Дієта після закриття ілеостоми

Тема в разделе 'Хирургия', создана пользователем the Ukrainian patient, 30 мар 2016.

1. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Це поради з форуму про харчування після закриття ілеостоми. Переклад з англійської дописів окремих пацієнтів.

Більшість хворих мали рак прямої кишки і разом з іншими хворими вони радять як можна відновлюватись після колоректальної хірургії.

тут ще одне посилання на zip папку:
    https://www.dropbox.com/s/t4rdg8zi0n2nv5w/Дієта після закриття ілеостоми.zip?dl=0

Вложения:

2. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 1 з 8)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

http://www.healingwell.com/community/default.aspx?f=33&m=469957

When can you eat normally after a Reversal Ileostomy?

ФОРУМ:

Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми?

Angel Baby:

(викладено 4/17/2006 14:30 (GMT -6))

Привіт усім!

Вже майже чотири місяці після закриття у мене ілєостоми і сім місяців після першої операції і я досі не можу їсти багато чого з молочних продуктів (сир, сметану, масло, морозиво), арахісове масло, деякі крупи, гострий соус з креветками, гірчицю, смажену їжу, Китайську/Мексиканську/Італійську чи Польську їжу, картопляні чіпси, приправи, салатні заправки, салати, і навіть газвода і пиво і ще дещо, тому що у результаті є діарея і жахливі прояви геморою. Проте, я можу їсти лосося, креветки, омари, крабові ноги, тунця та холодну закуску з грудки індички і випиваю багато води, навіть коли я їм цю їжу. Я мушу їсти маленькими порціями приблизно шість разів на день. Я намагаюсь набрати вагу, тому що з закриття ілеостоми я втратила 9 кілограмів і продовжую втрачати. Просто майже усе що надходить, швидко і відходить. Я приймаю "Lomotil" шість разів на день. Мені сказали, що це може бути потрібно рік або більше, щоб почуватись краще. Проте, усе це є краще ніж те через що мені доводилось проходити просто щоб сходити в туалет останні 15 років. На додаток, я дуже слабка, зморена увесь час, ще я не можу спати.

Моє запитання таке: "Коли насправді усе це пройде і я нормально ходитиму в туалет замість бути наляканою, що усе що я з'їм може повернутись в епізод діареї?"

Буду дуже вдячна за відповіді.

Бажаю доброго дня!

AngelBaby

+++++++++++++++++++++

Cathy W викладено 4/17/2006 18:22

Привіт Angel-

Це вже десь 10 тижнів після закриття стоми у мене. Я втратила більшу частину моєї втраченої ваги, після першої операції – 12 кілограм. Я повернула приблизно 4,5кг і їм усе. Декілька продуктів причиняють мені діарею і паління у сідниці. Салати проходять дуже швидко скрізь мене.

Пам'ятай, що поглинання води (кишечником з калу) не відбувається так як раніше і рівень кислотності калу зараз інший. Кал розпалює ще більше, таким чином, палаючу сідницю і геморой. Я використовую "Tucks" вночі і "PreparationH" медичні серветки для витирання після дефекації. Здається вони допомагають. Крем з оксидом цинку також допомагає при подразненнях.

Твій список неприйнятної їжі дуже довгий і там не усе зрозуміло. Арахісове масло це абсорбер і мусить формувати кал, картопляні чіпси і крупи також. Про польську їжу я розумію і китайська їжа пробігає скрізь мене також швидко, мексиканська - тримайся подалі від "чилі" і бобів, але інше повинно бути нормальним. Італійська (макарони) це є абсорбентна їжа, у мене з нею усе добре.

У мене серйозне безсоння після операції. Здавалося, що нічого не допоможе. "Valium" 5мг нарешті допоміг і зараз я приймаю його іноді.

Я сподіваюсь, що чимось допомогла, Angel. Кажуть, що зазвичай потрібно 6 тижнів, щоб почуватиметесь досить нормально знову, але ви вже проминули цей термін.

Cathy

+++++++++++++++++++

suebear

Модератор форуму

викладено 4/19/2006

Вам можливо знадобиться перейти з "Lomitil" на "Imodium". Іноді один спрацьовує краще ніж інший. Чи приймаєте ви "Metamucil"? Це забезпечить формування калу. Якщо ви виберете порошок, дотримуйтесь інструкції на контейнері, але використовуйте лише 1/4 - 1/2 чашки води. Багатьом людям подобається більше води але вам слід експериментувати.

Мені знадобилось приблизно 6 місяців щоб їсти свіжі фрукти і овочі без того, щоб вони швидко проскакували скрізь мою систему. Це потребує часу для тіла, щоб призвичаїтись. Деяка їжа спрацьовує краще за іншу, арахісова олія робила мені гірше, як і яблучне пюре, хоча інші хворі отримували добрі результати з ними. Ведіть журнал їжі. Пробуйте нову їжу, якщо вона не підходить, то пробуйте її знову через 2-3 тижні. Записуйте результати. Зрештою вам потрібно бути здатною користуватись повною і різноманітною дієтою. Я зараз живу на свіжих фруктах і овочах, але знадобився час, щоб досягти цього. А що до втрати ваги, то ви можете спробувати набирати її вживаючи порошки або готові висококалорійні напої. Вони виготовляються без молока, тому ви зможете сприймати їх.

suebear

++++++++++++++++++++++++

Lifebegins викладено 4/21/2006

Привіт Angel!

Шкода чути, що ви маєте такі проблеми. У мене було закриття ілеостоми 10 тижнів тому, точно як у Cathy, і я їм усе підряд.

Певна їжа така як салат та китайські страви проходять наскрізь трохи швидше, також каррі і чилі причиняють паління у сідниці на цілий день, чи десь так, але я досі їх їм. Я приймаю 10мл "immodium" сироп перед сном але це усе.

Чи бачились ви з доктором з цього приводу? Може він призначить інші ліки, щоб ви спробували зупинити такий стан. Мені казали, коли я залишав лікарню, що вживання зефіру інколи допомагає полегшити стан.

Я б хотів бути більш корисним. Дайте нам знати, якщо буде якесь полегшення.

Lifebegins

-------------

1-а операція була у квітні 2005 року, 2-а операція у лютому 2006

+++++++++++++++++++++++++++++

Angel Baby викладено 5/1/2006 19:30

Дуже дякую усім за відповіді і поради. Я високо ціную поради, що усі ви дали мені і я попробую кожен метод.

Дякую і бажаю приємного вечора

Angel Baby

++++++++++++++++++++++++++++++

Ashl викладено 5/25/2006

Привіт Angel Baby!

У мене була ілеостома 20 років. Мені зараз двадцять років і у мене також була операція 4 місяці тому. У мене була ілеостома з часу коли мені було один тиждень віку, так що усе це потребує більше часу щоб заспокоїтись. Я і досі ходжу в туалет 8 - 15 разів на день але це є набагато краще ніж спочатку, коли я повернулася додому з лікарні. У мене немає більше болю, то це добре теж.

Ось що я роблю, що я думаю справді допомагає. Я приймаю 2 швидкорозчинні таблетки "imodium" за сніданком і дві за обідом, три за вечерею і три перед сном. Це виходить дорого оскільки це не по рецепту але це допомагає, тому це те що я мушу робити! Я пробувала "Lomotil" але це насправді робить ще гірше. Моя мама прочитала, що є інгредієнт у "Lomotil" (не можу згадати назву), який декого примушує ходити у туалет частіше, замість заспокоїти це. Так що попробуй "imodium", це спрацьовує чудово для мене. Що до молочних продуктів, що причиняють вам часті ходи в туалет, вам треба перевіритись може у вас нетерпимість лактози.

Як хтось вже зауважував, зефір є дійсно добре... це допомагає мені зменшити туалетозалежність і вони смачні! Я натикаю їх на виделку і смажу на свічці хаха.. це потребує часу але вони смакують краще таким чином!

Також я маю проблеми з набором ваги так само, але недавно мені порадили з'їдати один-два шматка хліба чи тоста з кожною їжею тому що від цього насправді гладшаєш. Я не можу їсти фрукти і овочі з-за високого вмісту волокон, тому я вживаю "One a day", це вітамінна добавка для жінок і я маю набагато більше енергії відколи почала їх вживати.

Тримай мене інформованою, як воно йдеться... Я думаю ми досить близькі в одному човні!!

