1. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Відбувається набір пацієнтів в клінічні протоколи, де пацієнти отримують повністю безкоштовне лікування FOLFOX, FOLFIRI, TРАНСТУЗУМАБ( ГЕРЦИПТИН), КАПЦЕТАБІН(КСЕЛОДА), ГЕМЦЕТАБІН(ГЕМЗАР), ПАКЛІТАКСЕЛ, ВЕЛІПАРІБ, ДОЦЕТАКСЕЛ ТОЩО!!!

Дізнатися, чи можна отримати лікування з Вашого діагнозу у Вашому регіоні - ПОСИЛАННЯ

Вложения:

2. Insayder Новичок

На форуме с:
    31 мар 2015
    Симпатии:
    0
    Добрый день можете обьяснить более детально
  3. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Є різні клінічні дослідження для різних локалізацій раку, напишіть яка локалізація і я вам чітко розпишу весь протокол
  4. Insayder Новичок

На форуме с:
    31 мар 2015
    Симпатии:
    0
    Метастазы в позвонке и костном мозге, пацеент парализован
  5. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Шановний Insayder, нажаль на даний момент такого протоколу який би допоміг вам, у вашій ситуації у нас не має.
  6. ник Новичок

На форуме с:
    23 май 2015
    Симпатии:
    0
    Меланома кожи спины Tx Nx Mx Ст.Х Кл.гр.II после хирургического и лучевого лечения 1998г.Progress morbi c 04/15г.mts OSSIS,hepar,PUL,после паллиативной ТГТ,вегето-сосудистая дистония по гипотоническому типу.Проведена лучевая терапия на mts поражение правой половины костей таза.
  7. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Діючих протоколів по меланомі на даний момент не має. Питання. Чи точно підтверджина меланома (1998р), ПГЗ ?,Чи подавали блоки для визначення мутації BRAF?
    Можу порадити людей які займаються в Україні меланомою
    Шпарик Ярослав Васильович - Львів
    Галайчук Ігор Йосифович - Тернопіль
    Коровін Сергій Ігорович - Київ
    Боднаренко І.Н. - Дніпропетровськ
    В них мають бути діючі протоколи по меланомі. Зрозуміло що контактних даних я вам без іх дозволу дати не зможу. Але ви їх в поісковиках легко знайдети . Сподіваюсь вам допоможать!!!!
  8. Heleni45 Новичок

На форуме с:
    23 май 2015
    Симпатии:
    0
    Доброго дня, скажить, будь -ласка, чи є щось по раку яєчника. Діагностували 6 років тому, 4 роки ремісія, потім рецидів. Пройшла Карбоплатин- паклитасел, топотекан и гемзар. рецидів -асцит
    Дякую

Дізнатися, чи можна отримати лікування з Вашого діагнозу у Вашому регіоні - ПОСИЛАННЯ
  9. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Де ви проживаєте???
  10. Heleni45 Новичок

На форуме с:
    23 май 2015
    Симпатии:
    0
    м Київ
  11. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Нажаль допомогти не зможем. Активних протоколів по яєчниках не має(західна Україна) В Києві я не знаю нікого хто в цій ситуації може вам допомогти . Попробуйте знайти БОДНАРЕНКА м.Дніпропетровськ. Може внього щось є.
  12. Полина Новичок

На форуме с:
    9 июн 2015
    Симпатии:
    0
    Маме (89лет, участник ВОВ) 12.03.2014 выполнена операция - люмботомия нефрэктомия справа почечноклеточного карцинома светлоклеточный вариант Фурман 3-4 в лимфатических узлах реактивные изменения Околопочечная клетчатка - без особенностей.
    Спустя 7 месяцев КТ грудной клетки с заключением: «Признаки множественных узловидных образований обоих легких с большей вероятностью вторичного поражения». C 12.11.2014 принимает ВОТРИЕНТ 400мг в сутки, а с 17.12.2014 – по 600мг в сутки. С начала приема вотриента и до теперешнего времени сделали 7 раз анализ крови и 3 раза делали СКТ грудной полости 10.02.2015 и 20.05.2015 с заключением: "В сравнении с предидущим обследованием от отмечается уменьшение количества и размеров образований"
    Мама чувствует себя удовлетворительно, она оптимист, ходим на прогулки, из побочных действий препарата Вотриент ярко выраженных не наблюдаем. Мы живем в Киеве.
    Чи може мама попасти у клінічний протокол
  13. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Доброго дня!!! Нажаль 89 років це обмеження для участі в протоколі! Але враховуючи позитивну КТ - динаміку ,рекоменду продовжувати далі лікування ВОТРИЕНТОМ.Чи робилося КТ ОГК перед операцією??? Чи проводилась післяопераційна імуно - променева терапія???
  14. Полина Новичок

