуйто самі... якщо у вас складний випадок, то йдіть зразу до новоселової, всеодно "дякувати" всім треба.
Ответить
перехожа 18.11.2014
ПерехожИЙ пише, що він буЛА у... . І кому ж вся ця переписка потрібна? А що, крім цих двох інших онкологів немає?
Ответить
гость из Ровно 22.11.2014
Кто оперировался у Свиридова? Какие отзывы? Спасибо
Ответить
інкогніто 16.01.2015
це лікар від Бога. Дуже добра і чуйна людина. я дуже вдячна йому за все, що він зробив.
Ответить
наташа 16.07.2015
Скажить як можна звязатися з Сверидовим…хтось маэ його контакти
Ответить
Ірина 04.08.2015
Робив операцію моїй мамі я дуже йому вдячна. Я задоволена всім!
Ответить
олег 25.11.2014
Свиридов ендоскопіст, він не хірург
Ответить
Помиляєтесь 24.05.2017
Всі ендоскопісти - хірурги)))
Ответить
Галя. 26.11.2014
Я щиро вдячна Смірнову і Свиридову. Дякуючи їм моя мама жива. Десять років тому, я привезла її, не сподіваючись на порятунок.Це лікарі від Бога. А Свиридов Д. взагалі відноситься до хворих, як до своїх рідних. Щиро їм вдячна. Дай Бог їм здоров"я. Звертайтеся до Сверидова і не пожалкуєте.
Ответить
Інкогніто 13.10.2015
І готуйте хабар 3000)))
Ответить
Лєна 27.12.2014
Хочу висловити слова вдячності хірургу Левковському С.А.за його чуйне і доброзичливе ставлення до пацієнтів.Дай Бог здоров`я вам і вашій сім`ї!Нехай ангел-охоронець ніколи не сходить з вашого плеча!Щасливого Нового року!
Ответить
Света 29.12.2014
Хочу висловити подяку Бокій Р.С. за людяність, моральну підтримку і професіоналізм
Ответить
Светик 10.01.2015
Низкий поклон,всем врачам онкоцентра, города Ровно.Врачу Михайловскому Сергею Николаевичу и Оксане Станиславовне,хочу сказать отдельное большое спасибо.Дай бог вам долголетия.
Ответить
Руслана 10.01.2015
Назвіть хорошого мамолога у Рівному
Ответить
наташа 11.01.2015
а з мамологів хто кращий?
Ответить
Ольга 13.01.2015
Якубовський Сергій Святославович
Ответить
таня 24.05.2015
курушина лілія,БОКІЙ РУСЛАН,ЯКИМЧУК ПЕТРО
Ответить
ленка 23.01.2016
Люди , не ходіть в онкодиспансер.... якщо нема крайньої необхідності.... Суперові гінекологи, мамологи, хірурги є в інших лікарнях нашого міста. Я зробила помилку - сходила..... Тиждень відійти не можу. Це жах!!!!! Обходьте те місце десятою дорогою!
Ответить
Anastasia 13.01.2015
Новосьолова-стара карга,сука ще та!!!!Люди до неї йдуть з проблемами,з болями,а вона ще думає і вирішує є в неї настрій приймати чи немає.Це треба тиждень ходити ,щоб попасти до неї на прийом тоді,коли в неї буде гарний настрій.ГНІДА!!!!!
Ответить
для anastasia 23.01.2015
згідно законодавства України Новосьолова НЕ ЗОБОВ`ЯЗАНА вас приймати, якщо ви не є онкохворим пацієнтом СТАЦІОНАРУ онколікарні
Ответить
Ольга 03.02.2015
Данный доктор вообще не имеет права принимать , так как не является работником поликлиники!
Ответить
я 14.02.2016
Взагалі Новоселова дуже хороший лікар, і людина, прост самі зрозумійте приймати 80 людей в день це нормально? Вона також людина .
Ответить
Нина Кул. 28.12.2016
Дура ты. Она принимает по 50-80 людей в день. Я не видела, чтобы она кому -то отказала, кто занял к ней очередь. А какое ты хочешь настроение, если каждый день смотреть на эту людскую боль. После каждого мыть руки и еще что- то комментировать - нужно много силд, а она сама уже немолодая. Такому профессионалу, как Новоселова можно простиить ее настроение, главное, что она преданна своему делу и профессионал с большой буквы.
Ответить
лада 30.04.2017
дійсно я згідна новосьолова лікар від бога вона приходить ще 7 годин ранку нема і робить перевязки біля сьомої годинни потім йде на прийом а в обідню пору робить конізації і таке інше а потом ще іде в іншу клініку а в інші дні робить операції і також як які і в неї так кожен день і кожного її пацієнта знає в обличчя....особисто я ій вдячна за операцію інші лікарі тянули поки не до тянули що я вже мала звертатися до онкодинспансеру і я вдячна Богу що я потрапила імено до неї...дякую їй
Ответить
Tetyana 23.03.2017
Новоселова приймає в приватному центрі з 15.00 і до 19.00 - завжди можна записатись і без черг і Вас вона завжди прийме. Прийом правда коштуе гроше - але де зараз приймають лікарі безеоштовно? Краще спокійно прийти на призначений час - ніж бігати за нею по Онкодиспансеру.
Ответить
ольга 20.01.2015
піткажіть скільки коштує променева терапія матки ?
Ответить
Гість1 30.01.2015
Добрий вечір підкажіть, можливо хто був в Грабовського, що за лікар і чи є можливо хто кращий, дякую
Ответить
Просто Аня. 02.02.2015
Добрий вечир.Хочу взавтра поихати до Новоселовои И.С.мени говорили що война не поганый ликар,але не знаю чи прийме ,почитавши комментари ,буду надиятися що взавтра внеи буде хороший настрий...Може хтось посоветуе щось?
Ответить
Просто Ані 03.02.2015
просто підійдіть і попросіть по-людські, без претензій
Ответить
саня 13.02.2015
хто лікувався у уролога маланчука?
Ответить
ксенія 13.02.2015
радили лікаря Ткача, хто лікувався? як він як спеціаліст?
Ответить
Леон 24.02.2015
Дуже грамотний і толковий лікар. Уважно ставиться до хворих.
Ответить
пацієнт 18.02.2015
18.02 прочекала з 12.30 до 14.00- півтори години перед кабінетом узд. тех перерва- в каб. Саковськоі накритий стіл, включаючи спиртні напоі, хворі люди чекають.роб день до 15.00. невже неможна дочекатись кінця дня, і не приймати людей з перегаром.Клочкова на узд не бачить навіть те що я відчуваю пальцями.доречі узд коштує 100 грн. будьте хоч тверезими.невже ніякоі управи на вас нема.....
Ответить
скажіть 27.02.2015
а ви спробували про це комусь сказати? у них же є якесь начальство, заввідділення, головний лікар
Ответить
Аня 18.02.2015
Доброго Дня? Скажіть будь-ласка УЗД в онкодиспансері - платна процедура? Якщо так то скільки коштує? Де ці ціни можна відстежити? наперед вдячна за відповідь...
Ответить
Люба 18.02.2015
Пацієнти Денищука О.В.,відгукніться!
Ответить
Надія 10.02.2016
Були в Денищука на обстеженні- йому НЕ МОЖНА працювати лікарем!
Ответить
Лариса 21.07.2016
Так сталося,що раптово захворіла моя мама,нас направили до лікаря Денищука.Хочу сказати щ,що він лікар від Бога.він оперував маму,зарез вона після першої хіміотерапії.Денищук О.В. нас дуже підтримав,зарез постійно дзвонить,запитує як в мами здоров`я,так що скаржитись на нього аж ніяк не можу.Також хотіла б висловити подяку Хірургії №1,там дуже чуйний персонал.Низький Вам уклін.Дай Боже Вам всім здоров`я.
Ответить
пацієнт 24.02.2015
Не треба робити у Києві майдан, а цей майдан треба зробити перед онкодиспансером у Рівному, скільки може процвітати корупція, люди сюди не ідуть від добра, пане Чугунніков ви ж обіцяли боротися з корупцією? боріться!
Ответить
Родственик 25.02.2015
Родственица лечилась у доктора Андрахевича т.з. Так возмущениям нет предела 10 дней без обхода и без осмотра. Таким вообще не место в медицыне.
Ответить
Ирина 28.02.2015
Орешко С.О. очень хороший врач.
Ответить
Ирина 28.02.2015
Орешко С.О. очень хороший врач.
Ответить
орися 03.03.2015
які є шанси на життя. якщо 2 роки тобу зробили операцію по видалені груді. а зараз ми теж стикнулися з цією проблемою тільки вже є метастази в легенях, мама кашляє та їй важко дихати???
Ответить
ангеліна 05.03.2015
Може хто знає,підкажіть будь ласка,чи консультує та проводить огляд, лікар Михайловський С.М.,з приводу,як то кажуть по-жіночій проблемі-міома маткі,збільшені яйникі з підозрою на онко,якщо ні,то порадьте,хто був,до якого лікаря звернутися.Заздалегідь вдячна.