Ashley

3. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 2 з 8)
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Angel Baby викладено 6/11/2006
    Привіт Ashley!
    Дякую тобі за відповідь на моє запитання. Як ти прожила 20 років з ілеостомою? Три місяці для мене відчуваються як ціле життя. Я не могла повірити, що процедура, яку хірург описав мені, стане такою складною і я майже не вмерла від кров'яних згустків довкола моїх нирок. Все що я запитувала кожного, коли уся в сльозах котилась в операційну: "За що мені ця кара? У мене був найкращий хірург і він мусив захистити мене від лиха. Це не повинно було зі мною статися. Я довірилась моєму хірургу, що він виконає операцію без ускладнень. Замість цього моя операція тривала 9 1/2 годин у перший день; інші 5 1/2 годин другого дня як екстрена операція. Зайве казати, усе скінчилось на другий день з ілеостомою на додаток до відкритої хірургії. Я молилась, що моє одужання було швидким і здоровим. За чотири дні до Різдва, мені зробили закриття ілеостоми. Але ніхто ніколи не казав, що в мене з'явиться непереносимість лактози, ні газованих напоїв, лише багато води "Gatorade" і "Propel Water" з кальцієм.
    Я їм грудку індички інколи з гірчицею, чотири рази на день, тому що це не проносить мене. Я знайшла масло під назвою "Smart Balance" і морозиво "Scoops" і я п'ю соєве молоко яке не викликає у мене діарею. Одна з відповідей, що я отримала, радила щоб я їла зефір щоб допомогти вгамувати процес діареї. Я звикла їсти арахісове масло "Skippy Creamy" з вафлями "Special K" з маслом і сиропом, але зараз я не можу з-за арахісового масла. Але я думаю що "Smart Balance" піде з арахісовим маслом, яке є без вмісту лактози також. "Smart Balance" мені порадив мій психолог. Я випиваю дуже багато рідини, щоб підтримувати водний баланс.
    Я не працюю з вересня 2005 року, з-за операцій і повільного відновлення, плюс вивчання як контролювати свій кишечник. У мене була післяопераційна зустріч з моїм хірургом минулого тижня, і я сказала йому, що у мене болить місце, де була стома, коли я йду у туалетну кімнату. Він подумав, що у мене грижа, це те що мені ще не вистачало. Слава богу у мене грижі не було. Він наказав зустрітися з ним за шість місяців, щоб перевірити чи не наростає рубцева тканина. Я сказала йому, що закриття стоми була моя остання операція на увесь залишок життя. Я молюсь, щоб ця операція виявилась правильним ділом виходячи з того, що я страждала хронічними запорами більше 15 років. І я сподіваюсь навчитись справлятись з моїм відновленням і почати керувати цім замість того щоб це керувало мною, з чим я хочу прожити до 90 років.
    Що до фруктів і овочів, то вони важкі для мене також. Я кладу трохи подрібненого листя салату у бутерброди і це виходить нормально. Я їм без проблем лосося, консервованого тунця у воді, креветки, омари, палтус, ноги аляскинського королівського краба. Маленькими порціями за один раз, шість разів на день. Неможливо їсти маслянисте картопляне пюре з вершками, але я їм солодку картоплю (пюре), інколи навіть з дитячого харчування консервоване пюре бананів, овочі, солодку картоплю і т.д.
    Продовжуй пробувати маленькими порціями за один раз і якщо це не спрацьовує для тебе, пробуй це знову за декілька тижнів. Веди щоденний журнал про те що ти їси і що трапляється коли ти їси цю їжу.
    Дякую ще за відповідь. І я сподіваюсь ти почуватимешся на 100 відсотків краще.
    Angel
    ++++++++++++++++++++++++++
    Stompe викладено 8/2/2007
    Привіт,
    здається це корисний, товариський сайт і я зацікавився, чи зможете ви допомогти мені. У мене було закриття ілеостоми три тижні тому. До мого полегшення, усе пішло добре окрім великого, роздутого живота. Консультант сказав мені не перейматися, особливо тому, що кишечник працює добре. Я б хотів узнати, чи хтось ще має таке нездорове вздуття після подібної операції. Сподіваюсь що я не буду дуже довго виглядати як на 4 місяці вагітності? Було б непогано дізнатись про подібний досвід до того як занепокоєння зовсім мене захопить!
    Дякую.
    +++++++++++++++++++++++++++++++
    dragonfly137927 викладено 8/2/2007

У мене було закриття ілеостоми 6 тижнів тому і у мене досі діарея також. Я остерігаюсь деякої їжі з-за боязні запорів і їжі що може знову розпалити мою хворобу Крона. Сьогодні увечері, я збираюсь зробити салат з макаронами на вечерю (макарони, італійські приправи, помідори і шпинат). Я знаю, що це проскочить скрізь мене швидко але мої негаразди більше бувають з запорами ніж з діареєю, з-за моєї хвороби Крона. Я їм таки речі, як рис, картопляне пюре, курчата, макарони, равіолі...якщо ви переносите "Chef Boyardee" або консервовані макарони "Franco-American". Вони містять щонайменше 7 грамів протеїну на порцію і одна порція буде десь пів-банки. Я їм котлети, англійські кекси... багато чого, але досі тримаюсь подалі від їжі з великим вмістом волокон. Я приймаю одну капсулу "metamucil" перед сном, щоб допомогти формуванню кала. У деякі дні я ходжу у туалет 7 разів, а у інші дні лише 2 - 3 рази. Я рада, що нетримання кишечнику припинено, і немає більше прокидань з усвідомленням, що я уся забруднена і мушу усе мити, включаючи мій матрац. Зазвичай запах моїх газів сигналізує, що мені буде потрібно до туалету дуже скоро якщо не будь-яку секунду, що мені здається дуже корисним (настільки наскільки я можу потрапити до туалету). Я втратила вагу після моїх операцій, однак я не у своєї "нормальній" вазі як було при моїй хворобі Крона у стадії ремісії.
    Я переймаюсь все-таки щоб мій невролог зменшив мені приймання "Elavil", бо мені це треба тому що я хочу завести сім'ю за рік чи два і я скоріш відмовлюсь від ліків ніж вживати 3 місяці по 100 мг на день. Я приймала це для попередження мігреней але лише по 75 мг на день і помітила, що мій апетит повертається та я не хочу набирати вагу (у мене зріст 146 см і зараз вага 47 кг). Мій невролог також приписав мені "Ambien", який раніше згадував мій хірург. У мене було багато ускладнень від перших двох операцій у цьому році і ця третя (закриття стоми) пройшла досить добре з лише одним ускладненням. Мій лівий бік випинає більше ніж правий тому що я вже не маю великого живота праворуч. Мій хірург навіть додав декілька швів (стулив скріпками, я потім додав сім нейлонових швів) з-за вздуття живота і оскільки тоді я вживала "prednisone" то мені довелось бути зі швами і скріпками довше ніж середній пацієнт.
    Усе буде краще і ніколи не бійся написати декілька сторінок запитань до свого доктора, щоб ти не забула жодного. Повір мені, мій доктор призвичаївся бачити мене з трьома сторінками запитань кожні два дні, спочатку.
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++
  4. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 3 з 8)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    unclesamвикладено 10/9/2007
    Angel
    У мене видалено трохи більше фута товстої кишки у квітні... це була сигмовидна кишка або остання частина товстої кишки. Під час буття зі стомою, я взнав, що корисними є арахісове масло, яблучне пюре і банани, а зефір є рятувальником життя. Тижнями, після закриття стоми і до 6 тижнів тому, ніхто не сказав мені, що це є частина товстої кишки, що забирає вологу з калу і я таким чином мав жахливий період з діареєю.
    Зараз я починаю день арахісовим маслом з англійським кексом і приймаю речовину схожу на "Metamucil" ("Colon cleanse" вироблений фірмою "HealthPlus" і який містить у собі чисте лушпиння подорожника) у формі капсул. Чим чистіший продукт, тим менше капсул треба приймати. Я приймаю ці капсули кожен раз, коли п'ю або їм і проковтую їх з якнайменшою кількістю води. Таке враження, що капсули, це маленькі губки. Я зрозумів, що суть у тому, щоб абсорбувати надлишки рідини у товстій кишці з їжею, яка зформовується у кал і вживаний подорожник абсорбує воду, яку я п'ю з їжею. Про всяк випадок, мені треба приймати "Imodium", щоб збільшити кількість рідини, що абсорбує моя товста кишка або з'їдати 4 зефіра, щоб уповільнити рух скрізь мою систему. Я збільшував кількість капсул доки моє випорожнення стало повільним, а потім зменшив кількість капсул доки їх почало не вистачати і так знайшов щасливу середину. Я також зменшив кількість рідини але почав ставати зневодненим тому потім я почав приймати одну-дві капсули з кожною склянкою рідини яку б я не пив поміж їжею. Я також помітив, що коли я тренуюсь, сиджу у джакузі або роблю щось що змушує мене пітніти, це примушує товсту кишку поглинати більше рідини і я можу пити більше.
    Це те що спрацьовує для мене і я молюсь щоб це було допомогою для вас.
    Нехай Бог благословить.
    UncleSam
    ++++++++++++++++++++++++++
    tahoetвикладено 5/27/2008
    unclesam
    багато дякую за корисну інформацію. У мене було закриття стоми три тижні тому і бачу що я дуже сильно прив'язаний до дому, якщо не вживаю "Immodium", цей рятівник. Виявилось, що він мене закупорює і я боюсь що може бути запор. Я приймаю "raw physillum" (***мабуть - whole psyllium husks – лушпиння насіння подорожника) зараз, але хочу додати декілька капсул впродовж дня, щоб тримати речи під контролем. Подобається ідея від людей про зефір. Цей сайт буде дуже корисним у найближчі тижні, щоб справитись з усіма наслідками останньої операції. Принаймні ми не будемо почуватись одинокими на цьому шляху.
    Ще запитання: як хто вправляється з їздою на мотоциклі і з довгими подорожами. Я живу у місті Тахо і ми дуже активні тут. Буду вдячний за будь-які поради.
    Подяка з Тахо
    tahoet
    EAdair викладено 6/25/2008
    Привіт, у мене було закриття стоми у грудні. Я з полегшенням прочитав багато постів тут, бо побачив, що у мене все нормально з процесом відновлення. Я не приділяв багато уваги тому, що я їв у сенсі формування калу і пиття води. Я також не віддалявся далеко від туалету перші декілька місяців і "Lomotil", здається, не спрацьовував, так само як і "Imodium". Я перейшов на роботу вдома з липня 2007 з-за раку прямої кишки, хіміотерапії, опромінювання, операцій. Я спочатку думав, що після закриття ілеостоми (я мав її 4 місяці) усе нормалізується дуже швидко. Мій доктор сказав мені, що це може зайняти рік, і чомусь я думав може буде 3 місяці... ладно, доктор виявився правий, це триває досі! Я повернувся на роботу десь за 3 місяці після закриття ілеостоми - це коли я зрозумів, що комфортно можу залишити туалет. Я мав лише один казус на роботі і дякувати, він був не великий і я зміг піти додому, щоб повністю привести себе у порядок. Люди щось кажуть про використання "Depends", однак витирання не є таким вже легким оскільки там немає місця для зберігання серветок, упаковок і додаткової білизни. Я задію більше зусиль на контроль за їжею і мені здається, що зефір є гарною ідеєю для перекусів в офісі. Я також намагаюсь їсти 6 разів на день і моя найбільша трапеза майже завжди, це обід. Я вдячний, нагоді "розмовляти" на цьому сайті, оскільки це не є якесь задоволення для будь-кого з нас. У мене є велика підтримка від моєї сім'ї і друзів..., просто деякі речи вони не можуть зрозуміти, тому я вдячний усім моїм новим друзям тут!
    ++++++++++++++++++++++++++++++++
    tahoetвикладено 6/25/2008

