1. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    24 червня 2007 року була презентація в місті Вінниця.

На цій презентації один мужчина задав питання Ніні Іванівні, він сказав: «НінаІванівна, я знаю, що ваші добавки дають хороші результати. Скажіть, як визмогли зробити такі добавки, що допомагають від усіх захворювань, ви ж не лікар і не фармацевт. Як це дві добавки від всіх захворювань, адже лікийдуть окремо для кожного захворювання. Вам же хтось допоміг їх створити.Скажіть хто вам допоміг їх зробити?»
    Призинтация Винница 24 06 2007 г. 002.jpg
    І Ніна Іванівна тоді відповіла йому: «Це правда, що я сама не змогла би зробити такі чудові добавки як «Відновлення» і «Відродження» які звільняють людей від усіх захворювань. Я добавки зробила за допомогою Мого Вчителя Господа Спасителя Ісуса і тільки Він мені послав, і посилає знання, що, і як я повинна робити, щоб реабілітувати людей, а це означає, звільнити людей від їхніх хвороб. І я вам зараз покажу Мого Вчителя Господа Спасителя Ісуса».

І Ніна Іванівна повернула компьютер до людей і показала ось цю фотографію зроблену і Кам'янець-Подільському 17 липня 2005 року.
    Оригінал.jpg
    І побачивши цю фотографію мужчина сказав перед людьми, що це дійсно Ісус.
    А жінка побачивши цю фотографію встала і витягнула праву руку вперед до Ніни Іванівни сказала: «Дивіться, яке сяйво йде у Ніни з чола».
    На цій фотографії над Ніною Іванівною Ісус в Білому Круглому Духовному Тілі в якому Він і Воскрес, і по Ніні Іванівні ідуть білі смуги. Ця фотографія була зроблена в день подачі документів на Патенти на добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження». На фотографії Ісус на небі з північної сторони.
    Деякі люди говорять, що цей білий круг на хмарі - це сонце або місяць, і вони говорять неправду. Це не сонце і не місяць. Чому? Тому що Храм Георгія Побідоносця щодо фортеці, який відображений на цій фотографії, розташований на північній стороні, а на північній стороні немає ні сонця, ні місяця, і тому це не може бути ні сонцем, ні місяцем. Кам'янець-Подільськ розташований в центрі Волино-Подільської височини (48° 25 північної широти, 26° 32 східної довготи) в 101 км від міста Хмельницького. Докази правди ви можете побачити в Інтернеті, коли наберете Храми в Кам'янець-Подільському. Багато людей запитують: «Чому на Ніні Іванівні проявилися тільки смуги?» Ніна Іванівна таким людям відповіла так: «Смуги, що ви бачите на мені, це є моє Духовне Тіло. Якби проявилося все моє Духовне Тіло, то ви не побачили б мого фізичного тіла, а бачили б просто білий великий круг». Цю фотографія ми показуємо з дозволу Релігії, а це значить, від Бога. Тільки від Бога дозволяється показати людям прояв другого рівня для різних цілей. Чому? Тому що другий рівень, як ви бачите на цій фотографії Господа Спасителя Ісуса, знаходиться на атомному рівні, але не на молекулярному.
    Для чого людям дозволили показати цю фотографію?
    Для того, щоб кожен із людей, сам зміг задуматися над цією фотографією, і розповісти про це другим людям. Створювати енергетичний малюнок може фотографія і може відтворюватися оком. Багато людей можуть подумати, що це фотошоп. Ми вам говоримо правду, що це не фотошоп і ця фотографія була провірена програмою FotoForensics для перевірки достовірності фотографії.

Ось так Господь спаситель Ісус відкрив Ніні Іванівні біоінформаційну і біоенергетичну взаємодію між клітинами і в клітинах. І саме ця інформація допомогла Ніні Іванівні звільнити себе від захворювань, і допомогти позбутися захворювань іншим людям.

2. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    ПЕРШІ КРОКИ, ПЕРШІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ЗДОРОВ'Я ДОБАВКИ ДД «ВІДНОВЛЕННЯ» І ДД «ВІДРОДЖЕННЯ» З'ЯВИЛИСЯ У 2003-2004 рр. І Є ІННОВАЦІЙНИМИ І ЯКІСНИМИ
    Перші кроки, перші досліди для створення ДД «Відновлення» і ДД «Відродження».
    Почнемо все по-порядку.
    Спочатку Ніна Іванівна прочитала про своє захворювання серця - стенокардію і зрозуміла, що нікого не вилікували від стенокардії, в крайньому випадку, для продовження Її життя чекала операція з імплантацією стенту, а лікування медикаментами стенокардії приведе до інфаркту, тобто до інвалідності або передчасної смерті. Нічого іншого Ніні Іванівні не залишалося чекати. Ось це основне захворювання яке привело до того, що Ніні Іванівні довелося боротися за своє життя і Вона розуміла, що вихід позбутися захворювань повинен бути, і стала його шукати.
    Адже раніше люди були набагато здоровішими. Значить, не повинні в нашому організмі бути захворювання.
    Що сталося з Її організмом, що кожен рік не знищувалися захворювання, а, навпаки, все з'являлися і додавалися нові захворювання?
    Ніну Іванівну зацікавила біоінформаційна сумісність речовин, препаратів, продуктів харчування між собою і з організмом людини, а також їх біоінформаційна взаємодія між собою і в організмі людини. Ніна Іванівна почала працювати і шукати біоінформаційну сумісність речовин, препаратів, продуктів харчування і помітила, що кожна речовина в рідкому і в твердому стані має свої біоінформаційні рівні частот певного діапазону.