Ответить
гість 13.03.2015
А що Ви можите сказати про Чишкевич Ю.В. хірург-онколог?
Ответить
Валентина 17.03.2015
Може хто знає хорошого ЛОР-онколога до якого можна булоб звернутися? Дуже потрібно швидко найти хорошого лікаря.
Ответить
Жанна 18.03.2015
а хто має призначати знеболюючі? результати гістології будуть аж 30 березня, а батьку вже болить дуже. До лікаря подзвонили - відфутболив у 5 к. Хто там? Хворого я вже не привезу - йому боляче дуже. Як призначається знеболююче для неоперабельних хворих?
Ответить
Жанні 22.03.2015
кличте лікаря до себе
Ответить
Наталія Петрівна 23.03.2015
нещодавно моя мама лікувалася в хірургічному відділенні№3.Хочеться висловити подяку завідуючому відділення ЖИЛЬЧУКУ Віктору Євгеновичу за гарно зроблену операцію і чуйне ставлення.Також особлив хочу відмітити найкращу зміну цього відділення,медсестру Валентину Василівну Пилипець і Санітарку Оксану Василівну Варварук-ви сестри милосердя від Бога і завдяки таким людям,як ви перебування в лікарні стало не таким страшним.
Ответить
гость 26.03.2015
ми тоже лічилися в онкодиспансері в хірурга Чишкевича.довольні відношеннямйого був дуже уважний.лежали в хірургії на 3 поверсі відділення дуже ттяжке мало медсестер дуже бігають.хочу подякувать всім хто робить тамі лікарюі сестрам Софійці Валі Люді Наташі. помагали всі як могли втішали і сочуствували.А вобще в такіх відділеннях треба більше персоналу бо не всі можуть ночувати біля своїх больних родичів.
Ответить
Новак В. В. 02.04.2015
Я лікувалася в Рівненському онкоцентрі в 2012-2013 роках.Там прекрасні спеціалісти , особливо Курушина Лілія Георгіївна , Бокій Руслан Степанович , Щегловська Тетяна Дмитрівна , дівчата з хірургії №2. Величезне їм дякую за все !
Ответить
Просто людина 06.04.2015
Всіх вітаю з Пасхальними святами. Будьте всі милосердні.
Ответить
Здорова 17.04.2015
Скажіть будьласка що знаєте про Давидюка В.Б.?
Ответить
Галина 19.04.2015
Блохін лікар - онколог спеціаліст нікудишній. Приходиш з 1 стадією дисплазії, він своїми лікуванням доводить до 3 стадії, а то і раку. Лікує одними таблетками і свічками. Нікому не раджу до нього звертатися!!!!
Ответить
Ольга, 37 років 22.04.2015
"Шановна", що значить "доводить до 3 стадіі, а то і раку"? Вас конкретно довів? Зразу видно, що Ви не пацієнтка, і ніколи не лікувалися у цього лікаря. Такого чуйного і уважного лікаря я не зустрічала. Він не тільки розповів про мою хворобу (3 стадія дисплазіі, мова йшла про операцію - у моєму віці!), а й намалював і показав, що це за хвороба. Після лікування і конізаціі пройшло 2 роки. Я цілком здорова, і дякую Богу, що зустріла такого лікаря. А Вас, лікарю, вітаю - Ви стали справжнім профі, раз у Вас з`явилися конкуренти, які ллють бруд на порталі.
Ответить
Валентина 22.04.2015
Майбуть ніколи не зрозумію людей, котрі "тихцем" обливають гряззю інших. Цей портал створено для того, щоб людина могла отримати хоча б якусь корисну інформацію, а не копирсатись в бруді. А щодо лікаря Блохіна Є.О. - то це, на мою думку, один із небагатьох лікарів, який дивиться саме туди, куди має дивитись гінеколог, а не в наші гаманці. А як спеціаліст - для мене він найкращий, тому що він мене вилікував!
Ответить
Наталія 46 років 03.11.2016
Блохін - чудовий лікар! Мені рекомендували його мої знайомі (лікувались у нього). Я дуже вдячна цьому лікарю - ні хамства, ні вимагання грошей, ні байдужості я не бачила, а тільки добро!!!! Колеги по роботі мої звертались до нього - лише добрі відгуки. Він консультував мене навіть по телефону після операції, як виникла така потреба. І медсестри в кабінеті просто як РІДНІ!
Ответить
Валентина 13.05.2015
Порадьте, можливо, хтось стикався.. До кого звернутися з дитинкою 7 місяців. Діагноз - кавернозна гемангеома.
Ответить
Оксана 36 років 24.05.2015 24.05.2015
Хочу щиро подякувати лікарям Щигловські Татяні Дмитрівні. Бокію Р.С. Максим`яку Г.І. Божого благословіння Вам, щастя, здоров"я.
Ответить
наталія 29.05.2015
порадьте мамолога хорошого ми стикались з Якимчуком та якось не впевнені
Ответить
Світлана 29.05.2015
Якубовський С.С хороший спеціаліст
Ответить
олена 16.06.2015
як попасти до хорошого мамолога? можливо є номер телефону?
Ответить
Марина 19.06.2015
Почему за все обследования нужно платить наличные деньги и без квитанции? Разве это правильно. Заплатила за УЗИ сегодня 300 грн. Не дали никакой квитанции. Вообще ничего. За цитологию - 60 грн. и тоже без документов. Что это?
Ответить
Цікаво 04.08.2015
А що, конкретно назвати кому ви давали такі гроші можна? Прізвище лікаря, в якому кабінеті, які саме обстеження робили?
Ответить
онкохвора 23.06.2015
Запитайте у Квіташвілі, де реформи, де страхова медицина, де фінансування медицини. То які Вам можуть дати квитанції, якщо по конституції медицина безкоштовна, держава все забезпечує і ніяких грошей з людей брати не можна. Всі "квитанції" в Київі. Лікатись теж будете повністю за власний рахунок.
Ответить
Віктор 24.06.2015
Шановний головний лікарю Максим’як Г.І. Поясніть будь-ласка, чому при оплаті лікування (точніше розхідних матеріалів, як нам пояснюють) на лінійному прискорювачу нам не видають документ, який би засвідчив внесення грошей? Теж саме стосується і комп’ютерного томографа. Зі мною одночасно лікувалось ще двоє людей, які також платили гроші «на карман», при чому суми досить пристойні. Куда йдуть ці кошти – у кишеню лікаря? А для пані «Онкохворої» - медицина дійсно безкоштовна і ми не просимо квитанції за «безкоштовне» лікування, ми просимо підтвердження оплати за «розхідні матеріали» які ви не отримуєте від держави, а купляєте за наші гроші.
Ответить
Наталя 02.07.2015
То купіть самі і принесіть. Їм бігай, їздь заказуй, ще получай часом в хвіст і в гриву і не вгодиш.
Ответить
юля 06.07.2015
добрий день. порадьте хорошого лікаря вирізати родинки, і скільки це буде коштувати???
Ответить
Алла 22.07.2015
Доброго дня! Я шокована, перечитуючи відгуки на даному форумі. Більше року назад в свої 22 я встила зробити операцію по видаленню доброякісної пухлини (фіброаденоми) з молочної залози. Мене оперував Якимчук (зав.відд.хірургії 2). Лікар порекомендував видалити також і родимки, при чому повністю все пояснив, і на кожне моє питання давав відповідь. Після операції на кожну перев`язку приходив особисто!!! А про те, що доводиться платити за хірургічний пакет, спит, вату і т.д., то це є скрізь, не тільки в онкодиспансері, тим більше це все коштує не дорого (в порівнні з іншими цінами), це що ви купуєте, це для себе,не для когось. Стосовно хабарництва, люди самі так "дякують", ніхто ж вас не примушуе. А на даний час моя сестра знаходиться в онкодиспансері, без проблем відправили на стаціонар, ставленням медсестер я теж задоволена. Дякую лікарям за професіоналізм, терпіння та розуміння!
Ответить
Наташа 04.08.2015
Розкажіть щось про Жильчука В.? Хто в нього лікувався і як він ,як спеціаліст
Ответить
Катя 07.08.2015
Доброго дня. Можливо хтось знає скількі коштує операція по видаленню фіброаденоми. (хоча б приблизно). І до якого лікаря краще звернутись. Підкажіть. Буду дуже вдячна.
Ответить
Іван 07.08.2015
Здраствуйте,у кого есть номер Петра Петровича з 8 кабинета?
Ответить
реєстратура 26.08.2015
22 79 89
Ответить
оксана 08.08.2015
мій чоловік лікуеться в хіміетерапії і кожного місяця треба по 4 тисячі а де їх брать
Ответить
Іринааааа 11.08.2015
Чи проводить операції лікар Грабовський на щитовидній залозі
Ответить
Оксана 31.01.2017
Лікар Грабовський хапуга яких ще світ не бачив а як спеціаліст , впевнена можна знайти і краще (спеціаліст широкого профілю , особливо коли бачить гроші).