Привіт EAdair,
    Дякую за відповідь, це завжди добре, коли чуєш когось хто проходить скрізь цей процес.
    Я знайшов деяке полегшення від дуже частого рідкого випорожнення приймаючи порошок лушпиння подорожника у мигдальному молоці, 3 рази на день. Це по-справжньому додає волокна у мою їжу і полегшує моє життя.
    Я зараз працюю над перенавчанням товстої кишки діяти як пряма кишка. Гадаю це саме те, що триває так довго.
    Спорт:
    Я дуже рухливий і радий повернутися у спортзал і до прогулянок мотоциклом та пішки. Природні квіти захоплюють і останній раз я добре прогулявся 20 кілометрів.
    Я помітив, що їсти маленькими порціями 6 разів на день спрацьовує добре, однак мої улюблені страви поза списком зараз, оскільки у мене погана реакція на них.
    Дієта:
    Усі фрукти, овочі, горіхи (дуже сумую по ним), шоколад. Здається великий шматок шоколадно-мусового торту був просто зайвим минулого вечора. Ладно, це варте того, щоб 2 дні потім страждати. Мабуть маленький шматочок, або два, наступного разу. Буду дуже вдячний за будь-які поради.
    tahoet
    ++++++++++++++++++++++++++++
    Defiant викладено 7/3/2008
    Привіт Народ,
    Я вже три місяці після закриття ілеостоми. Це добре, читати тут усі пости і усвідомлювати, що ти не один в стражданнях. Перші декілька тижнів це було нестерпно - туалет 10 - 15 разів на день. Але з плином часу це ставало легше. У мене бувають дні коли я взагалі не ходжу і бувають дні коли це виходить з під контролю і я повертаюсь до 7 - 8 разів на день. Здається, це змінюється зі мною - часто діарея з'являється без усяких причин. Я вживаю "Immodium", але лише коли дуже потребую. Коли діарея з'являється, я приймаю разом 4 таблетки щоб спробувати зупинити це як найшвидше, а потім по 2 таблетки кожні дві години, доки це не зупиниться. Я можу потім три - чотири дні нічого не приймати і доки я не почуватимусь на межі запорів я цим не переймаюся. Мені подобається трохи випити і це є найважча річ. Я можу досі випивати але це найбільший фактор у повернені діареї. Взагалі то, я б міг приймати “immodium” перед та після декількох чарок і здебільшого це допомагає, але не завжди. Інша моя пристрасть, це гострі приправи, але цьому велике ні ні зараз – це просто того не варте. Це короткий виклад мого досвіду, тим більше після отримання великої кількості інформації з постів вище. Я не знаю чи буде якась користь комусь але сподіваюсь що так.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++
  5. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 4 з 8)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    macbeth викладено 10/20/2008
    Привіт усім
    Я нова на цьому сайті але бачу це дуже цікаво читати, через що довелось пройти кожному з вас.
    У мене була операція у січні 2007 року, з причини раку прямої кишки і я мала ілеостому до лютого 2008 року. Я пройшла майже крізь усе через що пройшли ви усі. Оскільки я вже поважного віку і є дипломованою медсестрою 35 років, я повністю у розпачи від докторів, дієтологів і т.д. ---хто здається, насправді не розуміє через що мені доводиться проходити. У мене склалось враження, що ми повинні бути вдячні за те що живі і припинити скаржитись.
    Так що – мені залишається робити спроби і помилки з харчуванням і т.д.
    Моя недавня знахідка – яка працює насправді добре – це “Metamucil” – одна велика чайна ложка перед сніданком – перед обідом і перед сном. Це не на 100% але досить добре для того щоб можна було жити. Досі мушу прокидатись серед ночі але не з-за діареї. Я їм доволі багато усього – небагато що мене проносить – таке як чорний шоколад – хоча молочний шоколад іде добре. Ми усі різні але я подумала, що викладання цього тут, чогось варте – сподіваюсь це допоможе комусь.
    Дайте мені знати, якщо буде якійсь успіх.
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Marsky викладено 10/29/2008
    У мене був рак товстої кишки у 1999 році, тимчасова колостома, 90% сигмовидної кишки видалено, 15 дюймів моєї товстої кишки видалено, жовчний міхур видалений і я з тих пір залишилась з багаторазовим відвідуванням туалету (12 - 15 разів, маленька кількість по розміру але впродовж усього дня, увесь період коли я їм). Після закриття стоми я повернулась до моєї нормальної їжі (з великим вмістом волокон, свіжі фрукти і т.п.). Я мала проблеми і я маю на увазі справжні проблеми. Мій доктор сказав їсти усе що я захочу, щоб насолоджуватись життям, і можливо приймати "Immodium". Слава Богу, що є Інтернет! Я пошукала і знайшла багато порад про дієту з малою кількістю залишків. Я роздрукувала ці дієти, перейшла на ці дієти і за 48 годин я стала іншою людиною. Я можу вийти з туалету, я можу по справжньому вийти із дому!
    Коротше кажучи, я перейшла на цю дієту і дотримувалась її прискіпливо 2 роки, ведучи також журнал їжі. Я досі дотримуюсь цієї дієти десь 75% часу. Просто це спосіб, у який я мушу їсти зараз.
    Їжа при цьому має велике значення, коли ви маєте діарею і ваші нутрощі роздратовані. Банани, яблучне пюре, прості англійські кекси, хліб (найкраще білий хліб), простий йогурт, картопляне пюре, індичка, курчата, крекери, кренделі, білий рис, і т.п. Іншими словами - дитяча дієта.
    Мій доктор схвалив цю дієту і насправді сказав, що вона повністю відповідає моїм потребам.
    Mary/marsky
    mom9mom викладено 10/29/2008
    Anglebaby, у мене було закриття стоми у червні і я досі маю діарею кожен день. Інколи воно намагається трохи формуватись, але не дуже часто. Спитайте свого доктора, чи можете ви спробувати "immodium", перед тим як його приймати. Я приймала його деякий час, щоб не мати так багато випорожнень за день (10 - 20). Я ходжу лише 2 - 3 рази на день і я знаю, що це трапиться за пів-години або за годину після їжі, у більшості випадків. Це також поліпшиться трохи пізніше, тому що це не є така термінова потреба, щоб відразу йти, як це здається. Є речи про які я знаю, що від них буде трохи гірше, тому я їм їх лише коли збираюсь залишатись вдома. Я не переймаюсь вагою, доки вона не стає близько 45 кілограмів, тому що це навіть покращиться, коли ви візьмете діарею під контроль. Ви навіть наберете трохи. Також проконтролюйте, що б ви приймали дитячі жувальні вітаміни. Ваше тіло буде здатне поглинати більше цих, ніж таблеток для дорослих. УСЬОГО НАЙКРАЩОГО.
    Втратила половину моєї тонкої кишки. Ілеостома була 5 місяців, потім закрили. Пошкоджено нерв правої ноги, частина правої стегнової кістки видалено. Хронічний біль, грижа, інфекція у моїй спині під назвою дісцит, і депресія. Мати 9-х дітей: 7 хлопців, 2 дівчини і 1 пасинок. 4 онука і 9 онучок. Четверо з моїх онучат я успадкувала від моєї сестри-близнюка, яка померла шість з половиною років тому від тромбу після операції. Господь повернув мені життя після того як я майже втратила його. І хоча це болюче і інколи важко йти, я роблю по одному кроку за раз і дякую Богу за кожен крок, що роблю.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
  6. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 5 з 8)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Marsky викладено 10/30/2008
    Також, "Centrim (sp?)" виробляє вітаміни у формі рідини для щоденного вжитку. Я не можу приймати ці вітаміни після закриття стоми, але я приймала ці вітаміни рік або більше. Ви можете приймати їх у маленьких дозах доки ваша система звикне до них, а потім збільшувати кількість до повної дорослої дози. Рідина має світло жовтий колір і цитрусовий смак. Шукайте їх серед інших вітамінів.
    З часу коли мені порадили "immodium", він ніколи по-справжньому не вплинув на мою ситуацію. Що найбільше мені допомогло, так це їжа у дуже специфічний спосіб і обмеження вживання твердої їжі, як підкреслила mom9mom. Звичайна, легка їжа і розпорядок - це є усе у моєму випадку. Я постюсь для деяких випадків (подорожі у автомобілі, масові заходи на природі, і т.п.). Я припиняю їсти десь за 4 години до таких випадків і перед постом я впевнююсь, що добре поїла і то була добра порція їжі (чашка йогурту, банан, і т.п.). Потім, коли я прибуду у пункт призначення або коли масові заходи скінчаться, я повертаюсь додому або у готель і їм знову. Тоді повний цикл починає стартувати але ж я нарешті, біля туалету знову. Хоча бувають туалети у суспільному використанні куди я колись випадково потрапила. Я б ніколи не хотіла займати туалет з багаточисельними випорожненнями. Я просто винайшла це завдяки постам, коли я просто не мала випорожнень. Я просто зупинила їх - природно. Мій девіз є - нема введення, нема виведення.
    Коли я постюсь, я контролюю, щоб мій водний баланс був на рівні. Так що я не зневоднююсь.
    Я дотримуюсь всього цього дуже прискіпливо і ви навчитесь дотримуватись також. Потрібно лише час.
    О, ще одна порада - навчиться казати НІ, і робить це у приємний спосіб. Я вивчила цей трюк вже давно. Уся подяка за такий підхід, моїй бувшій медсестрі по стомі - вона наказувала, ніколи не вибачатись за мою ситуацію і ніколи не робити такого, що є для мене дискомфортним. Тоді я вже сиділа вдома, мати двох дочок, 4-го і 7-го класів на той час. Я очолювала дві посади у батькивсько-вчительській асоціації перед тим як у мене діагностували рак. Шість місяців пізніше, почались дзвінки, асоціація хотіла, щоб я очолила ще деякі комітети. Я сказала ні, я цього не зможу. І я продовжувала казати ні, щоб бути чесною. Я знала свої можливості і я знала, що не зможу більше витрачати стільки часу, скільки потребують ці посади. Потім вони почали обдзвонювати інших мам. Чи почувалась я погано? - Спочатку. Але потім я згадала поради моєї медсестри.
    Я ніколи не вибачаюсь з тих пір, якщо ситуація не відповідає моїм потребам. Я не чекаю від інших, щоб вони змінювали свої плани заради мене, але і я не почуватимусь погано, якщо відхилю чиєсь запрошення.
    Люди з нормальними кишками ніколи, ніяким чином, за мільйон років не зрозуміють нічого, через що ми проходимо. Це я знаю справді - 9 років тому..... я пробувала привчати і навчати їх. Більше я навіть не намагаюсь. Моя власна найближча родина навіть повністю не розуміє, через що я проходжу. Вони розуміють наскільки можуть, але вони не розуміють звідкіля увесь цей кал береться. Я важу 120 фунтів і мій розмір 8. Я їм потроху і лише просту їжу у своєї дієті. Але ж я іду і іду і іду. Я продовжую їм казати - гей, у мене немає усередині мого тіла, де збирати кал. Я втрачаю їх кожен раз коли кажу, що у мене більше нема резервуару. Так що я просто кажу - мені потрібен туалет. Багато разів.
    Лише одна жива істота, що здається, мене розуміє - це мій золотистий ретривер! Вона є мій туалетний приятель.... насправді моя улюблена кімната у цьому будинку, це моя дамська кімната. Виявляється, це і її безпечний притулок також!
    Я написала вам цілу книгу..... вибачте. Це стає краще, але це потребує часу.
    Mary/marsky
    Beebub викладено 12/4/2008
    Чи може хтось з вас допомогти!!
    Моя мама зараз повернулась додому після 13 тижнів у лікарні.
    Історія коротко. У лютому був діагноз колоректальний рак, і у червні почались 8-тижневі радіотерапія і хіміотерапія. 9-го вересня їй зробили тимчасову стому і це була цілковита проблема, і завдяки іншим ускладненням, у неї не було іншого вибору, лише залишатись у лікарні. Два тижні тому вони сказали, що усе загоїлось і достатньо добре для закриття стоми. Вони забули сказати їй, що вона не повернеться до нормального стану, однак вони сказали, що радіотерапія могла пошкодити нутрощі і невідомо як вона буде з цім справлятись. Але анальний тонус у неї нормальний і нормальний мускульний тест.