Чому Ніна Іванівна почала шукати саме біоінформаційну сумісність речовин, препаратів, продуктів харчування?
    Тому що Вона зрозуміла, що допомогти собі можна тільки тоді, коли є біоінформаційна сумісність з організмом речовин, препаратів, продуктів харчування і правильна біоінформаційна взаємодія їх між собою і в організмі. Ніна Іванівна придбала відповідні прилади і так як Її прописали дієту, Вона стала переглядати біоінформаційні рівні продуктів.
    Ніні Іванівні стало цікаво, чому одні продукти можна вживати, а інші продукти неможна вживати?
    Де доказ, що одні продукти завдають шкоди організму, а інші життєво необхідні?
    Коли Ніна Іванівна переглянула біоінформаційні рівні багатьох продуктів харчування, то побачила, що продукти харчування мають різні біоінформаційні рівні, і кожен продукт має чітко визначений йому біоінформаційний рівень. Також Ніна Іванівна з'єднувала різні продукти харчування між собою і побачила, і визначила, що є біоінформаційна взаємодія між ними, і вона нам дає чітко визначені біоінформаційні рівні. Також Ніна Іванівна переглянула біоінформаційні рівні медикаментів, які Вона приймала і побачила, що вони мають різні і чітко визначені біоінформаційні рівні певного діапазону. Ніна Іванівна переглянула кров у себе і побачила, що Її кров має біоінформаційний рівень певного діапазону. Потім Ніна Іванівна переглянула кров у багатьох людей і побачила, що у кожної людини кров має свої різні біоінформаційні рівні певного діапазону.
    Ніна Іванівна також переглянула аналізи крові у людей з різними захворюваннями, підтвердженими епікризами і побачила, що у кожної людини кров має різні біоінформаційні рівні певного діапазону. Чим більше проявів захворювань в організмі, тим більше порушено біоінформаційних рівнів у людини.
    Біоінформаційні рівні лікарських засобів, продуктів харчування, трав показали, що вони є - повністю сумісні, є що частково сумісні або зовсім не сумісні з біоінформаційним рівнем крові людини певного діапазону.
    Ніна Іванівна перевірила тисячу двісті чоловік і не знайшла жодної здорової людини. У всіх людей був порушений біоінформаційний діапазон крові, а це значить, що порушена біоінформаційна, біоенергетична і біохімічна взаємодія в організмі людей. Кожна людина в своєму житті хворіла якимось захворюванням і приймала медикаменти від головного, зубного болю або травмах, а також є порушення біоінформаційних рівнів частоти певного діапазону крові, які передалися людині у спадок.
    Ніна Іванівна дослідила, що прийом будь-яких ліків змінює біоінформаційний і біоенергетичний діапазон крові, тому що у них немає біоінформаційної сумісності з клітинами крові людини. А так, як кров є посередником між усіма органами та системами в організмі, то порушуються всі біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні взаємодії в організмі і всі розділи імунітету - захисний, протиалергійний, протипухлинний, пухлинний, протиінфекційний.
  3. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    Проведені дослідження Ніною Іванівною показали, що всі лікарські засоби створені з хімічних елементів, в яких не враховані біоінформаційна сумісність і біоінформаційна взаємодія їх між собою і з кров'ю людини. Таким чином Ніна Іванівна визначила межі біоінформаційного рівня певного діапазону крові здорових людей, в межах яких відбувається життєвий цикл нормальних клітин і таким чином визначила межі біоінформаційних рівнів певного діапазону крові хворих людей, в межах яких порушений життєвий цикл нормальних клітин.
    І на основі цих досліджень Ніна Іванівна у 2003 році зробила добавку ДД «Відновлення». Згідно патентної реєстрації добавка «Відновлення» значиться як «Добавка біологічно активна «Відновлення». Прийом добавки дієтичної «Відновлення» призводить до відновлення рівня життєдіяльності та рівня функціонування клітин і відновлює нормальне функціонування регуляторної, регенеративної і захисної систем через активізацію імунологічного нагляду.
    І у 2004 році зробила добавку ДД «Відродження» з біоінформаційною сумісністю. Згідно патентної реєстрації добавка «Відродження» значиться як «Біологічно активна добавка «Відродження» з біоінформаційною сумісністю». Прийом добавки «Відродження» з біоінформаційної сумісністю призводить до активізації системи саморегуляції імунітету організму, і результатом є правильна регуляція захисної, регуляторної, регенеративної функцій організму.
  4. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    КОЛИ ПРИЙШОВ ПЕРШИЙ УСПІХ ПОЧИНАЮЧИ З ВИПУСКУ В 2003 РОЦІ ДОБАВКИ ДД «ВІДНОВЛЕННЯ» І В 2004 РОЦІ ДОБАВКИ ДД «ВІДРОДЖЕННЯ» І ПРОДУКЦІЯ ПП «МІЖНАРОДНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ПІМ»
    ПОЧИНАЄ АСОЦІЮВАТИ З ЯКІСТЮ, НАДІЙНІСТЮ ТА ДОВГОЛІТТЯМ
    У НІНИ ІВАНІВНИ СВОЇ ОСОБЛИВІ І УНІКАЛЬНІ ЗНАННЯ, А У КОЖНОГО ЛІКАРЯ СВОЇ ЗНАННЯ
    Прийшов перший успіх у 2004 році коли Ніна Іванівна Повернула собі Здоров'я, почала жити без медикаментів.
    Ніна Іванівна переглянула біоінформаційні рівні крові у людей, які пройшли курси прийому наших добавок дієтичних «Відновлення» і «Відродження» та стали здорові, і зрівняла їх, то тоді з'ясувалося, що у людей, які пройшли курси прийому добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження і стали здорові, показники біоінформаційних рівнів частот певного діапазону крові - однакові, хоч ці люди мали різні, як хронічні так і ракові захворювання. Вони надали Їй результати лабораторних аналізів, МРТ, рентгенологічні знімки, УЗД, що вони здорові.
    У липні місяці 2004 року одному пацієнту поставили діагноз - Са селезінкового відділу товстої кишки IVст. II кл. гр.
    Ускладнення основного захворювання:
    MTS в печінку в лівій долі пухлина - 89-67мм з власним кровотоком. У всіх долях є множинні утворення. Хронічна кишкова непрохідність.
    Морфологічне заключення №21746-52 від 12.07.2004 р.:
    Морфологічний тип пухлини - помірно диференційована аденокарцинома з повним проростанням стінки кишки, вогнищами некрозу, виразкуванням.
    Терміново потрібна була операція, але стан його здоров'я не дозволяв зробити операцію, були дуже погані аналізи крові, йшла ракова інтоксикація. Його дочка стала давати йому добавки дієтичні «Відновлення» і «Відродження». Він не міг уже ні пити, ні їсти і дочка сиділа цілодобово біля нього і добавки давала йому по годинам. Через 7 днів прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» показники крові відновилися, і тоді хірург онколог дав добро на операцію. Пацієнту поперечно-ободову кишку вивели назовні, називається - це колостома. Після операції в цій виведеній кишці почали швидко прогресувати ракові клітини і знищувати нормальні клітини, і його дочка зателефонувала до Ніни Іванівни і розповіла, що їй медсестра показала і сказала, що в цій кишці все це що сіре - це ракові клітини, а це, що червоне - це нормальна клітина, але там нормальної клітини залишилося тільки, як сірникова голівка, а все інше це ракові клітини. Лікарі сказали, що вони нічого вже зробити не можуть і жити йому залишилося, одну або дві доби, і він помре. І Ніна Іванівна сказала щоб його дочка крім того, що вона дає йому приймати добавки перорально і діє на загальний імунітет клітин, то щоб капала йому зовнішньо на саму цю виведену назовні кишку, а це буде дія на місцевий імунітет клітин, спочатку ДД «Відновлення», а через 30 хвилин ДД «Відродження», і через годину знову повторювала таку ж саму послідовність, до повного знищення ракової клітини і відновлення нормальних клітин, щоб кишка стала червона.
    Знищення ракових клітин і відновлення нормальних клітин відбулося протягом 16-ти годин. При такому прийомі добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» протягом доби поперечно-ободова кишка, уражена раковими клітинами, стала відшаровуватися сірою павутинною тканиною і на цьому місці стала утворюватися жива тканина зі здоровими клітинами. Лікарі сказали його дочці - це сталося просто диво. Так вернули людину від смерті до життя за допомогою добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» і через два тижні після операції він вже був вдома, самостійно себе обходив в усьому. Тоді головний лікар онколог сказав їм, що хіміотерапію пацієнту не потрібно приймати, тому що добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» Ніни Іванівни від раку. Так відбулася перша імунна відповідь на ракове захворювання. І в подальших роках ми отримуємо у своїх пацієнтів все нові і нові докази імунної відповіді на ракові і хронічні хвороби, як людям повертається втрачене ними, здоров'я. Ніна Іванівна написала дві наукові роботи, і запатентувала їх, по реабілітації імунітету, як призначаються добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» при ракових і хронічних хворобах. В наукових роботах Ніна Іванівна дуже детально розписала за який період людям Повертається Здоров'я від ракових і хронічних хвороб. Це являється доказом, що у Ніни Іванівни є свої унікальні знання по Поверненню Здоров'я людям від ракових і хронічних хвороб, а у лікарів є свої знання, які не можуть людям повернути здоров'я, а можуть тільки трошки полегшити їх страждання.
    Це наукові роботи в яких детально розписані прийоми добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» і даються для кожної людини індивідуально згідно її хвороби.
    IMG_20180316_142610.jpg
    IMG_20180316_142610 11.jpg