Ответить
Ольга Г.,Нетішин 25.08.2015
Дуже вдячна хірургам 3 хірургічного відділення Жильчуку В.Є,Шихевичу І.А.,Мілашину О.Б.та всьому колективу від медсестричок до коридорної.Відділення надто важке,приходять хворі на різних стадіях захворювання тому і результат може бути не у всіх один.Проте за майже 5місячне перебування мого чоловіка у відділенні не було ні одного вихідного чи святкового дня,щоб лікарі не прийшли на обхід.Навіть коли у Шихевича народився син,то він всеодно вечером прибіг до свої хворих.А що стосується самого онкодиспансера ,тоза час лікування чули відгуки і про Київ,і про Тернопіль, і про Львів.Люди звідти їхали до Рівного.
Ответить
людмила 29.03.2016
нічого подібного я лікувалася у львові дуже хороші лікарі особливо бурак орися євстахівна
Ответить
Виктория. 03.09.2015
Лікар Грабовський. Не рекомендую. Ріже як поросят, зашиває ще гірше. За своі послуги гребе скажені гроші. Але медсестри в нього хороші. Перевязки робили вони.
Ответить
Олександра 17.10.2015
Дякую вам за відгук. Ви мені допомогли.
Ответить
Юля 08.09.2015
Доброго дня! У когось є номер заввіділенням гінекологіі Олешко?
Ответить
Оксана 17.09.2015
А я щиро вдячна за цю лікарню та за лікарів! Бог дав ,що я не зустріла там НІ ОДНОГО ХАМА ,навіть більш того-поїхала я звідтам з вірою,що на нашій землі профессійні лікарі не перевелись! Дякую лікарю Бокій Р. та УЗД-істу Чуба(якщо я правельно фамілію пишу),а також персоналу лікарні та працівнику реєстратури(дуже гарна жіночка)!
Ответить
Юлька 22.09.2015
Куба лікар узд.
Ответить
леся 18.09.2015
Скажіть момолог коли направляє на узі очередь на перед треба займати ічи до самого момолога треба талончик
Ответить
олена 22.09.2015
Треба талончик
Ответить
Григорий 19.09.2015
Помог деньгами Бондаренко Александру для его сына...на контрольное МРТ и тд. А, есть ли в этом онкоцентре такой мальчик, которого уже пролечили на 500 000 грн., помогали немцы, а сейчас наблюдается? Был бы рад ошибиться
Ответить
Донечка 04.10.2015
Добрий вечір. Перечитавши відгіки була трішки шокована, не все так погано в тій лікарні. Адже моя мама теж є пацієнткою даної лікарні, місяць назад ій зробили операцію (по жіночому) Якимчук Тетяна Миколаївна та Орешко Світлана Олегівна. Хочу подякувати ім за людяність, професіоналізм, чуйність. Це дійсно лікарі від Бога. Вони дуже уважно ставляться до своїх пацієнтів, питають при стан здоровя, співпереживають, підтримують. Медперсонал теж приємний та привітливий.
Ответить
Ирина 06.10.2015
Кто знает ФИО врача по удалению родинок на теле? вроде 8 кабинет. высокий, лысый
Ответить
Ирина 06.10.2015
Кто знает ФИО врача по удалению родинок на теле? вроде 8 кабинет. высокий, лысый
Ответить
Владимир 13.09.2016
Врач хирург - Денищук Олег Володимирович
Ответить
Тишкевич -Трофимчук 13.10.2015
"Оставь надежду всяк сюда входящий!" Головний лікарю! Так називалася моя стаття в газету, яку я відправила вам разом з листом, на який ви так і не відповіли. Вже три роки кожного дня я згадую той жах, який я і мій чоловік, ліквідатор аварії на ЧАЕС, пережили у вашому закладі. Стільки хамства,ненависті, жлобства за ті два тижні, коли я намагалася покласти чоловіка в лікарню, я не переживала за все своє життя. До сьогодні у мене в вухах звучить голо Щегловської по телефону: "У нас всі чорнобильці". Я ховала чоловіка у той день, коли вже добилася місця. Прошу У Бога дати силу простити вас. Не дає. Згадую сцикуху - медсестру, яка закрила двері ліфта перед моїм чоловіком, який пережив два інсульти і мав саркому. Хіба це можна простити? І це тисячна частина того, що ми пережили. Може Бог і простить. Я не можу. Єдине, RESPECT хлопцям фізикам, які поставилися до нас як до людей. Хлопці! Як би важко не було, лишайтеся такими, як ви є - Людьми!
Ответить
Возмущённый 19.10.2015
У меня больная бабушка. В 9.00 сегодня обратились к врачу. Сказал, что приедет через 2 часа. Не приехал. Перезвонили в 14.30, сказал, что приедет через 40 минут. Уже 17.20, так никто и не приехал. Когда ему звоню на мобильный телефон, то сначала не берёт трубку, а потом просто тупо отключает телефон. Это просто возмутительное хамство. Я так понял, что если бабушка старенькая, то она ему на фиг не нужна. Вот такой "великолепный врач (ели его вообще можна назвать врачом)".
Ответить
Судья 22.10.2015
Почему нет фамилии? "Героев" надо знать поимённо! А так это очеркдное обращение в никуда, без последствий и выводов.
Ответить
Світлана 22.10.2015
не можу дозвонится у регістратуру. цікавить обстеження по виявленню ракових клітин
Ответить
Світлана М 28.10.2015
У мене зараз у відділенні на 3 пов. лежить мама і готується до операції на кишечнику. Їй треба пройти спочатку лікування і зробити переливання крові. Їй 69 років і чи справиться вони з цим переливанням не знаю. чи варто його робити?! Я зараз не поруч з нею, бо живу в Дніпропетровську, але підтримую її і не знаю що їй казати.
Ответить
Ніка 09.11.2015
скажіть чи є в цьому центрі толковий маммолог і скільки коштує в нього консультація-діагностика чи потрібно наперед записуватись по талонах чи просто чекати чергу
Ответить
Люда 12.11.2015
Так ,є! Це Бокій Руслан Степанович!Чудова людина і прекрасний професіонал...! Прийом по талонам!
Ответить
катерина 27.03.2017
як отримати талон, можна записатися по телефону якщо можна то № телефону), чи приїжати і чекати чергу скільк и коштує момографія
Ответить
ольга 09.11.2015
тата направили в онкодиспансер із діагнозом новоутворення стравоходу. порадьте до кого звернутися? дякую.
Ответить
Марина 10.11.2015
Жахливо,що хворі мало того що хвилюються за свою хворобу то ще повинні"труситись" перед лікарем який ціни собі скласти не може
Ответить
Олена. Світлана.Ганна 12.11.2015
Хочему знайти одну людину з великої букви ми чули його звати дядя Федір. З повагою Олена. Світлана.Ганна.
Ответить
Алёна 16.11.2015
Кто может подсказать телефон диспансера? необходимо попасть к онкогинекологу, хотелось бы знать по каким дням они принимают? и к кому лучше обратиться?
Ответить
Люда 17.11.2015
Запишіться в Аніко до Новосьолової,по ціні теж...і без великих черг...Це лікар хорошший з онко..
Ответить
Марина 22.11.2015
Прийом 1000 грн, а потім всерівно відправлять в онко. І аналізи всі будуть брать по-новому.
Ответить
Наталья 17.01.2016
Брехня, сама обращалась ,прийом около 150 грн,якщо зберегти аналізи ,нічого не беруть по новому.
Ответить
наталка 22.01.2016
За 150 на вас тільки подивляться. Якшо вас скерували в онко, то вже не жарт, не затягуйте час і не тратьтесь, ідіть туди, де лікують. Я була в Корольчук, а потім мама настояла і я звернулась до завідуючої Орешко. Та дійсно перебрала всі аналізи і зробила електроконізацію. Все чітко, спокійно і значно дешевше.
Ответить
Irinka 01.11.2016
Яка вартість електроконізації
Ответить
Ольга 24.12.2015
Лікар хороший , але все-одно доведеться іти в онко, платити двічі - навіщо?
Ответить
Оксана 22.01.2016
Сьогодні, 22 січня я була на прийомі в Орешко Світлани Олегівни. Про консультацію домовлялась моя тітка, яку вона оперувала, бо Новоселова в Аніко сказала, що треба робити конізацію, а я ще не родила. Зі мною в черзі сиділо ще дві дівчини після аніко.Хто скільки платив ми не говорили, особисто я заплатила 780 грн. Аналізи не переробляли, лікар сказала, що тих достатньо, зробила кольпоскопію і сказала, що конізації не потрібно. Може ті 5 аналізів, що я зробила в аніко і потрібні, ала дуже схоже на якийсь розвод. Питання не в грошах.
Ответить
..... 17.11.2015
Скажить хто знае.Чи добрим е ликар Якубовський?дякую
Ответить
..... 17.11.2015
Скажить хто знае. Чи добрим е ликар Якубовський? Дякую
Ответить
Інна 12.01.2017
Якубовський С. С. - дуже хороший лікар, мені врятував бабусю. І головне - добра і чуйна людина. Раджу всім!!!!