    Це було два тижні тому і останній тиждень, після того як кишечник почав працювати, у неї постійна діарея, з суботи, то вже 5 днів і це не зупиняється незалежно ні від чого. Вони дали їй ліки, щоб приймала 4 рази на день, але ніяких змін. У мене насправді велике занепокоєння, що це не є нормальним. Чи може хтось допомогти!!!
    xxBeebup
    psygirl6 викладено 12/4/2008
    Привіт Beebup,
    У мене було закриття стоми у серпні. У мене була постійна битва з діареєю. Я ходила до туалету більше 20 разів на день декілька тижнів. Я помітила, що є багато їжі, що може зробити ще гірше. Якщо я з’їдала щось прийнятне, я ходила в туалет 5 - 6 разів на годину і через годину я заспокоювалась до наступного прийому їжі. Якщо я з’їдала щось неприйнятне для мене, я ходила 8 – 10 разів за годину на протязі цілого дня, а то і довше. Я вела щоденник по їжі, це спрацьовувало, але навіть ходячі у середньому, у мене кал був водянистий і рухливий. Мій доктор сказав мені приймати “Metamucil”. Знадобилось два тижні поки це почало діяти, але зараз я не ходжу вже так часто і зараз мої випорожнення сформовані набагато більше, не те щоб тверді, але не рухливі і не водянисті взагалі. Коли я притримуюсь прийнятної для себе їжі, мої випорожнення проходять добре. Нажаль, коли я їм неприйнятну для мене їжу, у мене досі водянистий кал і постійна діарея що триває 24 години. Я сподіваюсь це вам трохи допоможе. Усього найкращого вашій мамі і вам і надіюсь все буде добре.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  7. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 6 з 8)
    Ibenavides викладено 3/17/2009
    Stompe написав…
    Привіт,
    здається це корисний, товариський сайт і я зацікавився, чи зможете ви допомогти мені. У мене було закриття ілеостоми три тижні тому. До мого полегшення, усе пішло добре окрім великого, роздутого живота. Консультант сказав мені не перейматися, особливо тому, що кишечник працює добре. Я б хотів узнати, чи хтось ще має таке нездорове вздуття після подібної операції. Сподіваюсь що я не буду дуже довго виглядати як на 4 місяці вагітності? Було б непогано дізнатись про подібний досвід до того як занепокоєння зовсім мене захопить!
    Дякую.
    Відповідь для Stompe:
    Ця спільнота, здається сповнена люб'язних і добродійних людей. Дякую.
    У мене було закриття стоми тиждень тому і з'явився випираючий живіт невдовзі після виписки з лікарні 3 дні тому. Асистент мого хірурга сказав, що він вважає, що це спучування, але я насправді так не думаю. Він також зазначив, що маленький свищ з кишки, може бути причиною, оскільки у мене немає інших симптомів. Можливо гази прориваються з кишки у черевну порожнину. Лише один шлях перевірити, це зробити рентген, щоб побачити чи є пустота у черевній порожнині. Завтра піду до доктора робити рентген. Це наче як має сенс, оскільки після приїзду додому я двічі їв суп і помітив, що я не випускаю гази через ректум. Я сподіваюсь свищ закрився, оскільки кишка загоїлась і гази, якщо були, абсорбувались якимось чином. Це цікаво, оскільки окрім звичайної діареї, я насправді почуваюсь добре.
    Luis
    threedgrad викладено 6/9/2009
    Чи є серед тих хто мав рак прямої кишки, також ті у кого видалені внутрішні ректальні м’язи? У мене ті внутрішні м’язи видалені – це ті що знаходяться безпосередньо ззовні прямої кишки біля ануса. Ззовні цих м’язів знаходиться шар жиру і потім ще одне кільце м’язів, котре я досі маю. І зараз, після закриття ілеостоми я мушу бути дуже обережною з тим що я їм. Вживання молочних продуктів повинно бути дуже малим, як і апельсинового соку. Також я практикую пости перед великими подіями. Отже у мене питання контролю більш складні, ніж у більшості, хто пройшов через це. У мене немає "J-Pouch"; це є безпосереднє з'єднання. Хірург видалив майже усю пряму кишку. Серед декількох хірургів він був лише один хто погодився спробувати перешити мене, тому що з'єднання було дуже низько.
    Окрім контролювання того що ви їсте, чи допомагає розклад часу коли ви їсте? Скажімо, чи повинні ви припинити їсти до 16-00 або можливо навіть раніше? Або їсти лише коли ви повернетесь додому з роботи, тому що коли ви їсте, ви стимулюєте кишки почати дефекацію. Також усе стає кращім з поліпшенням консистенції кала; здебільшого це вже зформувалось зараз, через 5 тижнів після закриття стоми. Але порції кала дуже маленькі, інколи як галька. Хтось має такий досвід? Коли я розказала це хірургу, він кивнув головою. Також я вимушена носити памперси і я не знаю як довго я мушу це робити; мабуть завжди. Але хірург сказав, що більшість людей з проблемами контролю після закриття стоми, воліли б носити памперси ніж постійну колостому. Мій хірург сказав, що я побачу значне покращення протягом наступних 8 тижнів. Я сподіваюсь на це. Також, чи робить хтось з вас вправи для м'язів у районі ануса, щоб їх зміцнити для кращого контролювання кишечника.
    Дякую. Я не знаю, де я ще можу обговорювати ці проблеми і не почуватись повністю збентеженою.
    Eileen
  8. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 7 з 8)
    Marsky викладено 6/9/2009
    Eileen - у мене була злоякісна пухлина в районі прямої кишки, 1 дюйм розміром. Її видалили 10 років тому. Мій хірург видалив 90% сигмовидної кишки, 15 дюймів товстої кишки і зшив мене. Так само, як і у тебе, у мене була тимчасова колостома 8 тижнів. Це вже 10 років зараз і це досі якась боротьба. У мене багато випорожнень, маленьких за розміром і кількістю, навпротязі усього дня коли я продовжую їсти. З самого початку я мала якусь користь від простої дієти з малим залишком, від 4 до 6 разів невеликими порціями. Але потім я мусила повернутись до більш звичного буття (я відвідувала коледж у той час коли мої доньки ходили у 4й і 7й класи). Була мета отримати ступень бакалавра до того як моя старша донька сама піде у коледж. Цього не трапилось! Я не могла протриматись цілий день, або хоч пів-дня на заняттях у коледжі. Мої добрі звички по харчуванню були мною ж і зруйновані декількома семестрами занять. Коротше кажучи, я облишила це і знову стала сидіти вдома, відновлюватись, намагаючись знайти вірний спосіб вправлятись з моїм становищем. Можу сказати, що за 10 років я впоралась з цим десь на 75%. У мене досі бувають дуже погані дні, навіть коли я слідкую за дієтою, підтримую низький рівень стресу і т.п. Я працюю не повний робочий день ( отримала роботу 4 роки тому, наші дочки обидві у коледжі, а я відмовилась від намагань отримати освіту і собі). Так що, це є якесь покращення. Але я вже ніколи не буду нормальною знову (тобто, одне велике випорожнення за день, їсти знову все що я захочу……ті дні минули).
    Я вправляюсь з моєю ситуацією зараз, використовуючи комбінацію декількох речей: 1. Дієта (дуже важливо), 2. Зменшую стреси наскільки це можливо (скажімо, уникаю певні суспільні заходи, якщо не можу комфортно їх відвідувати), 3. Фізкультурні вправи (найкраще, що для мене спрацьовує, це ходьба по біговій доріжці - я можу легко зупинитись, щоб сходити у туалет, якщо потрібно) і 4. "Colace" (пом'якшувач калу, який я приймаю у маленьких, дитячих дозах). Я перепробувала як порошкову так і таблеткову форми волокнистих добавок, це була ідея мого доктора, щоб формувати мій кал, щоб відтворити новий внутрішній резервуар на товстій кишки, який з'явився би при розтягуванні стінок кишки коли я мушу йти в туалет, але це так і не спрацювало ВЗАГАЛІ! Я була нещасна. Я можу справді відчувати, що я набагато інша всередині зараз. Мій новий доктор (перший хірург виїхав з міста) зробив мені діаграму моєї нової товстої кишки у порівнянні з діаграмою нормальної кишки. Нормальна сигмовидна кишка роздувається і може дозволити зібратись багато калу без тиску і болю. Цей мій новий відділок товстої кишки є дуже вузький і доктор хоче скористуватись педіатричним ректоскопом, щоб перевірити наскільки він вузький зараз. Так що я буду знати, чому кал продовжує так виходити і я маю такий тиск йти до туалету. Стінки цього нового сигмовидного відділення не здатні розтягатись як у нормального і я вимушена ходити 15 і навіть 20 разів на день. Інколи бувають маленькі, як галька, випорожнення , але зазвичай вони розміром як волоський горіх. Не такі великі як вони бувають. Так що в основному я кажу, що я зараз пряма труба. Коли я їм, я можу відчути як кал зверху сповзає долу і потім мені потрібно йти до вітру. Я можу це тримати, але здається найдовше, це 30 хвилин і у мене болить, коли я це тримаю. Воно може здаватись, що там багато я тримаю всередині, але потім це конкретне випорожнення виходить дуже малим. Це завжди вражає мене, що така маленька кількість кала причиняє мені такий дискомфорт. Потім, іноді за 10 хвилин, воно ще сповзає донизу і я мушу йти знову. От чого більшість людей не можуть зрозуміти, коли вони мене бачать бідуючу таким чином, чому я не залишусь в туалеті і не випорожню усе за один раз. Добре, це не так просто! Повірте мені, я намагалась. Інколи я залишалась в туалеті, але стояла, дозволяючи гравітації зіштовхнути це більше униз і потім пробувала ще. Але після 30 таких хвилин, ви просто хочете витертись і піти геть, дивитись телевізор чи робити роботу по дому. Принаймні, мої родичі виділили мені окремий туалет у хаті, бо вони знають, яку терміновість я інколи виказую; я інколи біжу, щоб туди потрапити.
    Ваш хірург сподівається, що ви зазнаєте значне покращення. Я такок сподіваюсь, що з вами так і буде. Але якщо ні, запам’ятайте; ви можете з усім цим впоратись. Я це роблю вже 10 років. Це не легко, але це можна зробити! Моя головна мета, після зрозуміння факту, що я мушу ходити на протязі усього дня, це є тримати мій кал сформованим, наскільки це можливо (не безладний, не пронос) і бути здатною користуватись публічними туалетами без проблем. Я ходжу скрізь! У гастрономах, торгових центрах, ресторанах, навіть у мобільних туалетах. Я знаю де є кожен туалет на поверхні планети (схоже на те!). Ніколи не думала, що моє життя буде крутитись навколо туалету, але це так. Спочатку я прийняла цей факт і потім вирішила, ладно, як я зможу зробити ці візити в туалет більш нормальними (виділяючи ці маленькі випорожнення кожен раз) чи зможу я зробити ситуацію краще. Коли я відмовилась від надії мати одне випорожнення за день, їсти усе що за хочу, я змогла дивитись на речи більш позитивно. Зараз я б сказала, що більшою часткою я просто сприймаю речи, як вони є і роблю що хочу; так що я можу працювати не повний робочий день, піти з дому на громадські заходи, піти гуляти з родиною. Ви владнаєте все це з часом також.
    Я дуже рекомендую вести журнал або щоденник по їжі. Реєструйте кожну маленьку річ, що ви їсте і п’єте кожен день, а також медикаменти. Роблячи це, ви зрозумієте, яка їжа вам найбільш підходить і чого слід уникати. Це те як я якось стабилізувала свою дієту. Але знадобилось 2 роки акуратного ведення журналу, щоб досягти цього рівня.
    Бажаю всього найкращого
    Mary
  9. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 8 з 8)
    makay викладено 7/14/2009
    привіт, тільки що було закриття ілеостоми 1 липня. не можу їсти багато. ходжу до туалету дуже часто.. дуже пече і ліки не допомагають від болю і маю сильну головну біль від них. як чув, це може тривати деякий час. я їм але не хочу цього робити. тому, що не хочу ходити в туалет дуже багато і це усе нове для мене але чув що цей сайт може допомогти мені впоратись. дякую
    makay
    trailrider викладено 7/14/2009