На форуме с:
    9 июн 2015
    Симпатии:
    0
    Перед операцією робили СКТ черевної порожнини та R ОГК в районной поликлиннике (усиление легочного рисунка в нижних легочных полях. Корни фибриозные. Cor ct vasa - уплотнена дуга аорты. Закл. хрон. бронхит. Склероз дуги аорты). Можливо не зовсім вірно переписала. Післяопераційна імуно-променева терапія не проводилась. Через 3 місяці після операціі робили ультразвукове обстеження нирок. Все було добре. Лікар-хірург скзав, що все нормально і лікування не потрібно. Через 7 місяців ренген виявив метастазы. Лікар-хірург спочатку призначив Сутент, але виявилось, що це дуже дорого для нас (ми не зможемо постійно приймати). Тому призначив Вотрієнт (він ще на той час був вдвічі дешевший ніж зараз). Спочатку боялися, як вона спирматиме Вотрієнт, тому почали з 400мг/добу. Виявилося, що особливих побічних дій немає (робимо біохімію крові через 2тижні, декілька раз на день міряємо тиск), то перейшли на 600мг/добу
    У березні почала сильно кашляти. Участкова лікар призначала Інспирон, Ісламоз, Серрата, а потім прийшлось пити Азитромицин, а також чаї, молоко з щавлією. І цей кашель пройшов. Зараз стараємось щоденно прогулятися по вулиці.
  15. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    По перше промоніторте всі онкофоруми України ,Беларусії і Росії я приблизно десь місяці два тому зустрічався з інформацією щодо того що родичі можуть безкоштовно віддати преперат от тільки не помню де я точно це бачив і взагалі на цих форумах бувать дуже цікаві прпозиції навіть і по СУТЕНТУ!!!!!
    По друге по тих фірмах які Ви преслали, деякі фірми я знаю дуже добре і про них сказати поганого нічого не можу, деякі я чую вперше!!!! Чому дешевше , тому, що мова йде скоріш за все про дженерики. Плюс на даний момент через інтернет по коду коробки препарату можна прослідкувати де він вироблявся,як і в яких умовах він траспортувався,де продався тощо!!!! Таку програму можна найти в неті. ТОБТО ви можите повністю все проконтролювати!!!! І ще одне зверніться в Національний інститут раку вул. Ломоносова, в них по ідеї мають бути протоколи по сутенті або його аналогів!!!!
  16. Полина Новичок

На форуме с:
    9 июн 2015
    Симпатии:
    0
  17. _Iгор_ Новичок

На форуме с:
    16 июн 2015
    Симпатии:
    0
    Доброго дня!
    В мене рецидив MALT-лімфоми в грудній стінці, черевній порожнині, надключичних та підключичних лімфатичних вузлах та над правим оком. Проживаю в м.Луцьку, чи можете Ви мені щось запропонувати?
  18. Ксю Новичок

На форуме с:
    18 июн 2015
    Симпатии:
    0
    Добрый день! У моего отца, 73 года, рак простаты 2 стадии. Берете ли Вы пациентов в таком возрасте и с таким диагнозом ? Спасибо.
  19. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Да, таких пацієнтів ми беремо. Розпішіть більш докладніше ,звідки ви , яке ПГЗ,скільки балів по Глісону,яке лікування він отримував???
  20. Dr.black Форумчанин

На форуме с:
    4 май 2015
    Симпатии:
    4
    Tetiana нравится это.

Поделиться этой страницей