Ответить
АнОН 19.11.2015
Пацієнти Денищука Олега Володимировича, відізвіться, будь ласка!
Ответить
Нина 20.09.2016
Чому ви шукаєте пацієнтів Денищука? В вас з ним були якісь проблеми?
Ответить
Аня 19.11.2015
Якубовський С.С.-найкращий спеціаліст)))
Ответить
Совість 22.11.2015
Добрий вечір. Хочу розповісти свою історію.моїй мамі 88 років,в неї виявили базаліому на вушній раковині, видалили частину вуха. Через тиждень треба було прийти зняти шви і отримати призначення для лікування. Вже пройшло два місяці. Лікарю ГРАБОВСЬКОМУ все невистачає часу, а 20 листопада взагалі пішов у відпустку і буде перед новим роком. Інший лікар сказала,що він накладав шви то хай їх і знімає. Це таке відношення тому що вона старенька? Але ж вона так само платила як і всі інші, не дивлячись що є учаснком великої вітчизняної війни. Висновок один ненаситність, жадоба, їхній бог мамона, а ще пан Грабовський є віруючою людиною і всерівно забуває, що за все треба буде відповідати. Щож тоді говорити за інших....
Ответить
анон. 23.11.2015
хто знає номер в реанімацію?
Ответить
люба 26.11.2015
напишіть дуже прошу номер в реанімацію.
Ответить
Марта 26.11.2015
Добрий день. Підскажіть, хто знає, скільки треба платити за вишкрібання матки. І цікавлять відгуки про лікаря Блохіна? Була б вдячна.
Ответить
Наташа 30.12.2015
Дуже хороший лікар
Ответить
Катерина. 28.11.2015
Якубовський прекрасний лікар. Професіонал у своіій справі.Він чуйний до своііх пацієнтів. Не щодавно оперувалася в нього.
Ответить
Людмила 03.12.2015
Доброго дня! Можливо хтось підкаже,як попасти на прийом до Ткача О.О.,може хтось знає номер телефону. Якось не хочеться здалеку їхати всліпу.....
Ответить
Людмила 03.12.2015
Доброго дня! Можливо хтось підкаже,як попасти на прийом до Ткача О.О.,може хтось знає номер телефону. Якось не хочеться здалеку їхати всліпу.....
Ответить
Маруська 03.12.2015
добрый вечер! посоветуйте, пожалуйста, где лучше сделать конизацию ш/м? в онкодиспансере или в анико? лечащий врач - Новоселова. может, кто - то знает, сколько стоит это "удовольствие" ( официально и не совсем) в обоих центрах. и если конизацию делать в диспансере, то направляют ли пациента в стационар для дальнейшего наблюдения хотя бы на пару дней? интересуюсь, т.к. не местная приходится 2 часа добираться. заранее всем спасибо)
Ответить
Люда 04.12.2015
Робила в БЛОХІНА ОНКО))КУПИЛА ТІЛЬКИ ОБЕЗБОЛЮЮЧІ. Була уже на провірці,все добре позаживало. Робить в кабінеті і зразу поїхала
Ответить
Наталія 46 років 03.11.2016
Прекрасний лікар
Ответить
Наталка 14.12.2015
Робила конізацію майже рік назад у Новоселової в онкодиспансері, все пройшло чудово: заплатила за знеболюючі та "віддячила" лікарю (300 грн.). Весь процес зайняв близько 4 годин (трохи чекала, коли звільниться лікар), потім відпустили додому. Була не раз на контрольному огляді - все нормально. Ось тільки мінус - це важко потрапити до Ірини Сергіївни. Чула в Аніко та сама процедура вартує близько 1000 грн.
Ответить
Анна 05.12.2015
Удаляют ли там кондиломы?
Ответить
Аня 08.12.2015
Як звати лiкаря УЗД Куб ...
Ответить
не важливо 13.01.2016
Куба Максим Костянтинович
Ответить
Ліна 10.12.2015
Номер телефону Новосьолової підкажіть хто має
Ответить
Руслана 12.12.2015
Не поможе.Вже тиждень хожу до Орешко,порадили і не можу попасти.Бо вона все в опараційній. Реально можна знайти доктора тільки на 2 поверсі зліва.Там табличка.
Ответить
Гість 11.12.2015
Ну є портал,є номер приймальної головного лікаря,там,запитуйте:прийоми,номера відділень.Все ж розкажуть.Які номера,мобільні???
Ответить
Гість 1 21.12.2015
Чи є в лікарні гематолог?
Ответить
Гость 22.12.2015
я мимо проходила,и не могу не виразить своего возмущения. Их всех-скатов,собрать под одну линию и рострелать.жалко что у нас так не карают.они суки знают,что все,кто туда оброщаются с раком-рано или позно смертники,и еще денги гребут.люди сами попривикали на лапу давать,а те уже такую таксу ставят,что в голове не укладуется.Они получают зарплату,которую им виделяет наша страна.та что вопше говорить.....там еденици врачи-Люди.
Ответить
Алла 30.12.2015
у батька плоскоклітчастий рак гортані підкажіть куди звернутися навіть можна у київ,як хто знає куди,дякую на перед за будь яку інформацію
Ответить
Алла 30.12.2015
у батька плоскоклітчастий рак гортані підкажіть куди звернутися навіть можна у київ,як хто знає куди,дякую на перед за будь яку інформацію
Ответить
Наташа 30.12.2015
Робила конізацію ш/м в Блохіна.Душе хороший лікар
Ответить
Скільки коштує? 11.09.2016
Гість
Ответить
свєтік 05.01.2016
Підскажіть скільки коштує лікування на лінійному прискорювачі
Ответить
бабай 23.01.2016
не дорого
Ответить
олена 23.01.2016
чи є там хороший уролог
Ответить
Павел 25.01.2016
Подскажите, есть ли в онкодспансере хороший уролог.
Ответить
Таня 26.01.2016
Доброго вечора!!!!не підкажите скільки коштує конізація ш/матки в Орешко С.О,дякую)
Ответить
Гість 30.01.2016
Новоселова І. ще т... Не раджу до неї попадати. Є інші нвчим не гірші спеціалісти в інших містах. Я була в неї на прийомі в "Аніко" 3 рази. Ще такого хамства і приниження я не бачила ніде. Не зважаючи на її вік ставила її на місце, бо по-іншому не виходить..терпіти її "манию величия" і приниження. Стара дєва, карга, маразматичка. Там вже і психіатр не допоможе. Вдома пора вже на печі сидіти, а не з людей знущатись. Вона портить репутацію приватної клініки "Аніко". Не дарма кажуть, що старі дєви неадекватні (недо@бізм) сильно вплинув на психику Новоселової. Спочатку казала, що нічого страшного не має, аналізи нормальні, а потім той же самий аналіз трактувала по-іншому. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ЦІЄЇ ПСИХІЧНО ХВОРОЇ "ОСОБИ". Їй самій потрібна допомога)))))
Ответить
Іра 01.02.2016
Добрий вечір! Хто знає, скільки коштує комп`ютерна томографія для людей з іншоі області?
Ответить
Анюта 02.02.2016
Ви знаєте, шановний Гість, на мій погляд "допомога" потрібна саме Вам а не Ірині Сергіївні. Лікуюсь в неї вже 2 роки. Лікар ПРОФЕСІОНАЛ з великої букви, найкращий в Рівному- онкогінеколог. Нещодавно робила в неї операцію, так що мала нагоду спостерігати за роботою та відношенням до пацієнтів інших генекологів відділенні. Ірина Сергіївна чудовий фахівець, просто її манера спілкування не всім подобається,якщо вам потрібно поговорити "по душам" то шановний гість Вам дорога до психоаналітика, там вирішуйте свої проблеми. Ви в Рівному, знаєте ще таких лікарів, які приходять на роботу на 6-30 ранку,щоб зробити перев"язки після операції, та о 8 годині вже бути на прийомі? Ірина Сергіїївна - це людина яка присвятила все своє життя роботі, лікуванню жінок та їх гінекологічних проблем, а не "психічних" як у Вас шановний гість. Шкода що ви звернулись не за призначенням та не до того лікаря.
Ответить
Люся 28.11.2016
Справжні лікарі-професіонали не проклинатимуть хворих жінок під кабінетом лише за те ,що вони прийшли до неї на прийом 8 квітня . Бо за її словами в цей день "дівка косу не плете і пташка гнізда не в`є" ! Ті хворі за своїми хворобами і календаря не бачать ! Хіба так можна ?! А як же клятва Гіпократа ???
Ответить
Нина Кул. 28.02.2017
Полностью с Вами согласна. Не видела, чтобы она отказала кому -то, кто стоит к ней на прием.Принимать по сотне людей в день и смотреть на все это- не каждый сможет. она тоже человек. За ее профессионализм можно простить ей некоторые " неуслужливые" для каждого пациента моменты.