Дякую, Дякую, Дякую дуже багато. Я думав, що я з'їду з глузду з усіма цими проблемами після операції але зараз я бачу, що я не сам і це є нормальним, мати діарею і таке інше.
    У мене бувають добрі дні і іноді по-справжньому погані дні. Але ця інформація тут, я вважаю, справді багато мені допомогла. Дякую ще, Jeepgal
    Penny70 викладено 7/28/2009
    Привіт усім,
    Лише хочу нагадати про "immodium" для тих у кого нещодавно було закриття стоми. Я використовувала це декілька днів після закриття і це допомагало доки я не змогла їсти більш нормальні продукти. Зараз я вживаю "Bran Buds with psyllium" (висівки пшениці з лушпинням насіння подорожника) і “Activia”, щоб допомогти у формуванні калу. Моєю головною проблемою є протічки через сфінктеропластику, яку я маю з 2007 року.
    Одна річ, що можливо допоможе Mary, це швидка водяна клізма, щоб випорожнитись трохи більше за один раз. Можливо це дасть вам декілька додаткових хвилин спокою. Я робила це деякий час. Зараз я використовую ватний тампон після туалету і це береже мене від підтьоків на шкіру. Коли я щось відчуваю, я замінюю тампон, але ці підтьоки зазвичай припиняються за декілька годин, так що я приймаю душ і після цього не маю потреби в іншому тампоні.
    Щасти вам усім. Я ніколи не думала, що ми здатні витримати, доки я не пройшла крізь ці операції і читаючи ваші пости, я бачу багато мужніх людей.
    Бережіть себе.
    Penny
  10. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Далі йде продовження перекладу форуму "Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілеостоми" (When can you eat normally after a Reversal Ileostomy?):
  11. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    продовження перекладу форуму:
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 1 з 7)
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    yellowdaisy викладено 9/5/2009

