1. Маруся Ивановна Новичок

На форуме с:
    8 дек 2016
    Симпатии:
    0
    Шановні матері!

Я звертаюся до тих матерів яких спіткало велике горе - вашій дитині поставили діагноз РАК. Я звертаюся до вас, тому що вже не можу дивитися в милі оченята ваших діток, які так хочуть жити і просять про допомогу. Я пишу, бо знаю, що вашим дітям можна допомогти. Не впадайте у відчай. Рак на сьогоднішній день вже не є вироком. Рак переможений. І перемогу над раком винайшли не світила медицини, а жінка з України з м. Хмельницький ЯРЕМЧУК НІНА ІВАНІВНА, Засновник ПП «Міжнародний оздоровчий центр« ПІМ ». Вона має авторські права на свої винаходи. Люди, які звертаються до Ніни Іванівни, повністю оздоровлюються від ракових і хронічних хвороб і стають абсолютно здоровими.
    Я працюю в ПП «МОЦ« ПІМ ». Ми розмістили в Інтернеті рекламу про винаходи Ніни Іванівни на правах і обов'язках Закону України «Про авторське право і суміжні права». Працівники Центру намагаються максимально надати інформацію під постами онкохворих, але під кожним постом неможливо поставити інформацію через браку часу. Тому я вирішила написати спільне звернення, щоб допомогти вашим діткам.
    Неможливо читати, де ви просите помолитися за ваших хворих дітей. Люди «щиро» моляться, простягають до Господа Бога руки і ви дійсно щиро дякуєте їх за це. Але проходить деякий час і ви вже з сумом дякуйте за «щирі» співчуття. Що ж, видно молитви не щирі були. Ну неможливо вже за цим всім спостерігати, знаючи, що всі ці хворі на рак діти могли б жити і бути здоровими і радувати вас.
    Будьте розумними, люди !!! Не пишіть десятками тисяч цих порожніх слів «Господи помилуй». Ви ж бачите, що воно нічого не дає. НЕ молитися треба, а діяти - рятувати своїх дітей, на те ви і батьки. І тоді будуть здоровими ваші діти, виростуть і будуть вам дуже вдячні, що ви врятували їм життя і пишатися вами, що ви у них такі розумні.
    Господь Ісус Спаситель вже послав вам допомогу через Ніну Іванівну. Прийміть її !!!
    Я посилаю вам електронну адресу ПП «МОЦ« ПІМ » сайт http://mocpim.com/ Заходьте на сайт Центру, знайомтеся з винаходами Ніни Іванівни. Ніна Іванівна багато років працювала над своїми винаходами. Так - це вам здасться дивом, але це - ПРАВДА.

Поделиться этой страницей