Ответить
ЛЮДА 02.02.2016
Підскажіть хорошого мамолога в рівному
Ответить
Елена 22.03.2016
Могу посоветовать хорошего маммолога в Киеве в институте рака - Молид Сергей Алексеевич. В прошлом году он оперировал мою тетю.Все на высоком уровне - грамотный, ответственный, внимательный. Очень советую
Ответить
Звезда 21.10.2016
Вчера от него вернулась. Шкуродер ужасный. Не рекомендую.
Ответить
Гість 02.02.2016
Дійсно озвіріти можна з таким життям.
Ответить
Людмила 03.02.2016
Дякуємо медсестрам та молодшим медсестрам, за чуйне ставлення до хворих.Чергують цілодобово, лікар взяв гроші в кишеню і пішов, а вони від хворих не відходять.
Ответить
Людмила 03.02.2016
Дякуємо медсестрам та молодшим медсестрам, за чуйне ставлення до хворих. Чергують цілодобово, лікар взяв гроші в кишеню і пішов, а вони від хворих не відходять.
Ответить
Марина 09.02.2016
Хто лікувався в Попова К.Б.?
Ответить
Інга 11.02.2016
Толковий і професійний лікар.Гарно відноситься до хворих.
Ответить
Катя 11.02.2016
Підскажіть будь ласка номер тел гінеколога Орешко С. О. Дякую
Ответить
Рося 14.02.2016
Напишіть будь-ласка хто лікувався в хіруга ВаляєваС.А.
Ответить
Аліса 17.02.2016
Я двіччі (в 2013 р і 2014 р.) оперувалась у Якимчука. Видаляв мені фіброаденоми з молочної залози. Купила необхідні для операції ліки (по списку, який вручили в палаті) і якісь миючі медсестричкам також за списком, внесок зробила при оформленні і все. За операцію не платила і не "дякувала". Я відношусь до тієї категорії людей, які вважать, що це їхня робота, вони за це зарплати отримують і "назвався грибом, полізай у кошик"! Якимчук діло обидва рази зробив добре, під час операції анекдоти розказував, да й взагалі весь час був в гарному настрої. Перед перев"язками завжди оглядав і контролював! Зараз мені теж треба на операцію. Радядь Давидюка, от думаю, може-то ще з Давидюка анекдоти послухати?
Ответить
:Тетяна. 17.02.2016
Лікуюсь у диспансері четвертий рік.Щиро вдячна лікарю Бокю за фахову та моральну підтримку.15.02 чекала в черзі на УЗД.Вийшов Пархоменко Я.М.Чомусь закликав мене в рентгенкабінет.Почав ображати мене і хірургів(заочно).Кричав що у нас 100% смертність від раку мол.залози.Я мовчала.лише подякувала йому за "підтримку".Змусив мене іти на мамограф.Коли чекала в черзі на мамографію, вийшов до мене в коридор,де було море народу і захотів "шоу".Він мені кричав,що всім лікарям на нас начхати,що ім повіг вийду я здоровою з кабінета.чи хворою,лікар від того не помре,що вони тільки дивляться,скільки грошей ми покладемо ім на стіл.Це слухали всі люди в коридорі.Потім в 3 кабінеті, описуючи знімки ще хвилин 30 кричав мені,що на відміну від інших лікарів він не усміхається мені у вічі і не бреше, що вилікує мене.І коли я вже просто розплакалась і попросила все-таки описати знімки і відпустити мене на УЗД тому що меніважко у нього сидіти.враховуючи.що у мене метастази в ребрах і 1 ребро зламане і що години півтори назад мене капали, він по телефону, хизуючись своєю владою,покомандував:В общем так!Ти должен! Поняв? Ти обязан прий няти без черги (прізв.), бо це тобі сказав я,твій зав, а не якийсь там є...хірург!Сьогодні у мясників нема роботи,то будуть направляти маси до нас!Потім ще довго молов Що лікарнею керує не гол. лікар,а гол бухг.,дебільна штунда(я вже не розуміла,якою,бо там було порівняння з діагностичним).Питав скільки я заплат. лікарю за операцію,а коли почув Що я вписала лікаря в г
Ответить
:Тетяна. 18.02.2016
А коли почув, що я вписала лікаря в грамотку і молюсь за нього, як і за себе, то і зовсім збісився.Вийшла в сльозах, на УЗД трясло.Пішла до гол.лікаря-сказали,що в управлінні.Хотіла написати заяву-відправили до заступника(двері навпроти каб.головного).Він сказав,що я далеко не перша,але ці питання вмрішує головний.Подзвонила на тел гаячоі лініі(номер на реєстратурі)-відповідь:номер абонента змінився.От і весь захист.Мені 53р.Я ніколи нікому не жалілась.Мій лікар Бокій чудова людина.Вважаю, що таким,як Пархоменко,взагалі не місце в такому закладі.Пишу це в надіі,що хтось з керівництва колись це читає.Можливо, вдасться захистити людей,яким доведеться спілкуватись з цим горе-лікарем в майбутньому.А вам, Якове Миколайовичу,варто було б згадати, що таке лікарська етика.
Ответить
Ганна 18.02.2016
Підскажіть, хто знає. Чи добрим є мамолог Левковський С. А.? Дякую
Ответить
светлана 15.06.2016
хороший доктор.
Ответить
олександра п 19.02.2016
Що можна сказати про хірургів Жильчуків. як вони як спеціалісти і скільки беруть
Ответить
Марія Ясковець... 20.02.2016
Орешко С О дуже хороша і чуйна лікарка.Таких людей у наш час дуже мало.Я хочу їй подякувати за все те чим вона мені допомогла...
Ответить
Надія 26.02.2016
nadia.bodnaruk1991@gmail.com напишіть мені будь ласка що і як за цю лікарку? Дуже Вас прошу!!!
Ответить
5555555 21.02.2016
4
Ответить
тая 24.02.2016
скажить скильки стоить променева терапия?
Ответить
Надія 25.02.2016
Можете дати свій номер телефону чи контакт щоб з Віами звязатися, моїй мамі також мають робити операцію Фіброміома матки, і ось нам порадили цю лікарку, хотілося б узнати блище за неї і так далі.... будь-ласка дуже прошу!!!
Ответить
Світлана Сівецька, Івано-Франківськ 29.02.2016
Цього року,тобто 2016р,січень-лютий я проходила променеву терапію у відділенні "Променевої терапії 1"Приїхала я з Івано-Франківської області. Мене зустріли,як рідну людину. Нарешті в Україні є Лікарі з Великої літери. Це велика команда під керівництвом Щегловської Тетяни Дмитрівни. Високий професіоналізм, дисципліна всієї команди, безвідмовність вражають з першої консультації. Ваші золоті руки рятують життя! Велика вдячність всім лікарям відділення, які знаходяться на своєму місці: Лікарі променевої терапії: Карпюк Н.О, Яценюк О.М, Андрахевич Т.З, Горбачевський Г.І, Борисовець Т.В, Піняк Н.Я. Лікарі-рентгенологи: Подоляка П.С, Якобчук В.Л, Сокол Р.В Старша с/м: Лавор С.С Рентген- лаборанти: Соломатін Є.М, Радчук О.І, Столярчук Д.І, Дорош Л.Ф, Сніжковська С.М Інженер-радіолог: Гузюк Ю.П Технік-радіолог: Гузюк С.Л Інженер-фізик : Ратнікова Т.А Інженер-програміст: Вознюк Т.І Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер,які разом із хворими переживають,заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні,як те сонечко,добрі душею. Медичні сестри стаціонару: Дмитерчук А.П, Сюська Н.Ю, Стаднік О.Ф, Янчик Л.М, Потапчук Н.М,Сокол Н.В С/М по обсл.гематерапевтичних апаратів: Прищепа О.М, Слєсарчук Л.Є, Уразаєва Ю.В,Яцкевич О.С А також хочу згадати теплими словами увесь молодший медичний персонал відділення,який старанно слідкує за чистотою.Особливо хочу подякувати молодшій с/м по обсл.гематерапевтичних апаратів Конечній О.
Ответить
Марія 03.03.2016
Порадьте анестезіолога в онко.
Ответить
Юріївна 17.10.2016
Швед В.Ю.
Ответить
igalyuk@mail.ua 10.03.2016
я хочу подякуваим чудовому спеціалісту лікарю-гінекологу Якимчук Тетяні. Дуже привітний лкар яка мае терпіння вислухати паціента та професійно призначити лікування. Здоров"я ВАМ.
Ответить
Оксана 10.03.2016
Доброго дня ,порадьте хорошого гінеколога,в мене дисплазія шийки матки.
Ответить
Галя 06.05.2016
В Аніко дуже хороші спеціалісти
Ответить
Рита 20.03.2016
Скiльки коштуе видалення родимки i папилом?
Ответить
Виктор 24.03.2016
Хто лікував ахілобурсит чи пяточну шпору, напишіть враження та скільки коштує сеанс променевої терапії.