Привіт усім.
    Два роки тому у мене було закриття ілеостоми і спочатку я бувала в туалеті з 20 або десь так, дефекаціями за день. Я була зруйнована тому що мені ніхто не казав, що таке може трапитись. Рідкий кал з кров’ю просто вистрілювався з мене спочатку. Потім кров зникла за два тижні. Я не могла вийти з дому і я була дуже слабка. Коли я виписалась з лікарні, то важила менше ніж 38 кіло. Я була 51 кілограм до цієї біди. Я була приречена бути поруч з туалетом увесь час. Я ходила до туалету щонайменше 10 разів на день, але два роки потому це почало покращуватись, хоч мій кишечник може підняти мене серед ночі і я бігтиму в туалет, хоча інколи цього і не робить! Також у мене були і запори і проноси і я марнувала нескінченний час в туалеті. Що я хочу сказати, це те, що я можу жити з цім, оскільки я знаю власне тіло зараз. Оце як я отут сиджу, я відчуваю потребу йти у туалет, але я знаю, що я не зможу (відчуваю зараз запор). Я приймаю кодеін фосфат, імодіум, і п'ю гідратуючі напої коли діарея погіршується. Нам не можна бути зневодженими, бо тоді ми почуватимемося кволими аж до запаморочення і не зможемо функціонувати ментально. Це дуже важливо. Не чекайте доки ви почуєте спрагу, не можна навіть почуватись спраглими.
    Також, здається, незалежно від того, що я їм, один день я здорова і почуваюсь добре, іншим разом я по-справжньому погана. Я буваю по-справжньому голодна і зараз їм усе, що не визначила як завдаюче мені проблеми. Я справді вірю, що професіонали не розуміють, через що нам доводиться проходити.
    Це є добре, читати пости тут, оскільки я думала, що це лише я одна, хто має проблеми. Я сподіваюсь, що ми зможемо мати хоч один день без туалету на тиждень.
    +++++++++++++++++++++++++
    grandad викладено 3/15/2010
    Привіт. У мене було закриття стоми у грудні 2009 року. Два тижні ходив до туалету кожну годину. Я їм зараз усе підряд і сплю усю ніч. Для цього мій доктор призначив мені FYBOGEL у пакуночках і треба змішувати це з водою і я приймаю його двічі на день. Це питво з натуральних волокон і робить випорожнення більш сформованими і м'якшими для проходу, так що більше запорів не буває. Мій геморой майже пройшов, принаймні більше нема ні болю ні сверблячки. Я досі ходжу по 6 - 7 разів на день до туалету, але тримаю це під контролем. Сподіваюсь це буде корисним для усіх. Удачі в майбутньому.
    John.
    (Fybogel - один з брендів (Metamucil, Fybogel, Konsyl and Lunelax - Wiki), під якими виробляють ліки з насіння подорожника.)
    yellowdaisy викладено 3/15/2010
    Привіт, GRANDAD. Дякую за твій пост. Мені стало набагато краще з часу викладення мого поста. Я чула про Fybogel, але не пробувала його. Зараз зроблю це, а також я повинна зробити вам відповідь так чи інакше. Я ще також роблю вправи для живота і відчуваю, що це дійсно допомогло, оскільки я бачила, що м'язи просто стали як квашня! Дякую ще раз.
    grandad викладено 3/16/2010
    Привіт, yellowdaisy. Сподіваюсь це тобі допоможе. Чекаю на твою відповідь. Удачі і сподіваюсь тобі стане набагато краще. Твій John.
    yellowdaisy викладено 3/17/2010
    Дуже дякую John.
    Jan Heath викладено 4/15/2010