Своєчасний прийом добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» дає можливість реабілітувати імунологічний нагляд і систему саморегуляції імунітету, і вчасно виявити клітини з порушенням біоінформаційних рівнів хімічних елементів. Появилася можливість знищити повністю ракові клітини і попередити перетворення здорової клітини в ракову, адже перетворення здорової клітини в пухлинну клітину від першої пропущеної мутації імунними клітинами може відбуватися протягом 5-8 років, і цей процес протікає непомітно і безболісно для організму людини, не допускайте вкоренитися раковій клітині у вашому організмі, вчасно дайте можливість її помітити вашому імунологічному нагляду і знищити її системі саморегуляції імунітету.
  5. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    ЯКА МІСІЯ ПП «МІЖНАРОДНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ПІМ»
    Місія ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» дати можливість реабілітуватися інвалідам від ракових та хронічних хвороб і дати можливість всім пацієнтам відчути задоволення від Повернутого Здоров'я і Збереження Здоров'я.
    .
    БУДНІ ЛІДЕРА
    Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні Центр МОЦ «ПІМ» займається виробництвом та продажем добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для Повернення Здоров'я інвалідам при ракових і хронічних хворобах.
    Підприємство у своїй діяльності дотримується наступних принципів:
    - висока якість добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження»;
    - надійність;
    - виконання роботи в термін;
    - надання кваліфікованих консультацій пацієнтам при проходженні Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я» і Програми Збереження Здоров'я «Гармонія - Постійний Імунний Модулятор»;
    - розміщення правдивої текстової, графічної та відео інформації про роботу ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ».

ТАЛАНТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ
    В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашому Центру МОЦ «ПІМ», нашій команді можливість надавати пацієнтам якісні добавки ДД «Відновлення і ДД «Відродження», і залишатися без конкурентів і лідирувати в сфері Повернення Здоров'я інвалідам при ракових і хронічних хворобах, шляхом виробництва та продажу добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для відновлення імунітету.
    У компанії ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» працює десять працівників. Кожен - професіонал своєї справи. Генеральний директор Яремчук Ніна Іванівна отримала сертифікат «Керівник року 2017» від Національного бізнес-рейтингу.

В ЄДНОСТІ - СИЛА
    Запорука успіху - взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ». Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.
    І тому підтвердження - сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідер року 2017».
    Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.
    Цитати нашого керівника Ніни Іванівни Яремчук про призначення нагороди «Лідер року 2017» для нашого Центру ПП МОЦ «ПІМ»:
    «Є лише дві цінності, які ми можемо передати своїм дітям. Одна з них - правда, інша - здоров'я».
    «Пообіцяв - виконай! Краще не обіцяти, ніж обіцяти й не виконати».
    «Із плодів вуст своїх людина насичується правдою, і за вчинки рук людини - нагорода їй».
    «Правда є одна, тому що має неспростовні докази».
    IMG_20180326_114841.jpg
    ПЛАНИ ПП «МІЖНАРОДНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ПІМ»
    Виконати план виробництва та продажу добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для забезпечення пацієнтів при прийомі Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я» та Програми Збереження Здоров'я «Гармонія - Постійний Імунний Модулятор».
    За рахунок унікальних властивостей дії добавок на організм людини тримати лідерство в сфері Повернення Здоров'я.
    Організування дня відкритих дверей для спілкування з благодарними пацієнтами.
    Відкриття Оздоровчих Центрів «ПІМ» в інших країнах.

6. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    Правда о том, что предшествовало Нине Ивановне Яремчук созданию ЧП "Международный оздоровительный центр "ПИМ" и почему Она открыла Этот Центр.
  7. Ольга Витальевна Активист

На форуме с:
    25 окт 2016
    Симпатии:
    20
  8. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    Как отличить разумного человека от глупого?
    Нужно задать человеку вопрос и его ответ определит эту принадлежность.

Вопрос: Может ли современная медицина лечением убрать жидкость из легких при онкологии?
    Отвечает наука о результатах лечения: Злокачественный плеврит вылечить невозможно. Терапевтические мероприятия направлены на уменьшение болезненной симптоматики больного.
    При онкологии жидкость устраняется методом откачивания через прокол легкого под местным наркозом.
    Последствия хирургического вмешательства: Согласно взрывной теории рака идет быстрый рост метастаз в других органах.
    Вопрос: Можно ли отменять инсулин при диабете?
    Отвечает наука о лечении: Ни в коем случае нельзя отменять инсулин при диабете.
    Последствия отмены инсулина: Диабетическая кома.
    Последствия приема инсулина: Гангрена конечностей и хирургическое вмешательство – ампутация конечностей. Практически во всех случаях человек или умирает, борясь с мучительной болезнью или превращается в настоящего инвалида.
    Вывод: Мы видим, что наука ответила, что лечением невозможно устранить жидкость из легких при онкологии и невозможно отменять инсулин при диабете.
  9. Татьяна К Форумчанин

На форуме с:
    8 авг 2017
    Симпатии:
    9
    Вопрос: «Что происходит при оздоровлении в организме человека при прохождении Оздоровительной Программы «Путь возвращения здоровья» добавками диетическими ДД «Восстановление» и ДД «Возрождение», автор которых Яремчук Нина Ивановна - Основатель и Генеральный директор ЧП «Международный оздоровительный центр «ПИМ»?
    Ответ:
    1. При приеме добавок ДД «Восстановление» и ДД «Возрождение» восстановливается иммунитет человека и тогда организм самостоятельно убирает жидкость из легких у онкобольного, что подтверждают рентгеновские снимки и заключение врачей об отсутствии жидкости в легких.
    Что это означает? Это означает то, что убрались метастазы из легких.