Ответить
Ксенія 28.03.2016
як з вами звязатись?
Ответить
Оксана 03.04.2016
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка прізвище ЛОР онколога. І хто що знає про цього спеціаліста? Буду дуже вдячна.
Ответить
Сергій 14.10.2016
доктор Грабовський. Рекомендую до нього не звертатись.
Ответить
Пациент 03.04.2016
Я шокована..теперь взагали не знаю де найти нормального гастроэнтеролог..
Ответить
Оксана м. рівне 26.07.2016
Гастроентеролог від Бога мудрий, чуйний лікар працює в РОКЛ. Завідуюча центром обласний гастроентнролог Олійник Ірина Миколаївна. Звертайтеся будь-ласка не пошкодуєте.
Ответить
Я 28.01.2017
Не звертатись!Людина менi сказала, до не знак,який в мене дiагноз на прийомi, навiть приблизний!Вiдправила мене геть,я в сльозах вже готувалась до найгiршого, поки другой приватний лiкар не поставила гастрит аномального вiддiлу.Можливо , Олiйник про такой не чула :-)
Ответить
Гастрит 24.05.2017
Про аномальний відділ точно не чула)))
Ответить
гість 11.04.2016
Смирнов оперував діда в далекому 1979 і він по цей день ще живе
Ответить
Сергій 15.04.2016
Добрий день. Прошу підсказати з лікарем для консультації. Зробили операцію по видаленню пухлини в товстому кишечнику. Було діагностовано 2 стадію Т3N0M0. Необхідно підібрати подальше лікування. Від попередніх лікарів в повному шоці. До кого можна звернутись в Рівному?
Ответить
Тетяна Тишкевич-Трофимчук м. Дубно 26.04.2016
Сьогодні 30-та річниця аварії на Чорнобильській АС. Згадую свого чоловіка і усе те, що ми пережили у вашій "лікарні". Прочитайте, "шановні" лікарі, всі мої коментарі про ваш заклад, а якщо читали, то перечитайте. Це буде корисно для вас. Може хоч хтось з вас задумається над тим, що й слово вбиває.
Ответить
Тедеріка 28.04.2016
Доброго дня всім! Підскажіть будь ласка лікар Пархоменко Яків Миколайович все хто за фахом? Мамолог хірург? Вдячна за інформацію та відгуки!
Ответить
Олеся 06.05.2016
Пархоменко і хірург , і мамолог , і .....
Ответить
Евгений 13.05.2016
Самый честный человек в больнице. Пробовал через главврача решить вопрос скидки на оплату какой-то там очередной графии, главврач сказал НЕТ, а Пархоменко сказал что такие вопросы надо решать с ним, так-как "главный" ничего им не покупает и он не может решать кому делать бесплатно а кому платно - и решил. И вообще вопросы надо решать с завотделениями, они решают. И он прав. Стал вопрос об операции: главный - ОЧЕРЕДЬ, а ехать далеко. Завотделением перезвонила завоперационной и завреанимацией и вопрс решён на тот день который надо. И "мзда" небольшая. Думайте.
Ответить
Лєна 03.05.2016
Підскажіть, будь-ласка, хто лікувався і робив конізацію в лікаря Блохіна Є.О.свої відклики. Я вагаюсь у виборі спеціаліста для цієї процедури??????
Ответить
Галя 05.05.2016
В Аніко дуже хороші спеціалісти
Ответить
Олександра Миколаївна 07.05.2016
Електроконізація - це невеличка операція . Робити її потрібно в лікарні, де є гінекологічний стаціонар, реанімація, клінічна лабораторія. Лікарі з усієї області скеровують жінок для електроконізації в онкоиспансер, вони на тому спеціалізуються. Приватні консультації не мають належних умов і дуже ризикують життям пацієнток, роблячи такі операції. А якщо щось піде не так, якась кровотеча чи алергічна реакція, можете там і залишитись.
Ответить
Маша 29.01.2017
Олександро,мова йшла про спецiалicтiв - лiкарiв, а не про мiсце проведённая процедури
Ответить
Тетяна 05.05.2016
Робила конізацію в Блохіна Є.О., дуже хороший і толковий спеціаліст. Робить все акуратно, чітко.
Ответить
Леся 04.05.2016
Добрий день.Хочеться розповісти і свою історію,так як нажаль дуже мало хорошого написано про мого лікаря. За місяць до свого 30-ти річчя потрапила в онкодиспансер,моїй меншій донечці було 1,4 старшій 3,2. Після свого діагнозу(рак шлунку 3ст.)здавалося,що світ зупинився. Перед операцією мене навіть на добу відпустили додому,напевно прощатися...Мій лікар,ТКАЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ,пообіцяв,що зробить усе можливе,я повірила і не помилилася. Була довга і складна операція,у мене видалили шлунок,селезінку,лімфат.вузли, ніхто не давав жодних шансів,що я прокинуся після такого. Але з Божою поміччю і "золотими"руками мого лікаря -Я ЖИВА(операція була в грудні 2014)Кожного дня я дякую Богу,що зустріла саме цього лікаря!!! Я провела в лікарні місяць і жодного разу не почула нічого поганого,ніхто ніколи не вимагав грошей. Прекрасний персонал :чудові лікарі,медсестрички,санітарки. Дай Бог усім Вам здоров`я!!! З повагоюЛеся К.
Ответить
инкогнито 14.05.2016
михайловский с.н. прекрасный хирург и человек. старшая м.с. с 4 этажа гестаповка.
Ответить
Алла 15.05.2016
Михайловский Сергей Николаевич прекрасный человек и грамотный врач
Ответить
наталья 16.05.2016
В диагностическом центре доктор - маммолог (прием проводит на 5 этаже)поставил диагноз башиха (не знаю, как правильно назвать). Пролечилась, повторилось все уже после лечения 2 раза. Чудесный доктор сказал "лето наступит - может быть что - то изменится". Хочу обратиться к маммологу в онкодиспансере. Подскажите - стоит ли и к кому лучше.
Ответить
наталья 16.05.2016
подскажите хорошего маммолога, пожалуйста
Ответить
Руслана 25.05.2016
Мамологи в онкодиспансері обоє добрі і Бокій, і Курушина. Я до Бокія ходила, дуже чуйний, уважний і професійний лікар. Про нього усі гано відзиваються. Можете звертатись спокійно
Ответить
Галя 29.05.2016
В Аніко дуже хороші спеціалісти
Ответить
Лілія 17.05.2016
Поділюся враженнями від зустрічі з ПАРХОМЕНКО Я.М., особи, для якої не існує поняття "Лікарська етика", яка через своє нахабне та зарозуміле ставленя до відвідувачів не має морального права проводити прийом пацієнтів на стадії діагностики, коли ще є надія, що онкологія не підтвердиться (що і СЛАВА БОГУ сталося в моєму випадку).Однак нервовий зрив у мами після спілкування з вказаним працівником РООД (не можу назвати лікарем) мав місце.Звертаюсь до головного лікаря: Григорій Іванович, забезпечте оголошення відвідувачам результатів променевої діагностики адекватним та врівноваженим спеціалістом, здатним викласти інформацію просто та зрозуміло.
Ответить
Лоран 23.05.2016
Не судіть люди лікарів, нехай буде Бог їм суддя
Ответить
Аліна 01.06.2016
Доброго дня. Підкажіть за яким номером звернутися в реєстратуру? Номер 0362 22 79 89, автовідповідач каже що змінено.
Ответить
лара самбор 07.06.2016
Подскажите. пожалуйста. Какого вы мнения о Шихевиче Игоре Антоновиче, какие отзывы
Ответить
Ира 07.06.2016
Порадьте в кого краще зробити операцію по удалінню матки
Ответить
Лариса 18.06.2016
Від щирого серця хочу подякувати усьому персоналу гінекологічного і реанімаційного відділення, а особливо Орешко Світлані Олегівні, за її золоті руки, професіоналізм та ставлення! Старшій медсестрі Наталі Іванівні, усім сестричкам та молодшому медичному персоналу !!! низький вам уклін! з Днем медпрацівника вас!!! Здоров`я вам і вашим сім`ям!!! З повагою Пятницька Л.М.
Ответить
Віталіна 20.06.2016
Смирнов як врач хірург яка людина?
Ответить
Юлія 21.06.2016
Розкажіть відгуки про лікаря Михайловського?
Ответить
петро 24.06.2016
марченков микола як лікар
Ответить
Наташа 10.11.2016
Мене теж цікавить Марченков як лікар! Напишіть хто у нього лікувався!!!
Ответить
маша 27.06.2016
Тут писали про лікаря Пархоменка Якова Миколайовича що він такий поганий,хочу зауважити що він дуже хороший лікар,і як людина він теж добрий, і до хворих він теж дуже добре ставиться...Люди добрі ненаговарюйте на лікарів які вони погані просто звертайтесь вчасно,проходьте обстеження частіше... нехай всім вам допомагає Бог
Ответить
Губіна Т.Нетішин. 02.07.2016
Низький уклін і велике дякую Свірідову Дмитру Володимировичу.Дякую за подарене заново життя, за великий професіоналізм, за чуйність,увагу і терпимість. Всього найкращого Вам дорогий доктор .