Привіт,
    У мене було закриття стоми 03-19-10 і я був дуже наляканий. Тому що не знав що буде при відновленні. Зі мною було все гаразд, після операції і я був відправлений додому через 5 днів. Зараз я дома і намагаюсь визначитись, що мені потрібно їсти, щоб триматись у нормі. У мене була стома цілий рік і я розумію, що моє тіло мусить почати працювати знову. Спочатку у мене були великі випорожнення і я почувався чудово, після того як я потрапив додому. Я їв досить багато звичної їжі, що б побачити як воно у мене спрацьовує. Деякі дні були лише проноси, а інші дні випорожнення були ліпше. Я ходжу до туалету по 5 - 10 разів на день. Я їм арахісове масло, курку-гриль, супи, багато макаронів і деякі сири. Мені подобається вживати трохи вина на обід. Здається це не причиняє якихось інших ускладнень. Я лише хочу знати чи я зможу краще контролюватись з часом і чи я мушу їсти іншу їжу, що б визначитись, що буде працювати на мене. Удачі усім і нехай в усіх нас буде успішне одужання.
    Щиро ваш, Jan
  12. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 2 з 7)
    yellowdaisy викладено 4/26/2010
    Привіт. Зараз прочитала твій пост і хочу сказати, що здається у тебе все гаразд. У мене був дуже поганий період після закриття стоми два з половиною роки тому. Я думала, що ніколи не зможу вести нормальне життя оскільки я мала дуже термінові постійні потреби в туалеті і інколи не роблячи випорожнень. Я втомилась їсти лише певну їжу але щоб я не їла це не робило різниці. Я можу їсти гострий, смажений обід або лише легку закуску і результат буде однаковий. Таким чином я можу їсти усе, що мені подобається і арахісове масло є одним з такого. (згадала, що зараз воно у мене скінчилось!). Я знаю коли я можу вільно виходити з дому, оскільки я знаю попереджувальні сигнали. Я мушу завжди носити певні персональні речи з собою - просто у сумці. Я ходжу на роботу, так що життя не таке вже й погане. Я бажаю щоб тобі стало краще, оскільки я певна, так буде.
    Gill.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ElizabethInDallas викладено 7/14/2010
    У мене була "тимчасова" (так звана "петльова") ілеостома яку зробив хірург котрого з часом позбавили практики з-за хибної роботи і обвинувачення у ненавмисної смерті. Він виконав роботу дуже погано, там відразу ж з'явилась грижа (тоді він відмовився це визнати, і я наївно дотримувалась його указівок) і за 4 роки там розвинулась гангрена. Йо... майже не вмерла. Я втратила фут товстої кишки, сліпу кишку, апендикс і фут тонкої кишки. І усе це заради того, щоб відвернути кал для зашиття маленького свища. Ця ілеостома майже коштувала мені життя.
    Я більше року вираховувала, доки вибрала хірурга, який би зробив закриття стоми. Він чудово виконав роботу але запідозрив хворобу Крона чи якійсь сорт коліту (і ми проводили вимотуючи тести) і 4 роки потому я досі маю хронічну діарею. Неможливо висказати. З-за розладу всмоктування, я маю злоякісну анемію і мушу щотижня робити ін'єкції вітаміну В12, щоб врятуватись. Без них я б зрештою померла.
    Я помітила, що кофеїн, навіть у маленьких кількостях, діє як рідина Drano. Для себе я вибрала лимонад (природний м'який діуретик), морську сіль (яка заміщує важливі мінерали, що втрачаються з-за бігу) і щоденно Prilosec. Я також приймаю пробіотики, або їм пробіотичний йогурт. Корисні бактерії у більшості наших прямих кишок давно зникли, не маючи ніякої їжі довгий час. Вони буквально вмерли від голоду!
    Більшість днів (якщо я не вживаю мінеральну воду) у мене м'який кал, але не вибуховий, хворобливий, причиняючий геморой пронос, як раніше. Такий, що повністю можна контролювати.
    Я перепробувала і повідмовлялась від різної їжі, але це було як чарівний ключ для мене. Сподіваюсь, це допоможе і комусь з вас.
    Я співчуваю кожному хто колись мав ілеостому. Ваші нутрощі рідко працюватимуть коректно опісля. Я би скоріше померла, ніж мати це знову.
    Благослови вас Господи
    yellowdaisy викладено 7/15/2010
    У відповідь. Я не переймаюсь тим, що я їм, оскільки мій кишечник має свою власну думку. Єдина річ, що я уникаю це консервовані томати, які я люблю... У такі дні я знаю коли я матиму поганий день і навіть зараз за 2 з половиною роки, я прокидаюсь вночі, щоб бігти в туалет. Я можу вправлятись з цім усім, оскільки я мушу - як мусимо усі ми післяілеостомні. Інколи я почуваюсь настільки некомфортно, наче я сиджу на розжареному вугіллі. Це жахливо і я б хотіла знати, чи хтось ще має такого сорту біль. Будь ласка дайте мені знати. Дякую усім.
  13. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 3 з 7)
    ARTHURJT викладено 8/18/2011
    Я переніс закриття колостоми приблизно три місяці тому. Колостома у мене була більше року. Перші декілька тижнів після операції були найбільш важкими, коли я часто був не здатен контролювати випорожнення і нетриманням забруднював купу одягу і білизни. Пелюшки і памперси були невід'ємними. Потихеньку я почав відновлювати контроль над своїми кишками, але навіть зараз, три місяці потому, це не легко. Раніше у мене були проблеми майже щоденно, зараз це зменшилось десь до одного або двох разів на тиждень. Я помітив, що я майже завжди переповнений газами, і що метеоризм і контролювання метеоризму часто є проблемою, і може бути скрутним. Тоді як я маю діарею раз на тиждень, мої випорожнення майже завжди нещільні. Я помітив, що деяку певну їжу можна їсти лише з ризиком нездужати, іноді сильно нездужати. Будь-що смажене є суворе табу. Китайську їжу не можна. Індуська їжа може бути нічним кошмаром. Будь-що занадто жирне є бідою. Смалець може викликати проблеми. Фрукти і овочі, на диво, переносяться добре, як майже усі форми білків - м'ясо, риба, птиця, яйця. Молочні продукти непередбачувані. Metamucil кожного ранку і вечора допомагає з формуванням і скріпленням калу. Immodium важливо мати вдома. Пробіотики, такі як ALLIGN, можуть також бути корисними. Усе це не легко, але зауваж таке: моя дочка страждає хворобою Крона, і загострення у неї трапляються набагато частіше і набагато суворіші. І вона живе з цим майже 10 років, і мабуть це назавжди. Мій гастроентеролог запевнив мене, що з часом у мене буде покращення і це часто потрібно рік або більше, щоб повернулось нормальне функціонування травної системи, якщо коли-небудь повернеться. Хоч мабуть я і не відновлю чавунні кондиції, які я мав до хвороби, я буду краще ніж зараз. У будь-якому разі це незрівнянно краще ніж поратись зі стомою.
    Щасти усім.
    Bay Area Guy викладено 8/18/2011
    Щоб дещо покращити, пробуйте банани, рис, тости, йогурт. Вони допомогли мені після закриття ілеостоми десь рік тому. Я їв банани і йогурт у першу чергу зранку і прямо перед сном. Це сприяло покращенню з випорожненями.
    Деяка їжа, про яку ви кажете можливо взагалі вам не підходить. Деяка їжа має багато цукру у собі (крупи, содова вода, молокопродукти, салати) і цукор причиняє проноси. Смажена їжа можливо уся шкідлива.
    Для набору ваги додайте трохи "Ensure" (біологічно активна добавка) до своєї дієти. Мені було потрібно набрати вагу коли у мене була ілеостома (моя вага зменшилась від 77 кілограмів до 58 на момент найбільших проблем), так що я мусив набрати 77-81 кілограм для того, щоб хірург міг закрити стому. Я пив багато води і також вживав "Ensure" з кожною їжею, для калорійності, а також для протеїну і заліза (оскільки у мене ще була анемія у той час).
    Мені шкода, що ви страждаєте зараз, але усе буде краще. Я вам це обіцяю.
  14. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 4 з 7)
    sudeha викладено 9/12/2011
    Привіт.... добре, я сподівався, що буду подалі від таких сайтів але мені дуже знадобилась підтримка. Я тільки-що закінчив читати усі пости за 3 роки і побачив, що я не є самотній. У мене була пухлина прямої кишки, видалено десь 60 сантиметрів товстої і прямої кишки і була зроблена тимчасова ілеостома. Мав ілеостому два з половиною місяці з купою ускладнень доки доктор закрив її у лютому 2011 року. Так що вже 7 місяців. Я думаю, я попереду вас усіх і це не перебільшення. Незалежно від того, що я їм, що я приймаю для формування калу, натуральні чи фармацевтичні ліки я приймаю, я ходжу до туалету 80-100 разів на день!!!!! Я ЖИВУ В ТУАЛЕТІ ВРАНЦІ, ВДЕНЬ І ВПРОДОВЖ УСІЄЇ НОЧИ! Я виснажений і не сплю підряд більше 2х годин вже насправді більше ніж півтора роки. Я приймаю ломотил, імодіум, настоянку опіуму, подорожник двічі на день, бентонітову глину. Я їм лише один білковий коктейль коли встану з ліжка, десь о першій - третій годині пополудні, тому що я бігаю усю ніч, потім невеличку порцію рису з авокадо або повільно зварений рис і сочевичні чи рисові макарони. Навіть коли кал стає більш сформованим, я ходжу і ходжу до туалету 80-100 разів на день, однаково кожен день. Увесь час у мене бувають неконтрольовані випорожнення і я живу з памперсами. Моє тіло виробило імунітет проти ломотилу і настоянки опіуму; я приймаю їх дуже довго і вони більше не спрацьовують. Я також зустрічаюсь з доктором холістиком, який пробує мені допомогти. Мені прописані антиспазмові таблетки тому, що кожну ніч, коли лягаю спати, у мене починаються жахливі спазми які не дають заснути. Тому він виписав мені таблетки Гиосциамін. Вони розчиняються під язиком. Вони також допомагають мені трохи підсушитись, що дає змогу спати безперервно десь на 2 години більше. Я хочу позбутися усіх моїх таблеток, тому спитав мого доктора холістика про натуральні рослинні форми тих ліків. Він про це усе знає і має їх у своєму офісі. Це рослинна настоянка, що зветься Гиосциамус Нігер. Я приймаю її вже 2 тижні зі значно кращим результатом, тим більше, маючи декілька годин з більш зневодженим калом вдень і іноді вночі. Все що треба, це 5 крапель на дюйм води і це все. Однак, якщо я прийму на одну або дві краплі більше, я можу отримати дуже скріплений кал і дуже болючі випорожнення. Однак без ліків, я буду мати постійну діарею увесь день і всю ніч. Я можу запросто бігати 20 - 30 разів за годину!! Мені стало краще з цим, але я досі маю багато нетримань за день. В принципі, у мене майже нема життя поза домом, оскільки для цього потрібні великі зміни. Господи, чи це коли-небудь зміниться? Мої доктора тут не знають, що зі мною робити і посилають мене в Орегонський університет медицини і науки. У мене таке відчуття, що ті спеціалізовані доктори запропонують мені постійну колостому, але я повинен ще зачекати і продовжувати пробувати усе що я знаю, що можна зробити. Я не хочу постійної колостоми взагалі!!!! І я хочу запропонувати кожному, хто має нестерпні пекучі роздратування, порошок "Холестирамін". Це якась порошкоподібна гума, що зв'язує жовч. Я мушу стовідсотково обов'язково приймати 2 пакети за день. Потрібно десь 12 годин, щоб воно пройшло по травоходу і почало діяти. Декілька разів я забував приймати свій другий пакет увечері і я мучився і волав тому що паління було абсолютно нестерпним і ніщо не може зупинити це паління; ні мазь, ні таблетки. Таким чином, якщо ви приймете це серйозно, обов'язково дотримуйтесь точного часу прийому порошків і не затримуйтесь з другим пакетом більше ніж на пів години. Обов'язково прополощіть ваш рот декілька разів після прийому, оскільки ця гума може бути жорсткою на зубах. І на додаток до усіх порад, які я дуже ціную і придаю їм велике значення, скажу про свою паршиву дієту; я навряд чи їм багато фруктів і овочів, хоч я більше ніж 40 років є вегетаріанець - ні м'са, ні курчат, ні риби. Добра новина - я вільний від онкопроблем , але людина, що бігає у туалет цілодобово тижнями. І це виснажило мене повністю і я майже не маю життя поза туалетом. Я знаю, вони кажуть, що треба щонайменше рік, щоб кишки перевчилися абсорбувати воду, але я майже нічого не їм, то як це можливо, що я ходжу в туалет так багато разів на день. Я просто цього не розумію. Допоможіть!!! Дякую!!! Сподіваюсь що є хтось з читачів тут досі, після багаторічних постів!
  15. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 5 з 7)
    mandy70 викладено 10/30/2011