2. При приеме добавок ДД «Восстановление» и ДД «Возрождение» постепенно отменяются уколы инсулина и при этом уровень сахара в крови не растет, а падает.
    Что это означает? Это означает, что поджелудочная железа восстанавливается.
    Вывод: Только оздоровлением через самостоятельное изменение функционирования и жизнедеятельности клеток организма человека побеждаются все заболевания – раковые и хронические.
    Вопрос: Какое состояние рождается у человека, в организме которого произошли такие изменения?
    Есть только два состояния – либо благодарности, радости за то, что с тобой произошло, либо обратное – депрессия. От человека зависит, какой климат он создаст в своём организме – благоприятный для оздоровления или нет. Что делает депрессия в организме человека?
    Что говорит об этом наука?
    Депрессия – это сложное психическое состояние, которое сопровождается снижением настроения, потерей способности переживать радость, ощущение безнадёжности. Негативные мысли - чувство злобы или обиды, ревность, гордыня, зависть неминуемо разрушают организм человека, что ведет к развитию онкологических, сердечно – сосудистых заболеваний, страдает нервная, эндокринная системы, может развиться сахарный диабет.
    Наше мышление влияет на здоровье людей гораздо больше, чем атмосфера, питание, спорт и т.д.
    Когда возникает депрессия? Когда человек не производит элементарного анализа. У глупых людей нет процесса обдумывания. Они не ставят вопрос: «Что такое?» и не ищут ответ на вопрос: «Почему так происходит?»
    Разумные люди не подвластны депрессии, потому что постоянно проводят анализ. Например: «У меня убралась киста Бейкера, либо убрались раковые клетки в переферической крови и в костном мозге без пересадки костного мозга только при приёме добавок диетических «Восстановление» и «Возрождение». Значит, раз у меня убрались эти заболевания, то и другие заболевания уничтожатся тоже иммунными клетками собственного организма».
    И когда человек увидит это и оценит, и стоит на этом фундаменте, то он получит ещё больше положительных результатов.
    Поэтому добавки Нины Ивановны только для разумных людей.
    Только «слепой» не видит разницы между лечением и оздоровлением организма человека. Вот поэтому сказал Исус: «Если бы вы были слепые, то не были бы повинны в грехах, но вот же вы говорите: «Мы зрячие», значит, грех ваш остается при вас». («Благая Весть от Бога. Новый Завет», Иоанна, 9:41).
    Когда люди говорят, что они зрячие и говорят: «Я верю науке», значит, знают, что делает лечение в организме человека, потому что наука говорит, что эта болезнь неизлечима. Они, зная это, сознательно идут на смерть. Это участь глупых людей.
    Эти люди сами сделали свой выбор.
    А действительно зрячие, разумные люди достойны жить на Земле,
    они выбирают и выберут себе жизнь, потому что уже есть Путь Возвращения Здоровья, который предлагает Яремчук Нина Ивановна людям.
  10. Андрей Бочкарёв Форумчанин

На форуме с:
    16 мар 2016
    Симпатии:
    0
    Вот тут на сайте http://www.edismedco.ru/ очень много статей про современные методы лечения, включая ФДТ.
  11. jops Новичок

На форуме с:
    13 мар 2018
    Симпатии:
    0
    Я считаю, что человека делает здоровее полноценная жизнь, независимо, какой конкретно недуг его свалил.. Можно жить полноценно независимо от обстоятельств. Я, например, так и пытаюсь делать, недавно купил зимные вансы, они мне напоминают о тех временах, когда все было хорошо, мне не запрещали активные физические нагрузки и я мог кататься на скейтборде с утра до вечера. Сейчас же могу только неторопливым темпом гулять.. Но и такой возможности я не упускаю.

Поделиться этой страницей