Ответить
анонім 21.07.2016
Хороші спеціалісти
Ответить
Ірина Острог 29.07.2016
П`ЯТЬ РОКІВ ТОМУ В ОНКОЦЕНТРІ РОБИЛИ ОПЕРАЦІЮ МОЄМУ 81-РІЧНОМУ БАТЬКОВІ. Велика вдячність! Особливо вдячна кардіологу (на жаль, імені не пам`ятаю,старший чоловік), а те, що вправно підготував тата до складної операції(з миготливою аритмією). Цікаво, чи він приймає?
Ответить
Сергій 03.08.2016
Кардіолог Михайло Михайлович. Він є на роботі і приймає. Звертайтесь!
Ответить
03.08.2016
Андрушків Михайло Михайлович
Ответить
Валя 06.08.2016
Робила конізацію і Блохіна чудивий лікар і спеціаліст
Ответить
маша 17.08.2016
Напишить прийомні дні новоселовой в онко .дякую.
Ответить
Світлана 22.08.2016
Ніколи не дивилась відгуки інших людей, сьогодні просто шукаючи дані про ПЄТ-КТ зайшла на сайт де є відгуки про клініку де я планую пройти обстеження. І для того щоб зрозуміти чи варто їм довіряти вирішила поцікавитись відгуками нашого диспансеру в якому лікуюсь більше рокую. Сказати що я в шоці - це нічого не сказати. Я не буду називати прізвищ лікарів, бо не хочу щоб за моє ДЯКУЮ на них звалилось ще купа нарікань, які в більшій мірі просто надумані. Шановні дописувачі думайте про те що дивлячись на ваші відгуки багато людей приймають для себе вкрай важливі рішення і тому якщо у вас є докази проти того чи іншого лікаря звертайтесь в прокуратуру, а якщо немає то не марайте ім"я іншої людини, тому що в нашому житті все повертається і добро і зло не забувайте про це.І на останок порада тим хто читає відгуки - довіряйте більше собі та своїй інтуіції. Для себе зрозуміла одне чим позитивнішими ми будемо тим більше шансів побороти цю недугу.
Ответить
Ириша 15.12.2016
Дякуючи таким негативним відгукам люди можуть спасти життя своїх рідних! дуже прикро, коли "лікарі" беруть гроші у людей, яким залишилось жити пару місяців!і це продовжується, надіюсь таке добро їм вернеться
Ответить
Людмила 22.08.2016
підкажіть Бакій Р.С., як він як мамолог
Ответить
Олеся 04.09.2016
Найкращий в Рівному.І з інших областей до нього їдуть.
Ответить
АЛЛА 10.01.2017
ЛІКАР СУПЕР
Ответить
Віта 06.08.2017
Найкращий мамолог, лікар від Бога і Людина з великої літери!
Ответить
Володимир 30.08.2016
Нема у світі стільки золота, щоб ним озолотити, нема в запасі стільки слів, щоби висловити подяку талановитому спеціалісту, Богом посланому завідуючому відділенням, професору, доктору медичних наук, лікарю з великої літери – Жильчуку Віктору Євгеновичу, лікарю-хірургу Свиридову Дмитру Володимировичу і його асистенту Платонівній, лікарям-хірургам Андрію Вікторовичу, Олегу Борисовичу. Не знаючи спокою і спочинку, в будь – яку пору дня чи ночі Ви ведете боротьбу з недугою за операційним столом, і, як правило перемагаєте. Дякую Вам за високий професіоналізм, добре відношення, приємні посмішки та теплі слова. Ви не тільки рятуєте життя, але й зцілюєте душі. Особлива подяка Вам за уміння дати хворому надію та блискуче її реалізувати на операційному столі. Не менша подяка мед брату Олегу Олександровичу, сестрі-господарці Люді, медсестрам: Люді, Софійці, Валі, Наталі, Тамарі, Юлі. Також санітаркам: Оксані, Валі, Тамарі, Павлівній; поварам: двом Тетянам; прибиральниці – Ліді. Ваш труд часто залишається непоміченим, хоча він постійно важкий та відповідальний. Ви віддано працюєте, підтримуєте хворих, ділитеся з ними своїм оптимізмом, заражаєте їх теплом, радістю життя та бажанням боротися. Ваша турбота, увага, небайдужість, пильність допомогли мені легше перенести післяопераційний період. Я вдячний Вам за добросовісну працю, чуйність, доброту і людське відношення. Щиро дякую за Ваші золоті і невтомні руки. Повірте, Ваша турбота дійсно важлива для пацієнтів. Низький уклін!
Ответить
Лена 30.08.2016
Чи видаляє Курушина Лілія родимки? І як вона як спеціаліст?
Ответить
Алла 11.09.2016
Дякую ірині сергіївні Новосьоловій! Прекрасний спеціаліст,яку дуже цінять в києві в інституті раку.немає їй рівних, як онкогінекологу в рівненській області і сусідських областях!
Ответить
Оксана 27.02.2017
И я согласна. Профессионал, посвящённый работе и знающий своё дело.
Ответить
Ольга 19.09.2016
Підскажіть будь-ласка коли приймаэ Новосьолова?
Ответить
Світлана 13.10.2016
Скажіть будь-ласка хто видаляв фіброаденому,яка приблизно ціна за операцію і який лікар її робив?Дякую
Ответить
Світлана 13.10.2016
Скажіть будь-ласка хто видаляв фіброаденому,яка приблизно ціна за операцію і який лікар її робив?Дякую
Ответить
Оксана 13.10.2016
Хто може порекомендувати лікаря ,що видаляє родимки?
Ответить
Надія 30.01.2017
Самий дорогий буде Грабовський П.Л. , в кожному кабінеті роблять цю процедуру, тільки ціни різні
Ответить
Українка!!! 16.10.2016
Читаю це все....і вперше стало стидно....що це Рівненщина....аж тепер розумію знайому яка сказала...в Рівне----ні за що!! Поїхала в Білорусь і задоволена і жива!!!Чому ми дозволяємо таке відношення до нас за наші ж гроші??? Невже нема куди і до кого звернутись???
Ответить
Валентина 22.10.2016
А я в Рівне приїхала з Хмельниччини.У мене була третя стадія раку яєчників, набралась вода в животі і легенях.Це було два роки тому... хімія-операція-хімія. Хочу подякувати своєму лікарю Орешко Світлані Олегівні, Наталі Іванівні, Віточці, наташі, Свєті і всім іншим сестричкам і санітарочкам гінекологічного відділення. Вже пройшло два роки. Приїжаю на перевірки. Люблю їх всіх!!!!!!!!!
Ответить
Марія 29.11.2016
Дорого коштує лікування в Білорусі? Чи беруться там лікувати з 4ст
Ответить
діна 19.10.2016
порадьте хорошого хірурга
Ответить
Маргарита 25.10.2016
Доброго дня!Підкажіть будьласка,хто лікував дисплазію у лікаря Блохіна,як він як спеціаліст та скільки коштувало лікування?
Ответить
Влад 27.10.2016
Напишіть хоч один актуальний номер тел. в онкодиспансер, приймальню, чи реєстратуру. Вказані тут, ні один неправильний!!!
Ответить
Річард 07.11.2016
Хірурги Якимчук М.П і П.М - гади гнилі. Більше сказати нічого. Таких недолікарів і ворогу не порадиш. Більше шкоди наробили дружині ніж лікування.
Ответить
Людмила 23.11.2016
Менi необхiдно видалити жовчний, всi рекомендують їхати в Рівне. Підкажіть до кого краще звернутись?
Ответить
для початку 21.04.2017
потрібно детально обстежитись. Чому вам рекомендують видаляти жовчевий міхур?
Ответить
Гість 28.11.2016
Люди хочу вам сказати що кожєн лікар від бога на якого ми заслуговуємо так що більше моліться
Ответить
Гість 06.12.2016
скажить скильки стоить променева терапия?
Ответить
Оля 07.12.2016
Добрий вечір!може хтось стикався з свободою? Підкажіть куди зверталася бо вже не знаємо куди іти ?
Ответить
Друг онкохвороі людини 10.12.2016
Прочитавши це все і ще раз впевнився у тому, що лікарня більше фашистська, ніж лікарня останьоі інстанціі... Сором за таких бізнес- лікарів!!! Є нормальні лікарі, але іх одиниці, нажаль.... Хочу розказати за "лікаря"завідувача променевоі терапіі √1 Марченкова Миколу.. Хам, хам, хам, а гроші просто вимагає за лікування в доларах. Коли онкохворі кажуть, що немають таких- нагадує ім, що іхні "часікі тікають"!!! Хочу нагадити і Вам, "вельмишановний" Микола, що і ваші часікі теж тікають чи тікаютььь... Вітаю вас наперед зі святом Миколая і бажаю вам задуматися над своіми вчинками, можливо ще не піздно.....