    Привіт усім,
    Цей сайт є дуже корисним і я почуваюсь не самотньою. Я доглядаю за своїм батьком вже два тижні після закриття стоми. Ми залишили лікарню без будь-якої інформації про те, що можна їсти чи іншу допомогу, так що перші 3 дні були спроби і помилки, потім я знайшла ваш сайт. Як в усіх історіях, що я читала, він має діарею і ходить до туалету десь 30-50 разів на день, з печінням між сідницями. Ми використовуємо цинковий крем і дитячі вологі серветки які здається допомагають з запаленнями між сідницями. Я готовлю багато макаронів, рису, картоплі з овочами. Ми пробували деякий йогурт і це не було добре - він вставав до туалету усю ніч і вранці, так що я попробую це ще потім. У будь якому разі дякую за усі ваші поради, вони насправді були корисними. Щасти усім!
    Mandy70
    sudeha викладено 10/31/2011
    Привіт Mandy
    Так, усе це не легко. З твоїм батьком усе тільки починається, це лише два тижні. Я продовжую втрачати глузд з усім цім вже 9 місяців, цілодобово пораючись з кишками, без змін, або з незначними. Я зараз у Лос-Анжелесі заради запитань і відповідей, збираюсь у госпіталь Сидарс-Синай де є добрі колоректальні фахівці. Я радий, що можу трохи допомогти тобі тим що взнав на цьому шляху. Це здається, один процес спроб і помилок в усьому, але я можу сказати, що якщо у твого батька є печіння у сідницях, то це найвірогідніше з-за жовчі і лише одна річ може допомогти, це порошок "Холестирамин". Якщо ж справа у попрілості, то це зовсім інше і багато різних мазей допомагають з цім.
    Тримайся... я потребую казати це собі кожен день!!
    mandy70 викладено 11/2/2011
    Привіт Sudeha,
    Дякую за твою пораду, буду розбиратись з печінням у сідницях. Я знаю, що це лише початок, але усяка корисна порада є дуже значна для нас. Як і ти, я прочитала усі пости за останні 3 роки і знайшла їх дуже корисними. Ми нещодавно пробували medamucil і це зв'язало виділення, нема діареї і припинились пекучі відчуття у сідницях, але збільшились нічні ходіння в туалет. Як я вже казала, цей сайт є дуже корисним, я знаю що можу зайти сюди і спитати про допомогу або пораду, що може допомогти моєму батькові.
    Ми прив'язані сюди, бо тут ми не самотні!!!
    sudeha викладено 11/2/2011
    якщо його сідниці досі печуть, абсолютним стриманням цього буде приймання порошку Холестераміну. Про печіння, принаймні у мене, я розузнав після 4-х жалюгідних місяців випалювання. Це є з-за жовчі з жовчного міхура і оскільки у мене коротший транзитний час тому, що залишилось лише 60 сантиметрів товстої кишки, жовч залишається у випорожненнях на виході і пече, дуже дуже сильно. Якщо я прийму цей порошок з затримкою лише на годину, я буду горіти годинами і ні таблетки, ні мазі, ні що інше не зупинить цю біль. Це все з-за жовчі, а порошок - це гума яка зв'язує жовч. Щодо мазі, що запобігає печінню при діареях, то це Clear Moisture Barrier Ointment від фірми Coloplast. Також мазь Calmoseptine ointment, густіша і має в собі м'яту щоб охолоджувати район анусу. Використовуй Kleenex щоб вичистити руки перед миттям. Це зробить набагато легшим змивання усьго того з рук.
    Я проходжу на цьому тижні усі види обстежень в Лос-Анджелесі. Учора колоноскопія була негативною. Завтра проходитиму обстеження дихання, щоб перевірити на перевищення бактерій, що я знаю теж буде негативним. У п'ятницю у мене буде ще одне КАТ сканування. Але ця машина, як казав мій доктор, є рідкісна і вона може показати тонку кишку зсередини, щоб побачити, чи може там є яке-небудь радіальне пошкодження причиняюче часткове блокування, що сприяє масивної діареї, яку я маю 1 рік і 9 місяців! Я встаю УСЮ НІЧ постійно бігаючи в туалет. Я дуже втомився від усього цього і хочу повернути своє життя. Я був дуже активним і лікував багатьох і я вже втрачаю глузд намагаючись знайти відповідь чому у мене таке жахливе нетримання кишечнику і триває діарея. Я приймав купу усяких сортів чудових добавок і трав для усіх потреб, ферменти для травлення їжі, трави для лікування стінок кишечника, амінокислоти, ферменти підшлункової залози, вітаміни D3, B12 і різні інші. Мій доктор сказав мені відмовитись від усіх трав і добавок, щоб побачити може щось з них сприяє діареї, так що я вже 2 дні без добавок і ми побачимо, що воно покаже.
    Сподіваюсь, твій батько відпочиватиме краще сьогодні вночі. Це бува скажена довга ніч, коли це трапляється і я знаю це все дуже добре і дуже довго!
    Усього доброго
  16. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 6 з 7)
    findingmyway56 викладено 12/7/2011
    Тільки що знайшов цей сайт, дякувати Господу! 22 листопада 2010 року у мене була операція прямої кишки, ілеостома і через два місяці закриття стоми. Я думав, що я повернусь у норму але я помилявся. У мене досі трапляються дні з частими невеликими випорожненнями, три чотири рази на тиждень. Добре хоч вони трапляються під вечір і до другої або третьої години ранку. У мене також була операція з грижею, що була проблемою місяць тому. Більшість часу я почуваюсь добре, але ці серії частих, невеликих випорожнень справді мене достають. Чи можете ви мені сказати, що то є за програма керування кишечником від лікарні MD Anderson (MD Anderson Bowel Management Program) або чи є у когось якісь поради. Дякую.
    blueglass викладено 12/9/2011
    Findingmyway, це стара тема і багато людей, регулярно не пишуть сюди більше. Вам може допомогти започаткування нової теми.
    Стосовно вашої особливої проблеми я не маю інформації, але пропоную оцей текст. Він став дуже корисним для мене.
    49 років, жінка. Довго мучилась з хворобою Крона ( чи можливо виразковий коліт). Проктоколектомія і постійна ілеостома у лютому 2011 року. Операція на хронічній рані промежини 26 вересня. Якщо не рахувати цю рану, то почуваюсь здоровішою, ніж як це було роками.
    Willetta викладено 1/15/2012
    Тут так багато постів, що я мушу постійно їх передивлятись і звертатись до них пізніше. У мене буде закриття стоми за два тижні. Точніше, 27 січня. У мене залишилось дев'ять дюймів товстої кишки. Я насправді боюсь! Я хочу повернутись до роботи за місяць... Мабуть це дуже зарано, щоб на це сподіватись.
    Мені справді подобається, що я можу заходити сюди коли мені потрібна допомога. Мені також подобається ідея про зефир... Я сподіваюсь, що ви усі одужаєте швидко. Чи є хтось, хто втратив дієздатність з-за цього?
    wickedwo викладено 3/8/2012
    Привіт усім! У мене було закриття стоми 5 тижнів тому. Я досі маю сильний біль у животі і потребу увесь час бігати до туалету. Чи є це нормальним?
    Будь ласка дайте пораду, оскільки не багато чого трапляється, коли я запитую доктора.
    Дякую.
    peggy donnelly викладено 10/1/2013
    Дякую усім за інформацію вище. У мене було закриття стоми 4 тижня тому. Гази, біль, нудота є брутальними.
    Я п'ю Gatorade, воду, сік V8, сік журавлини, щоб забезпечитись вологою.
    Мій ректум (J-pouch) болить, тому для полегшення я користуюсь захисним кремом.
    Я їм курчат, індичку, морепродукти, рибу. Біфштекси, свинина є дуже важкими для моєї травної системи, тому тримаюсь подалі від них.
    Декілька овочів - буряк, морква, картопля, рис.
    Може хтось має якісь поради? Рекомендації?
    Alby викладено 2/7/2015
    Сьогодні 7 лютого, 2015 року.
    Я не бачу жодного поста після 2013 року. Чи є новий вебсайт?
    У мене було закриття стоми півтора тижня тому. Я б хотів знати, коли вам потрібно в туалет, чи бігаєте ви туди 3 - 4 години? Або ходите туди 8 - 10 разів на день?
    Також, коли ви починаєте їсти тверду їжу, таку як дуже ніжний біфштекс або курча?
    Буду вдячний за будь-яку допомогу. Дякую.
    Alby
  17. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми (частина 7 з 7)
    Katmom викладено 2/8/2015
    Alby
    Це дуже стара тема на сайті. Щоб отримати відповіді на свої запитання, започаткуй нову тему і вона розташується на горі сторінки. Ласкаво просимо на форум. Дуже багато корисної інформації тут на сайті HealingWell, і на форумі з допомогою по стомам. Покопайся і ти знайдеш, що потрібно. Також угорі є корисний рядок пошуку.
    Також напиши трохи більше про свій стан, щоб нам було легше відповісти на твої запитання.
    Alby викладено 2/9/2015
    Katmom, дуже дякую!
    lucyelf викладено 6/21/2015
    Привіт, я прочитала багато ваших постів про дієту після закриття стоми. У мене було закриття 4 дні тому (повністю без досвіду) і я шокована своєю важкою діареєю - насправді я досить налякана. Я перейшла на суворе вегетаріанство, дуже оздоровчу дієту, після того як у мене знайшли рак 10 місяців тому і хочу продовжувати її, щоб не допустити повернення раку (у мене був високий рівень захворювання лімфатичних вузлів) але більшість постів здається рекомендують доволі нездорову дієту, щоб контролювати діарею. Я трохи в паніці. Я хочу повернутись до роботи і до якогось нормального рівня, але здається усе йде не туди... Чи хтось має якісь поради по вегетаріанській дієті і закриттю стоми?
    notsosicklygirl висладено 6/22/2015
    lucyelf, я думаю це на 100% нормально, мати важкі часи на четвертий день після закриття стоми.
    beachballtummy1 викладено 6/22/2015
    Привіт і поздоровляю з закриттям стоми! Твоє відновлення буде залежати від того, наскільки низко була пухлина ( чім нижче, тім зазвичай вибагливіше відновлення), а також що було видалене і як багато прямої кишки залишилось. Також, як довго у тебе була стома. У моєму випадку з двома сантиметрами прямої кишки, без сігмоїда товстої кишки, з прямим з'єднанням я мала ілеостому 6 місяців. Я вже 18 місяців після закриття і досі дуже остережена у вживанні фруктів (окрім бананів) і овочів. Я приймаю імодіум декілька разів на тиждень. На четвертий день після операції я не наважувалась віддалятись далеко від туалету і тобі треба дотримуватись дієти з низьким вмістом клітковини і жирів. Ця дієта є лише тимчасова, доки твої нутрощі відновляться після бездіяльності і злежалості! Приблизно на п'ятому тижні мені сказали почати вживати клітковину потроху. Веди щоденник по вживаному/випорожненому, так щоб ти могла вирахувати, яка їжа працює на тебе і яка ні. Пізніше, ти можеш попробувати знову. Важливим є ходіння пішки. Найкращих побажань тобі!!
    Kimberly
    kourtneyk викладено 8/25/2015
    У мене було закриття стоми два тижні тому і жалкую, що зробила такий вибір. Я іду у туалет після будь-чого, що з'їм, у мене паління у сідницях і я повернулась до носіння памперсів. Я нещасна! Мені треба побачити свого хірурга. Я читаю блоги і бачу, що багато людей ведуть щоденники про те що їдять. У лікарні я мала дієту з низьким залишком і мені здається, що я мушу повернутись до тієї дієти. Я використовую PH мазь для палаючих сідниць, але це не допомагає і у мене дуже болить, коли випускаю газ. Чи є якісь поради, щоб позбутися цих проблем. Дякую наперед за будь-які поради.
    Sammy79 викладено 8/25/2015
    Коли я страждала від свого дуже термінового закриття стоми ( я повернулась до торби три місяці пізніше), медсестра порекомендувала Calmoseptine проти печіння. Я також використовувала багато вазеліну для обробки шкіри. Це не дуже весело і я не жалкую, що повернулась до стоми, щоправда вона зараз на іншому боці і трохи вимушує мене призвичаюватись у сенсі рухомості (я звикла носити речі зліва і мушу зараз змінюватись під праву сторону). Я також маю ускладнення, які не дають мені почуватись краще загалом, так що у вас усе може бути по-іншому. Але навіть після двох місяців я почуваюсь погано. Я винайшла, що макарони є найдоброзичлівіша річ для їжі; вони і гамбургери і картопля фрі. Вони формують їжу у травоході і це дозволяє мені спати довше ніж лічені години вночі. Коли вам здається, що ваша система впорається з чимось, можете пробувати це.
  18. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
  19. the Ukrainian patient Новичок

На форуме с:
    7 фев 2016
    Симпатии:
    0
    тут PDF файл повного перекладу форуму "Коли ви зможете їсти нормально після закриття ілєостоми":

Вложения:

Поделиться этой страницей