Ответить
Тетяна 08.01.2017
Дуже вдячна лікарю Смірнову Г.Ю. за його нелегку працю. Він врятував моє життя. Бажаю йому, його сім`ї здоров`я та щастя. Це дійсно хірург від Бога. Велике спасибі Вам.
Ответить
Наталія 18.01.2017
Який номер телефону в реєстратуру?
Ответить
тата 22.01.2017
Хто лікувався в михайловського. Відгукнутися.як він як лікар.
Ответить
КОЛЯ 24.01.2017
скільки потрібно,щоб заробляли наші лікарі. За добу в онкодиспансері пішло близько 7 тисяч гривень,жодного чека тільки хай Господь вам допо
Ответить
Жанна Пилипчук 25.01.2017
Щиро дякую лікарю Бокію Р.С,медперсоналу хірургії №2 за чуйне ставлення до хворих.Божого благословення і терпіння Вам усім!!!
Ответить
Оксана 05.02.2017
В кожному кабінеті видаляють родимки, два місяці назад також видаляла, з регістратури направили до лікаря Грабовського П.Л.,дуже пошкодувала, моя порада не йдіть до нього, ну реально хабарник страшний, ціни космічні- всі ті самі послуги можна отримати в любому кабінеті
Ответить
Вікторія 08.02.2017
Лікувалася в Блохіна. Хороший лікар.
Ответить
гость 03.03.2017
рошифруйте пожалуйста букви Cr дуже дякую
Ответить
Олег 19.04.2017
це означае рак
Ответить
Оксана 07.03.2017
Хто лікувався у Марченкова,як він як лікар?
Ответить
Орися 08.03.2017
Підкажіть,а хтось лікувався в молодого Якимчука,як він ,як лікар,бо про батька гарні відгуки;)
Ответить
Андрей 11.03.2017
Скажіть будь ласка хорошого уролога?
Ответить
Галя 23.08.2017
В Аніко дуже хороші спеціалісти.
Ответить
Я 14.03.2017
Мілашин Олег Борисович - що можете сказати про цього лікаря? Чи варто звертатись? Направили до нього... до кого краще звернутися?
Ответить
Надія 29.03.2017
Хто мав справу з доктором Якимчуком? Радять до нього піти.
Ответить
Лора 01.04.2017
Мені 40 років і в мене меланома 4 стадії. Одні лікарі рекомендують операцію, а інші кажуть, що всеодно нічого не допоможе і це марна трата грошей та зайві страждання. Можливо, хтось стикався із такою проблемою. Варто робити операцію та видаляти родинки чи ліпше просто спокійно доживати своє життя? Підкажіть лікаря, що лікує меланоми в Рівному? Буду вдячна на відповіді.
Ответить
сергей 05.04.2017
как позвонить в єту больницу
Ответить
анонімно 06.04.2017
страшна лікарня ! попереджаю всіх хто туди іде на операцію особливо в хірургічне відділеня №1 4 поверх, зупиніться ! Мого рідного татуся зарізали, оперували перший раз , пошкодивши кишечник і сечовик ,оперували другий раз ті він лише прожив 2 тижні і звідти я його забрала в гробу. А він так надіявся , що вони йому допоможуть ! Ткач О.О. це не лікар, попереджаю , їм потрібні лише гроші, і як найбільше. Персонал в онко просто жахливий , всі тільки чекають,щоб положили в карман . Анестезіологи , лише один анестезіолог , людина з великої літери це ШПАК ЮРІЙ ВІКТОВИЧ. Повірте люди добрі , за 2 місяці , коли лікувалися мої батьки, я їх всіх вивчила , лише Юрій Вікторович, це одна людина , яка не сказала скільки грошей , не взяв ні копіїчки і завжди , коли бачила , запитував , як почуваються мої батьки . Щоб отакі лікарі були , а не крахобори. Як на чужих сльозах брати такі суми на операцію, їздити на дорогих машинах, вони не задумуються , що в них є діти і все їм вернеться . Я плачу ,бо мені шкода тата, але нехай не забувають лікарі і обслуговуючий персонал , що вони теж ходять під Богом, а він все бачить. А хірург Ткач , якщо не знаєш чи людині ти поможеш , то краще не берись за операцію , а просто заший і , щоб людина не вмирала в таких страшних муках , як помер мій татусь , йому було лише 57. Тому люди добрі перш , чим туди іти в цю страшну онко лікарню, пройдіть обстеження детальне, перш , ніж іти під ніж.
Ответить
викладіть факти, а не емоції 21.04.2017
без фактів всі ваші дописи- наклеп
Ответить
анонімно 22.04.2017
про персонал не триндіть,лікаря Шпака в РООД не має і прийшли ви не знасморком...Тата вашого пані Муц шкода хороший був дядько...
Ответить
Гість 04.05.2017
А чого анонімно? Всі люди, які лічаться в цьому відділенні знають за кого мова))кожен день говорили що є такий важкий чоловік. Ткач ходив за ним як за своїм родичом. Кажуть він мав таку пухлину, що зі сторони було видно. Як шкода грошей то ьреба було до лікарні це обдумати. Нащо обгижувати хорошого лікаря.
Ответить
Оксана 12.04.2017
Хто лікувався у Марченкова,як він як лікар?
Ответить
Ліка 17.04.2017
Чого анонімно?-раз такі звинувачення?як вірити -якщо Ви боїтесь себе назвати,-бо обливаєте порядного лікаря?скільки ж заплатили?яка сума?оце щось написано так- що-небудь!!!кидаючись словами-підтверджуйте вище сказане вами хоча б тим ,що назвіть себе!кого лікували,з приводу чого?-бо це нагадує плітки!в моєї родини до цього лікаря притензій нема!
Ответить
Олена 19.04.2017
Добрий вечір! Що можете сказати про віділення хіміотерапія?
Ответить
любовь. 20.04.2017
Якубовський С.С.лікар від Бога,зараз лікуємося в нього.Медсестра Інга Вікторівна чуйна хороша людина.Дякуємо .що є такі люди.
Ответить
Зоя 25.04.2017
Підкажіть будь-ласка до якого гінеколога звернутися за консультацією?
Ответить
гість 14.05.2017
Орешко Світлана Олегівна, завідуюча гінекологією, приймає після 12 години. Хороший, досвідчений лікар і без дурних примхів.
Ответить
наталія 26.04.2017
Робити операцію треба, меланому беруться лікувати, наприклад, в Ізраїлі, але по суті - вона невиліковна ((( 4-та стадія ризик дуже великий.
Ответить
Ольга 27.04.2017
Доброго дня, скажіть будь ласка чи знає хтось щось про хірурга Муравського П.П.,який він лікар? можливо порадите когось?
Ответить
Ксенія 27.04.2017
Дайте хтось номер до Новосьоової Ірини Сергіївни?
Ответить
Світлана 28.04.2017
Лежала в хіміотерапії 4 поверх. Лікар Якимець Інна Василівна вдало підібрала лікування. Дякувати Богові,що керував через неї. Дівчата медсестри молодці! Дякую медсестрі Тетяні з маніпуляційної за підхід,професіоналізм і підбадьорення.В цілому задоволена!
Ответить
Таня 02.05.2017
Можливо у когось є номер телефону Якимчук Тетяни Миколаївни? Заздалегідь дякую.
Ответить
Таня 02.05.2017
Можливо у когось є номер телефону Якимчук Тетяни Миколаївни? Заздалегідь дякую.
Ответить
Инна 03.06.2017
Не могла вспомнить фамилию врача, у которой была несколько лет назад, попробовала найти сайт онкодиспансера Нет такого! 21век, каждая забегаловка уже свой сайт имеет. Перечислить там отделения; телефоны, про которые тут раз 200 спрашивают; врачей с фото, осн. специализацией, стажем, где учился... Думаю,вешь необходимая и вотличие от многого другого, не требующая каких-то затрат!
Ответить
сайт есть 09.08.2017
надо уметь найти, а не обвинять кого-то
Ответить
Юлія 03.06.2017
Підкажіть буд ласка в мене диспланхія 2 лікующий врач Блохін,що можете сказати про врача
Ответить
Ліля 06.07.2017
Як Можна дістати Дитячу Маску для Лучевой Терапії
Ответить
Ирина 09.07.2017
Порадьте хорошого радіохірурга?
Ответить
Андрій 28.07.2017
Хочу подякувати лікарю Грабовський П Л дуже гарно зробив операцію.
Ответить
лідія 11.08.2017
хочу подякувати завідуючій променевого відділення 1 щегловській тетяні дмитрівні та усьому колективу відділення за правильне та високопрофесійне лікування.
Ответить
Ваш комментарий:

Ваше имя:

Сообщения форума
30.06.2020 04:04:51 | Georgevex
26.06.2020 00:55:15 | MerkiMeach
25.06.2020 14:10:13 | MerkiMeach
23.06.2020 01:28:44 | MerkiMeach
20.06.2020 11:34:09 | MerkiMeach
On-line консультация